До чого сниться Жилет: тлумачення в різних сонники

Як пише сонник, жилетка є символом нових новин: вони можуть бути як приємними, так і не дуже. Тлумачення сну може заздрість від матеріалу, з якого виготовлений одяг. Найчастіше цей предмет гардероба може означати лестощі в різних проявах.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Хутряна жилетка віщує поганий задум проти вас з боку колишніх приятелів. Вам варто бути обережніше зі співрозмовниками, не повідомляйте зайвої інформації без потреби. Якщо ви самі одягнені в хутряний одяг, то лестощі виходить від вас. Ви готові домагатися своїх цілей будь-якими засобами. Брехня і лестощі одне з ваших зброї на даний момент;
  • Якщо ви купуєте в магазині в’язану жилетку, вас чекають новини. Якщо предмет гардероба був куплений в подарунок, то звістки матимуть негативне забарвлення, якщо ж купували собі-новини будуть приємними і несподіваними;
  • Шкіряний жилет уві сні говорить про вашу рішучість і готовність вирішувати всі необхідні завдання на шляху до мети. Ви проявите твердість характеру і перестанете поступатися всім підряд. Одягнути шкіряну жилетку на голе тіло в сні означає, що ви не впевнені в тому, що робите правильно. Ваша твердість здається вам награною і марною, але в підсумку ви зрозумієте, що все робили вірно.

Сонник Міллера

Жилетка, виготовлена вручну, наприклад, в’язана, означає, що ви хочете втекти від усіх проблем. Наяву робите вигляд, що вам байдуже ту чи іншу подію просто тому, що не знаходите в собі сил що-небудь змінити в поточній ситуації.

Сонник Ванги

Сонник Ванги каже, що жилетка з атласної тканини у сні обіцяє боротьбу за свої інтереси і права. Вам доведеться відстоювати власну думку. У такому сновидінні велике значення має колір одягу. Яскраві кольори говорять про вашу готовність йти проти більшості і боротися за свої інтереси. Чорний колір, навпаки, вказує на вашу слабкість.

Сонник Фрейда

Зигмунд Фрейд відносить жилетку до символу наготи, втім, як і будь-який інший одяг, побачену уві сні. Молодим дівчатам сон віщує зраду з боку близьких подруг.

Висновок

Жилет може мати особливе значення уві сні, якщо він призначений для конкретних цілей. Рятувальний жилет каже, що потрібно погодитися на запропоновану допомогу. Жокейський жилет означає, що вам треба дотримуватися вашого плану. Клоунський костюм говорить про Вашу незгоду з самим собою. Бронежилет повідомляє уві сні про наявність недоброзичливців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code