До чого сниться зла собака, яка нападає або кусає?

Собака символізує собою дружбу і відданість, але не завжди добрий знак – побачити її уві сні. Агресивну тварину, яка нападає, кусає, гавкає або переслідує людину під час сновидіння, є передвісником неприємностей і проблем. Точне тлумачення, до чого сниться пес, який кусає, залежить від кількох факторів: статі і віку сновидіння, яка частина тіла постраждала, зовнішнього вигляду тварини і інших.

Якщо сниться укус собаки

Від сюжету сновидіння залежить його значення, укус собаки уві сні в першу чергу трактується виходячи з того, яка частина тіла постраждала. Також має значення і те, чи з’явилася кров при укусі чи ні, чи відчуває сновидец біль.

До чого це, і що значить передвістя?

Укус собаки в сновидінні обіцяє проблеми, невдачі, сварки, хвороби. Оскільки пес є символом дружби чи близької людини, то травма, нанесена тваринам, означає зраду з боку друзів або родичів, обман, сварки з ними. Таке сновидіння може передвіщати фінансові проблеми або зміни в житті на гірше.

Якщо при укусі немає крові, сновидіння очікують порожні турботи, незначні матеріальні збитки, сварки через гроші. Також безкровна травма означає, що в житті підвищується ймовірність пошкодити той же орган, що і в сновидінні. Криваві укуси віщують проблеми, пов’язані з кровними родичами, і глобальні неприємності.

Гарчить, гавкає, нападаюча собака в сновидінні – символ конфліктів, образ, пліток і інтриг, з якими сновидцу доведеться розбиратися самостійно. Висока ймовірність стати об’єктом чиїхось маніпуляцій. Якщо собака кусає не боляче, значить всі труднощі вдасться подолати легко і з мінімальними втратами. Біль уві сні означає, що сплячого очікують великі проблеми. Якщо тварина буде вбито, то проблеми будуть вирішені незалежно від їх складності.

Укус уві сні власної собаки означає ймовірні неприємності з боку друзів. Напад чужого тваринного вказує на те, що недоброзичливець не входить в коло близьких сновидіння.

Якщо людині сниться сон, в якому пси кусають одне одного, йому доведеться стати глядачем або учасником чужого конфлікту. Сновидіння, в якому собаці не вдається вкусити людину за тіло, при цьому він рве одяг, є попередженням про небезпеку, також можливо, що сплячій доведеться обманювати і приховувати інформацію від близьких.

Дівчині рване псом плаття без пошкоджень на шкірі віщує швидкий шлюб. Якщо пес нападає, але не кусає, то сновидіння очікують сімейні проблеми, неприємні сюрпризи, агресія з несподіваного боку.

Частина тіла, яка постраждала від тварини, багато в чому впливає на інтерпретацію бачення.

В ногу

Сновидіння, в якому вкусила собака за ногу, є попередженням про можливе зраді одного або загрозливої ​​небезпеки. Противник постарається вибити грунт з під ніг сплячого і зруйнувати його репутацію, кар’єру або бізнес. Якщо рана не болить і не кровоточить, сновидец збирається зробити велику помилку. Варто обміркувати свої подальші дії і рішення.

Укус за ногу до крові означає, що зрадником є ​​кровний родич, або бачить сновидіння очікують непереборні труднощі. Крім того, кривава рана свідчить, що кровна рідня може постраждати разом зі сплячим. Пошкодження ноги віщує і великі фінансові втрати.

В руку, за пальці

Якщо уві сні вкусила собака за руку, варто підготуватися до сварок з близькими і конфліктів на роботі.

Якщо пес вкусив сплячого за праву руку, тобто за ту, якої він працює (ліву – для лівшів), варто готуватися до неприємностей на роботі або в бізнесі, до сварки з діловими партнерами або колегами, порушення угод або зриву угод, зниження по кар’єрних сходах.

Безболісна травма означає, що проект або угода виявиться під загрозою через складні, але подоланні перешкод. Чим більше і болючіше пошкодження, тим більшими будуть збитки. Травма правої руки означає неприємності з боку родичів чоловічої статі.

Якщо кусає собака за ліву руку, варто очікувати проблем з боку родичів жіночої статі. Крім того, такі сни пов’язані з особистим життям. Для чоловіка це провісник розставання з коханою жінкою, для дівчини – втрати друга або коханої. Крім того, укус лівої руки може означати, що злий намір сновидіння обернеться неприємностями для нього самого.

Якщо тварина вчепилася уві сні за руку і не відпускає, сплячого загрожує дволикий людина, всерйоз налаштований нашкодити йому. Причому під загрозою як особиста, так і ділове життя бачить сновидіння.

