До чого сниться Залисина: тлумачення в різних сонниках

Поява у вас залисина уві сні може трактуватися двояко. Як вважає сонник, залисина уві сні може обіцяти багатство і повагу з боку оточуючих. З іншого боку можливі грошові втрати з-за вчинення необдуманих угод.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Наснилася велика залисина уві сні, значить, попереду час збитків і втрат. Ви можете допустити дрібну помилку, яка спричинить за собою великі грошові витрати. Постарайтеся ретельніше обмірковувати навіть незначні деталі угоди, щоб уникнути непотрібних витрат;
  • Залисину може вказувати на ваші страхи, які ретельно приховуєте наяву. Також сон може означати ваш егоїзм і упередженість до оточуючих. Тримайте себе в руках і не нагнітати обстановку в колективі;
  • Ви бачили залисину у старого, значить, вас чекає удача і життєва мудрість. У дитини залисина означає сімейний затишок і достаток в будинку. Стара з випали волоссям сниться до хвороб. Побачити лисину на голові чоловіка середніх років – сон обіцяє багатство;
  • Самотнім дівчатам сон віщує довгий період самотності і невдачу у відносинах з протилежною статтю;
  • Для жінок побачити свою залисину уві сні означає зайву стурбованість своїм зовнішнім виглядом. Пора приділити більше уваги іншим життєвим сферам.

Сонник Міллера

Плішива людина може наснитися молодій дівчині, як знак отримання цікавої пропозиції. Воно буде досить неоднозначним. Краще відповість відмовою, щоб не накликати неприємностей. Такі відносини лише зіпсують вашу репутацію.

Сонник Ванги

Як тлумачить сонник Ванги, побачити уві сні власну залисину означає, що ви боїтеся прийняти невірне рішення. Але страхи не обов’язково повинні втілитися в реальність. Наяву ви можете реалізувати ваші плани без будь-яких втрат.

Сонник Фрейда

Якщо в сні з вами намагається загравати лисий чоловік, наяву вас чекають розчарування. Залисину Фрейд трактує як заклопотаність якимись проблемами. Вам належить виконати завдання, до якого ви не знаєте, як підступитися. Відсутність досвіду і необхідних навичок лякає вас. Чоловікам залисину на голові жінки уві сні обіцяє незадоволену і сварливу дружину.

Висновок

Як бачите, значення залисини, побаченої уві сні, залежить від багатьох факторів і деталей сновидіння. У кожному конкретному випадку необхідно розглядати ситуацію з різних сторін. Як правило, сон говорить про проблеми в тій сфері, яка вас турбує на даний момент найбільше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code