До чого сниться Жито: тлумачення в різних сонниках

Будь-яка рослина – це зростання, устремління вгору, до нових звершень і успіху, опинитися в полі із золотистою житом – ще більше благополуччя і процвітання. Як вважає більшість сонників, жито побачена в сні – гарний знак, що передвіщає світле, чисте майбутнє. Звичайно, в будь-якому тлумаченні потрібно враховувати деталі побаченого. Тому не варто заздалегідь передбачати собі успіх, краще звернутися до сонником. Далі розглянемо тлумачення сну в залежності від деталей.

Поле золотистої жита уві сні завжди асоціюється з чимось чистим, світлим, вільним. Саме це може обіцяти вам в майбутньому.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Не варто засмучуватися, якщо тлумачення вашого сну пророкує щось протилежне, негативний. У всьому потрібно вміти знаходити позитивні сторони. Сон з поганою ознакою можна вважати попередженням, знаком. Ваше підсвідомість, яке розмовляє мовою сну, хоче вас уберегти від чогось незбагненного, поганого. Прислухайтеся!

Отже, тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Поле з красивою, золотий житом – до багатства, достатку, успіху. В цілому, ваше майбутнє, майбутнє – це біла смуга. Ви будете оточені приємними подіями, а справи підуть в гору. Насолоджуйтеся цим моментом;
  • Косити жито – необдумані, неправильні дії, які можуть призвести до нещастя. Швидше за все, зараз ви де-то дуже помиляєтеся. Можливо, вам нав’язали чужу думку, і ви боїтеся вчинити інакше. Може бути, вами керує страх змін і невідомості. Сон – знак, що в нинішніх справах потрібно обов’язково прислухатися до себе, своїм істинним мріям і цілям;
  • Зелена жито – до хвороб, нещастя.

Сонник Міллера

Жито у вашому сні – символ майбутнього достатку, гармонії. Усі сфери вашого життя незабаром прийдуть в порядок, і ви відчуєте радість успіху і довгоочікуваний спокій.

Сонник Ванги

Збирати жито у своєму сні – до хвороб, неприємностей зі здоров’ям. Худоба у житньому полі – успіх у справах.

Сонник Фрейда

Як тлумачить сонник Фрейда, жито – провісник великого прибутку, процвітання не тільки духовного, але і матеріального. Ця біла смуга у вашому житті!

Висновок

В цілому, жито уві сні – прекрасний символ. Вас чекає успіх у справах, фінансове благополуччя, щастя у відносинах з коханим. Однак ви самі можете все зіпсувати («скосити» своє щастя). Приймайте все з вдячністю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code