Якщо уві сні пси хапають за пальці, варто заглянути в сонник: собака вкусила за палець коханого – його ревнує чоловіка. Схопив за палець пес, який сидить на ланцюзі, – необхідно вчиться стримувати свої емоції, інакше конфліктів не уникнути. Якщо за пальці кусає собак (пес), сновидцу загрожує судовий розгляд. Відкушений палець – знак того, що не варто ділитися з друзями потаємними і сімейними таємницями. Це обернеться проти сплячого.

В обличчя , за шию

Пошкодження тваринам особи говорить про те, що сновидець соромиться свого вчинку або сказаних слів, або йому доведеться пережити неприємну ситуацію, яка загрожує ганьбою або руйнуванням репутації.

Рана на шиї віщує загострення хронічного захворювання або поява нової хвороби. Таке пошкодження уві сні розглядають як порушення енергетичних потоків в тілі людини.

В спину

Укус в спину в сновидінні можна трактувати по-різному. З одного боку – це знак невирішених проблем в минулому, з іншого – плітки і інтриги за спиною у сновидіння.

У п’яту точку

Цікаво трактує сонник – собака вкусила за попу. Це попередження про те, що через безглузду випадковість або непорозуміння можна втратити хорошого друга. Не варто гарячкувати при ухваленні рішення про розрив. Можливо, неприємна пригода – не зрада, а невдалий збіг обставин чи результат інтриг третьої особи.

Якого кольору пес привидівся уві сні

Велике значення для тлумачення сну має масть тварини. Основні кольори, які впливають на зміст сновидіння, – чорний і білий.

Чорна

Собака чорної масті уві сні, яка кусає сновидіння, – однозначно погана прикмета. Вона віщує невдачі, хвороби, конфлікти, в тому числі і з близькими людьми.

Кусає чорний пес може виявитися передвісником смерті. У цьому випадку, щоб захистити себе, потрібно уникати ситуацій, що загрожують життю: не ходити в небезпечні місця, акуратно водити машину і переходити дорогу і т.д.

За твердженням деяких тлумачів снів, якщо людині сниться, що його кусає чорна собака, це віщує розчарування в одному, який зважиться на зраду з метою знищити репутацію сновидіння. Якщо під час сну вдасться погладити тварину, непорозумінь вдасться уникнути, а стосунки стануть кращими.

Біла

Пси світлої масті в сновидіннях символізують близьких друзів, родичів, коханих. Якщо людину уві сні вкусила біла собака, значить хтось із цих людей налаштований по відношенню до нього негативно, можливо, відчуває заздрість, образу або розчарування. У цьому випадку варто проаналізувати вчинки свої і свого оточення, щоб виявити і вчасно нейтралізувати недоброзичливця.

Таке сновидіння може означати, що хтось із найближчого оточення сновидіння зробить спробу використати його в своїх інтересах, маніпулюючи ним, або він сам зробить непорядний вчинок. Укус білого пса в ніч з п’ятниці на суботу, навпаки, означає зміцнення відносин з кимось із близьких.

Якщо уві сні вкусила собака

Тлумачення сну змінюється в залежності від статі і віку сновидіння. Для жінок має значення сімейний стан і наявність вагітності.

Жінку

Заміжній жінці зла собака, яка кусає, сниться до сварки з чоловіком. А незаміжня дівчина після такого сновидіння може очікувати пропозиції руки і серця. Крім того, цей знак долі може означати ймовірну зустріч з небезпечним шанувальником. Наприклад, авантюристом або карним злочинцем.

Вагітній такі сни сняться в якості попередження, що хтось затаїв на неї образу або злість. Якщо не домогтися пробачення, небезпека загрожуватиме і матері, і дитині.

Якщо уві сні собака кусає іншу жінку, в житті може з’явитися інтриганка або сплетница, а можливо – і суперниця в любовних справах.

Чоловіка

Якщо чоловікові приснилося, що пес кусає його, то варто очікувати появи проблем на роботі. Можливо, з’являться конкуренти в бізнесі або претенденти на його посаду. Укуси дрібних собачок віщують порожні турботи.

Сон, в якому кусають собаки іншої людини, може приснитися в тому випадку, якщо сновидцу загрожує небезпечна і безвихідна ситуація.

Дитину

Дитина уві сні символізує собою невинність, чистоту, справедливість. Якщо побачили уві сні собаку, яка кусає дитини, варто очікувати скоєння страшного злочину, протизаконного вчинку. Крім того, цей сон може означати, що всі нападки на сновидіння незаслужені – він невинний перед ворогами.

Якщо дитину намагається захистити сплячий, то кому-то з близьких родичів потрібно його допомогу, або в житті він зробить благородний вчинок.

Якщо дитині сниться, що його вкусила собака, йому варто стримати свою цікавість і бути обережніше.

Тлумачення сновидінь по 7 правдивим сонникам

Кусають собаки в сонник Міллера є передвісником неприємностей, невдач, напружених ситуацій, конфліктів з колегами, діловими партнерами, друзями і членами сім’ї. Людина, якій приснився такий сон, виявиться серед недоброзичливців в позиції «чужий серед своїх».

