До чого сниться Запотиличник: тлумачення в різних сонниках

Запотиличником називають удари долонями рук іншої людини. Удари можуть припадають до головної частини. Це трапляється в результаті конфліктних ситуацій, які можуть відбуватися між окремими людьми і групою осіб. Згідно сонником, запотиличник не обіцяє нічого хорошого. Але ви зумієте з усім впоратися, якщо докласти досить зусиль.

Якщо вам приснився запотиличник — наяву готуйтеся до не самому простому періоду у вашому житті.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Таке сновидіння може нести в собі кілька трактувань, тому що багато чого буде залежати від того, хто дав стусана і в результаті чого. Після ранкового пробудження спробуйте згадати все детально, потрібно звернути увагу навіть на дрібниці.

  • З одного боку, сон може виступати в якості попередження. Отже, в реальному житті у людини починається не найкращий час, потрібно бути обережним і не довіряти всім підряд. Про вашу доброту неодноразово витирали ноги, йшло це навіть від близького оточення. Почніть нарешті цінувати себе, інакше з часом стане ще гірше;
  • З іншого боку, ведіть себе по відношенню до оточуючих трохи інакше, спробуйте уникати виникнення спірних ситуацій, навчитеся стримуватися і не чинити тиск. Лише в такому випадку життя перестане підносити несподівані сюрпризи, від яких стає не по собі. Якщо прямо зараз не почати діяти, то в одну мить можна втратити все.

Сонник Міллера

Уві сні отримуєте запотиличник від сторонньої людини? У реальному житті будьте готові до змін. Вони можуть бути не зовсім хорошими, але доведеться змиритися з цим. Головне-не залишатися на самоті і не ховатися від спілкування з людьми. Діліться своїми переживаннями зі своїми родичами, краще звичайно з батьками або другою половиною.

Сонник Ванги

Як вважає сонник Ванги, якщо уві сні ви дали стусана своєму начальнику, але він на це не відреагував, значить в реальному житті будьте готові до проблем на робочому місці. Можливо, вам почали шукати заміну, тому що не справляєтеся з поставленим завданням і періодично не виходьте на роботу, без пояснення причини. Можна втратити все і залишитися без матеріальної підтримки.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні починається бійка і в результаті чого отримуєте запотиличник, значить в реальному житті все складається не так, як ви розраховували. Відносини з другою половиною знаходяться на межі розриву, хоча і намагаєтеся щось зробити для збереження союзу. Зрозумійте одне, рано чи пізно розрив все одно відбудеться, готуйтеся до нього психологічно і не впадайте у відчай.

Висновок

Сновидіння несе в собі багато негативного, але не варто побоюватися змін. Краще нехай це станеться саме зараз, тому що надалі буде ще важче прийти до певних висновків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code