До чого сниться Желе: тлумачення в різних сонниках

Як свідчить сонник, желе по суті, є символом хиткості, м’якості і нестабільності положення. При тлумаченні рекомендуємо вам згадати деталі подібного сновидіння і відштовхуватися виходячи від них при тлумаченні сну.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви бачили желе будь-якого кольори: червоне, жовте, зелене — яке погано застигло і ось-ось розвалитися, сон вказує на хиткість ваших відносин з коханою людиною;
  • Якщо їли заливне блюдо, вам потрібно бути непохитним найближчим часом. Проявіть рішучість при вирішенні спірних питань, інакше справа може прийняти поганий оборот і затягнеться надовго;
  • Якщо снився процес приготування желе, вас оточують даремні люди, спілкування з якими не приносить вам ніякого сенсу. Ви лише втрачаєте час, зав’язуючи поверхневі знайомства;
  • Якщо молодій дівчині сниться, як вона готує желейний десерт, їй доведеться вибирати між двома залицяльниками;
  • Якщо уві сні ви готуєте желе з пакетика, купленого в магазині, вам буде не вистачати часу наяву. Брати желе в руки обіцяє спілкування зі слизькою і неприємною людиною.

Сонник Міллера

Міллер трактує сновидіння, як прояв м’якості сновидіння у вирішенні важливих питань. Також сон може вказувати на те, що нинішня ситуація вкрай нестабільна вимагає змін. Постарайтеся не відмовлятися від власних планів і цілей заради допомоги іншим людям. Перестаньте бути безвідмовними і поступатися всім підряд. Це дає можливість іншим користуватися вами при будь-якому зручному випадку.

Сонник Ванги

Сонник Ванги говорить про те, що ви загрузнете у вирішенні поточних проблем. На вас звалиться занадто багато клопоту і дрібних справ. Якщо желе швидко застигло, частина проблем вирішиться сама собою, без зусиль з вашого боку.

Сонник Фрейда

Желе у сні говорить про те, що у вас дуже м’який характер і це не йде вам на користь. Вами дуже легко управляти і маніпулювати. У сексі ви займаєте пасивну позицію і ніколи не починаєте статевий акт першими. В результаті відносини можуть стати під загрозу, оскільки одноманітність швидко приїдається. Постарайтеся розкріпачитися і змінити своє ставлення до сексуальних задоволень.

Висновок

Смак приготованого уві сні желе також має своє значення: наприклад, молочний смак означає міцне здоров’я і удачу в справах, смак кави обіцяє сварки у відносинах. Гірке желе сниться до неприємних сюрпризів. Ягідне желе принесе вам нову любов. Солодке желе символізує задоволення. Несмачне блюдо говорить про майбутні труднощі і перешкоди на шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code