Знаменитий психолог пов’язує значення сну з відчуттями сновидіння. Болючі укуси свідчать, що сплячий ризикує потрапити під чужий вплив негативного характеру, його можуть образити. Якщо вкусила собака без крові, слідів і больових відчуттів, неприємності будуть короткочасними, а проблеми швидко вирішуватися з мінімальними втратами. Для того щоб зовсім уникнути наслідків сновидіння, потрібно постаратися прогнати агресивну тварину.

Переслідування і укус скаженої собаки по Міллеру вказують на те, що на шляху до мети сплячого очікують перешкоди, і для їх подолання доведеться мобілізувати всі свої зусилля і можливості. Найкраще дозвіл сну – прогнати або вбити скажена тварина.

Ще один надійний збірник, сонник болгарської провидиці Ванги, трактує образ пса уві сні як символ вищих сил. Якщо наснилася кусає собака, значить людині загрожують демони, які будуть прагнути зіпсувати йому життя, зробити його нестерпним, насилаючи нещастя і проблеми одну за одною.

Можливо, такий сон є попередженням про те, що сплячий знаходиться на невірному шляху, і йому варто переглянути свою життєву позицію. Знаменита провидиця радила молитися Богу про захист після такого сновидіння.

Добра прикмета – якщо приснилося собака вкусила людину, захищаючи сновидця. Таке сновидіння означає, що вищий розум на його стороні. Крім того, він може розраховувати на допомогу і підтримку друзів і родичів.

За сонником міс Хассе, людині сняться злі кидаються пси до небезпеки, яка загрожує йому в житті. Укус собаки символізує собою зрада когось з найближчого кола сновидіння: дружина, родича або давнього друга. Якщо тварина при цьому ще й гавкає, ситуація завершиться скандалом і повним розривом відносин.

Собаки, кусають одне одного, сняться напередодні сімейних конфліктів. Крім того, на думку міс Хассе, якщо наснилося, що вкусила собака, сплячого можуть очікувати великі фінансові втрати або сварки через гроші.

Згідно сонником Євгенія Цвєткова, пес є уособленням одного. Агресивна собака в сновидінні в цьому випадку означає, що один готовий захищати сплячого від ворогів. Якщо вона при цьому гавкає, то перемога буде на боці останнього. Крім того, напад собаки віщує отримання хороших новин і приємних сюрпризів. А укус означає образу на одного. Пси, кусають одне одного, передрікають незначні конфлікти між друзями.

Ісламський сонник Ібн Сиріна трактує образ собаки уві сні як уособлення слабкого, але галасливого ворога. Якщо пес уві сні облаяв, напав і вкусив сплячої людини, то ворог готується до нападу. Якщо приснилися нападу собаки вийде відобразити, значить в житті чужим інтриг і неприємностей вдасться протистояти.

Про укусах тварин можна прочитати і в сонник Ніни Гришиной. В її трактуванні, пес, що кусає до крові, символізує собою кровного родича, який вороже налаштований до сновидцу, інтригує і обмовляє проти нього. Якщо крові немає, це вороже налаштований до сплячого чи не родич, але досить близька йому людина. Якщо напад пса раптове, то ворог приховує своє справжнє ставлення до бачить сон.

Сучасний сонник пропонує кілька трактувань подібного сну в залежності від сюжету, статі, сімейного стану та віку сновидіння. Так, для одного з подружжя подібне сновидіння може обернутися сімейним скандалом, а для незаміжньої дівчини – швидким одруженням. Укус власного вихованця віщує фінансові проблеми через великі, але нерозумних витрат або в результаті збитку.

Якщо собака хоче вкусити, але не вкусила сновидцу, то в реальності загрожує небезпека, джерелом якої є людина, що має вплив на життя сплячого, або його конкурент. Якщо тварина все ж змогло вкусити, то ворог готовий до відкритого протистояння. Якщо при цьому з’явилася кров, то ворог є кровним родичем. Якщо немає – іншому, знайомим, партнером по бізнесу або не кровні родичем.

Значення сну по днях тижня

Якщо в ніч на вівторок сниться кусюча собака, сновидіння очікують сімейні скандали, конфлікти на роботі, фінансові втрати. Якщо сон приснився в ніч на середу або на понеділок, він не має значення. Снам з середи на четвер варто довіряти – вони віщі і мають стандартне тлумачення.

У ніч на п’ятницю укус пса віщує матеріальні втрати. Сни, приснилися з п’ятниці на суботу, мають тлумачення, протилежне звичному: укус собаки обіцяє прибуток і хороші новини. У ніч на неділю кусюча собака в сновидінні символізує вищі сили, незадоволені сновидцем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code