До чого сниться залізниця: тлумачення по різних сонникам

Іноді уві сні можна побачити, як ви їдете по залізниці, бачите її з боку або чекаєте поїзд. До чого сниться залізниця — рейки, станції, потяги. Як говорить сонник, залізниця уві сні — ознака швидкої подорожі наяву. Залежно від деталей сновидіння, дорога може бути довгоочікуваною і приємною, а може бути і не зовсім бажаною подією. Ваш настрій є визначальним фактором, що впливає на тлумачення сну, але варто враховувати і інші нюанси.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо вам приснилася залізниця — це символ подорожі, дороги, шляхи в реальному житті. Якою саме буде дорога залежить від подробиць сну: що конкретно наснилося, ким був сновидець уві сні, куди прямував поїзд, яка ситуація була уві сні. Необхідно приділити увагу нюансам, вони можуть в корені поміняти значення символів підсвідомості. Потрібно детально згадати сновидіння і всі знаки, які в ньому були, і виходячи з них провести тлумачення.

Що саме вам приснилося?

Як говорить сонник, рейки, залізна дорога сама по собі уособлює подорож, духовний шлях, шлях розвитку або цілком матеріальну поїздку куди-небудь. Якщо рейки знаходяться під прозорою водою уві сні, це пророкує труднощі в справах, які вирішаться і поліпшать загальний стан. Якщо рейки приснилися дівчині — це хороший сон, що віщує швидку приємну подорож, знайомство з позитивною людиною, нові відкриття. Побачити уві сні загородження на рейках – труднощі в справах, Можливо, невірно обраний напрямок наяву.

Станція уві сні віщує швидку поїздку або істотні зміни в житті. Якщо сниться станція, велике значення має, що саме відбувається на ній. Якщо прощання з людиною – наяву чекає розрив відносин з ним, йти до станції – успіх у справах. Бачити далеко залізничну станцію – до отримання звісток здалеку, від далеких родичів або знайомих, які живуть за кордоном.

Вокзал уві сні символізує нинішній стан справ. Бачити уві сні вокзал – до успіху в справах, вирішення проблем. Галасливий вокзал із великою кількістю людей обіцяє благополуччя і успіх, особливо, якщо ви відчули позитивні емоції від такого сну. Це означає, В житті вам буде приносити задоволення те, чим ви займаєтеся. Прогулянка по вокзалу може попереджати про прийдешню зраду з боку партнерів по бізнесу або колег. Порожній, покинутий вокзал – неприємності, подолати які ні хто не допоможе.

Поїзд в сновидінні віщує дорогу. Якщо поїзд добре йде, без перешкод, з набором швидкості, по рейках – подорож буде приємною, можливо, вигідною. Якщо поїзд їде по землі, а не по рейках — справи наяву йтимуть важко. Чоловікові бачити поїзд уві сні — удача в справах, бізнесі. Швидко рухається поїзд – до зльоту по кар’єрних сходах, несподіваної фінансової виручки.

Яку роль ви грали в своєму сновидінні?

Якщо уві сні Ви були пасажиром, вам незабаром належить відправитися в дорогу і наяву. Якщо поїздка у сні була приємною і без пригод – в реальності вас також чекає успішна дорога. Якщо дорога була важкою або сталося щось неприємне – наяву краще відкласти заплановану поїздку або захід.

Зустрічати уві сні кого – небудь, віщує зустріч з цією людиною і в реальному житті. А ось якщо уві сні довелося проводжати людину, то наяву з ним належить розлука або розрив відносин.

Бути в сні машиністом поїзда, означає значить, що в житті людина бере на себе відповідальність за свої вчинки, прагне до управління, є авторитетною особистістю і сам змінює свою долю. Якщо уві сні людина бачить себе провідником, наяву йому не вистачає рішучості, людина розгублена або не хоче приймати якісь рішення.

З ким ви подорожували в побаченому сні?

 • Подорож поодинці обіцяє зліт по кар’єрних сходах, вдалу поїздку для бізнесу, відрядження, після якої вас чекає підвищення;
 • Поїздка зі своєю другою половинкою віщує розвиток романтичних відносин наяву, спільне подорож, медовий місяць, новий етап відносин;
 • Поїздка з сім’єю пророкує сімейну відпустку, подорож або інша важлива подія для всіх членів сім’ї;
 • Подорож на поїзді з друзями — швидка зустріч дружньою компанією, вечір випускників, мальчишник/дівич-вечір, поїздка Вотпуск з друзями.

