До чого сниться Жетон: тлумачення в різних сонниках

Якщо ви побачили уві сні жетон, згадайте, для чого він потрібен, це може бути жетон в метро, ​​або для телефону-автомата, і в залежності від призначення предмета, сон може мати різні значення.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо вам приснилося, що ви опускаєте жетони в телефон-автомат, але вас не з’єднують, наяву ваш близький друг проявить нерозуміння по відношенню до вас і ваших прохань. Вас чекає невдячність з боку тих, кому ви надали допомогу;
  • Якщо жетони провалилися в телефон-автомат, близька людина почне розпускати про вас погані чутки;
  • Якщо жетони не хочуть провалюватися в приймач, ваше оточення почне засуджувати вас за ваші дії. На жаль, вони не зрозуміють ваших справжніх мотивів. Навіть шляхетний вчинок буде сприйматися ними як негативну дію з вашого боку;
  • Якщо ви відкрили гаманець і замість грошових купюр виявили жетони, краще на якийсь час відкласти ризиковані справи і угоди. Візьміть паузу і гарненько подумайте перед прийняттям остаточного рішення;
  • Купувати жетон для телефону означає, що вас чекають розваги, які запам’ятаються надовго.

Сучасний сонник

Відповідно до сучасного сонника, спроба пройти в метро без жетона уві сні означає, що скоро настане несприятливий період у вашому житті. З’являться нові проблеми і неприємності, чвари та сварки, грошові витрати, яких ви не очікували. У даній ситуації вам може допомогти лише позитивне мислення, намагайтеся не зациклюватися на неприємностях. За кожною чорною смугою в житті, настає світла.

Сонник 21 століття

Опускати жетон в приймач означає, що ви розповісте ваш секрет людині, якого зовсім не знаєте. Незнайомець скористається шансом і стане розпускати про вас чутки і плітки. Якщо телефон проковтнув жетон, але зв’язку з абонентом немає, вас чекає самотність.

Сонник Цветкова

Телефонний жетон Цвєтков трактував як небезпека. Ви можете довіритися небезпечного людині, який буде будувати підступи проти вас. Обмежте на найближчий час нові знайомства, не давайте свої дані малознайомим людям. Наслідки такої помилки можуть виявитися досить жалюгідними. Ймовірно, шахрайство з боку нових приятелів і обман.

Висновок

Якщо від сновидіння залишилися позитивні враження, жетон може означати пропуск в нове суспільство. Ви зміните ваше оточення і опинитеся серед успішних і багатих людей. На шляху можливі перешкоди, подолає ви їх чи ні, залежить лише від вашої завзятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code