Куди і навіщо ви їхали?

Якщо поїзд уві сні їхав в село, сільську місцевість, в реальному житті Ви втомилися, вам потрібен відпочинок, як емоційний, так і фізичний. Поїздка до родичів в село віщує зустріч з цими родичами наяву.

 1. Поїздка в інше місто, віщує зміни в житті, новий етап. Такий сон може вказувати на переїзд в інше місто і зміну постійного місця проживання наяву.
 2. Сон, в якому людина їде на поїзді у відрядження, обіцяє йому успіх у справах, підвищення по службі, вдалу угоду, успішне відрядження, результативні переговори і будь-які інші досягнення в області кар’єри, бізнесу або роботи.
 3. Якщо уві сні людина їде на поїзді у відпустку, наяву його чекає подібна подорож, відпустка, вихідні. Необхідний відпочинок, підсвідомість сигналізує про це в образах сновидінь.
 4. Подорож в невідомість віщує круті зміни в житті, незадоволеність сьогоденням, новий етап життя.

Чи сталося в дорозі щось несподіване?

 • Доїхати нормально – успішна поїздка, добре значуща подія в житті, позитивні зміни;
 • Запізнитися на поїзд уві сні — перепони в справах, що гальмують процес;
 • Катастрофа в дорозі – попередження про небезпеку, поїздки та заходи краще відкласти;
 • Йти по рейках – пошук нового, роздуми, зміни в житті.

Тлумачення сну про залізницю в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Залізниця символізує якийсь шлях, тому сон можна трактувати як попередження про неприємності або підбадьорення задуманого, виходячи з значень приснившихся образів. Незважаючи на те, що залізниця у сні пророкує подорожі, в різних сонники трактується такий сон по-різному. Розглянути сновидіння з різних кутів зору допоможе інформація з декількох джерел.

Сонник Міллера — можливі проблеми в бізнесі

Залізниця у сні обіцяє проблеми в бізнесі, вказує на те, що людині необхідно звернути пильну увагу на свою справу, тому що вона знаходиться під загрозою підступів ворогів.

Огородження на рейках — зрада у сфері бізнесу, роботи, служби. Потрібно звернути взяти під контроль своє спілкування з колегами і партнерами, усамітнитися і не надто довіряти оточенню. Йти по рейках – успіх у справах. Цілеспрямованість і натиск, віра в краще будуть запорукою успіху, доля на боці людини, кому сниться такий сон.

Дівчині бачити залізницю уві сні — приємна подорож, поїздка до друзів в інше місто, романтична зустріч в дорозі.

Сон, залізниця в якому була затоплена водою, віщує труднощі в справах, але закінчиться все добре. Можливі серйозні перешкоди, потрібно бути готовим до них, досвід і майстерність допоможуть подолати негаразди.

Сонник Ванги — незабаром вас очікують зміни

Бачити уві сні порожній вокзал – опинитися один на один зі своїми проблемами, нізвідки чекати допомоги і підтримки. Бачити уві сні порожнє місце там, де повинен бути вокзал – сильне емоційне спустошення, почуття самотності, можливо, депресія. Пробиратися крізь натовп на вокзалі – труднощі в житті, важка ситуація, з якої буде складно вибратися.

Запізнитися на зустріч людини на вокзалі — недостатня рішучість в житті створює багато проблем, необхідно більше діяти і менше міркувати, інакше людина ризикує втратити щось значуще, упустити свій шанс.

Їхати на поїзді в сні – зміни в житті, якщо дорога пряма – зміни позитивного характеру, якщо звивиста, з перешкодами – нове життя може не задовольнити сновидця, можливо, станеться не те, чого б він хотів.

Сонник Фрейда — ви бажаєте пригод наяву

За сонником Фрейда залізниця у сні символізує спрагу пригод, пошук нових емоцій, відчуттів, прагнення до змін. Вокзал, залізнична станція — бажання піддатися пориву, здійснити імпульсивний вчинок.

Застрибнути в сні на рухомий потяг, напрямок якого невідомо – легке ставлення до знайомств, схильність до численних зв’язків, відкритість будь-якій людині.

Ховатися на вокзалі – гостре бажання піти від гніту батьків або інших старших авторитетних людей в своєму житті. Прагнення створити свою сім’ю, тільки з тією метою, щоб не знаходиться під тиском нинішніх авторитетів.

Їхати в сні на поїзді до моря – сексуальний потяг до протилежної статі, незадоволеність своїм сексуальним життям, бажання спробувати нове, змінити партнера.

Сучасний сонник — очікуйте фінансового успіху

 • Бачити уві сні залізницю далеко — зміни в житті, в робочій сфері, зміна начальства, зміна діяльності, підвищення на посаді, відрядження;
 • Швидко їхати на поїзді уві сні — фінансове благополуччя, раптова вигода, вдала угода;
 • Очікувати відправлення поїзда — клопоти, очікування чогось і в житті;
  Запізнитися на поїзд — упустити свій шанс;
 • Зустрітися з людиною на вокзалі — зустрітися з цією ж людиною і в житті;
 • Їхати на поїзді уві сні не поспішаючи – романтична зустріч, побачення;
 • Йти по рейках – до успіху, який прийде завдяки наполегливій праці і самовіддачі;
 • Залізнична аварія, катастрофа-поганий знак, застереження. Краще відмовитися від дороги, яка запланована на найближче майбутнє.

Сонник Хассе — ви досягнете задуманого

Швидкий поїзд сниться до реалізації задуманого. Комфортна поїздка з позитивними попутниками сниться до позитивних змін у житті. Якщо ж, навпаки, попутники погані і атмосфера напружена — це негативні зміни і розбиті бажання. Поїздка в товарняку, побачена уві сні людям, пов’язаним з торгівлею, сниться до великого прибутку. Якщо ви не торговець, то ваш сон віщує отримання премії або підвищення заробітної плати. Поїзд, що зійшов зі шляху, розповість про прийдешні невдачі і навіть біду.

Дитячий сонник — ви поставили мету

Далека мета, початок великого шляху. Зараз стартує важливий проект або ви починаєте рухатися до серйозної великої мети. У будь-якому випадку, сон означає, що у вас є всі шанси на успіх. Вести поїзд, бути машиністом — очолити велику справу.

Місячний сонник — ви себе обманюєте

Приймати бажане за дійсне, бути в полоні щасливих ілюзій. Їхати в поїзді — думати про когось краще, ніж він того заслуговує. Застрибувати в поїзд на ходу — Ви не вірите правдивим умовлянням оточуючих. Збив потяг — до галюцинацій, помутніння розуму.

Сонник духовних шукачів — подорож наяву

Бачити як стоїть поїзд на вокзалі – до вимушеної подорожі. Їхати в поїзді — довга піша прогулянка або пробіжка, марафон. Бігти за поїздом — запізнення на ділову зустріч. Бути машиністом або ремонтувати поїзд — від Вас залежить благополуччя багатьох людей.

Сонник Гришиної – Ви отримаєте запрошення

Поїзд — символ подорожі. Їхати кудись уві сні на поїзді — важливе запрошення. Якщо ви в поїзді один — досягнення мети. Якщо ви їдете в колі знайомих людей, то ваше життя залишиться звичною. Пересуватися по вагонах уві сні – Ви підкоритеся обставинам.

Американський Сонник — визначте свої цілі

Якщо вам сниться поїздка на поїзді, і ви не знаєте де вам вийти або куди ви їдете, і ви відчуваєте тривогу у сні – такий сон показує вам, що ви не можете визначитися в житті зі своїми цілями, не знаєте який вибрати напрямок.

Висновок

Велике значення в тлумаченні сну мають емоції, які ви відчули і з якими прокинулися. Якщо ви були раді збиратися в подорож, їхати на поїзді, сон віщує позитивні зміни. Навіть якщо події, що відбулися уві сні, мали по тлумачу негативний характер, але ви відчули радість і щастя — це означає, що в житті все буде складатися добре, незважаючи на труднощі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code