Гороскоп на жовтень 2019 Близнюки

Пам’ятайте ” Слово не горобець, вилетить — не зловиш!”Досаду і незручність згодом викличуть у вас вчинки, вчинені в пориві емоцій. Уміння вчасно зупинитися, промовчати, піти – мабуть, найважливіше в цьому місяці. Завжди пам’ятайте, що стоїть на кону. Репутація, яку ви заробляли роками, може зруйнуватися в одну мить – намагайтеся стримуватися і не бентежити оточуючих незрозумілими душевними поривами.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 13, 18, 19, 22, 30.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Близнюки

У першу декаду жовтня буде непросто вибудовувати відносини з оточуючими людьми. Налаштовані ви будете критично і уїдливими зауваженнями можете сильно образити близьких. Якщо хочеться сказати щось неприємне або грубе, краще промовчіть, дайте собі охолонути.

У період другої декади місяця вам буде здаватися, що ви здатні гори зрушити. Це відчуття оманливе – не беріться за кілька справ одночасно: жодного не доведете до кінця, попереджають зірки. Будьте зосереджені і послідовні. Якщо розумієте, що не справляєтеся з чимось самостійно, попросіть про допомогу.

Несподівана і дуже приваблива пропозиція надійде вам у третій декаді жовтня. Планети закликають прийняти його, занадто довго не роздумуючи, щоб після не шкодувати про втрачену можливість.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Близнюки

Запальність на початку жовтня послужить вам погану службу. Ви опинитеся втягнутими в тривалий конфлікт. Зробіть все можливе для того, щоб цього уникнути. Ні, зірки не закликають вас мовчки зносити образи. Захищайте себе, але не дозволяйте емоціям виходити з-під контролю.

На початку другої декади місяця планети можуть поставити вас перед вибором. Бажана мета буде дуже близька, щоб її досягти, всього-то і потрібно, що… піти на хитрість. Але чи готові ви на угоду з совістю? Ви, швидше за все, досягнете всього, чого хочете, але радість перемоги буде дещо затьмарена душевним дискомфортом.

Положення планет на зоряному небі вказує на те, що в другій половині місяця вам судилося зіграти велику роль у долі інших людей. Можливо, ви допоможете з працевлаштуванням комусь із родичів, зведете холостого колегу з самотньою подругою або дасте раду малознайомій людині, слідуючи яким, він поліпшить своє життя. Зроблене добро повернеться сторицею, якщо ви, звичайно, не зазнаєтеся і не уявіть себе вершителем доль.

Багатообіцяючим виявиться кінець третьої декади місяця. Якась ситуація вирішиться найкращим для вас чином. Ви залишитесь у великому плюсі, хоч і малювали в уяві сценарій куди менш оптимістичний.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Тенденцією першої і другої декад жовтня стане тяга до розваг. Ви будете весело проводити час, не надто замислюючись про те, що чекає далі. З вами будуть охоче знайомитися, та ви і самі будете не проти проявити ініціативу при знайомстві. Не виключено, що ваші симпатії в жовтні поширяться більш ніж на одну людину. Можливі кілька романів-яскравих, але швидкоплинних, тому що до серйозних стосунків Ви поки не готові. А ось до зустрічі, яка відбудеться після 20 жовтня, варто поставитися серйозно. Досить ймовірно, саме ця людина на довгі роки стане вашим другом серця-головне, не відлякати його занадто легковажним настроєм.

Близнюкам, які давно перебувають у відносинах, в жовтні прямо-таки показана струс. Згадайте, коли востаннє ви виходили в світ разом з другою половинкою, проводили дозвілля поза стінами рідного дому? Влаштуйте незабутні вихідні, в яких не буде місця телевізору і дивану. Підійде відпочинок за містом, на природі. Якщо дозволяють кошти, рушайте в невелику подорож. Ось побачите, вогонь любові і пристрасті після цього спалахне з новою силою!

Здоров’я Близнюків у жовтні 2019 року

Стан здоров’я на початку місяця може викликати занепокоєння. Завдяки з’єднанню планет загостриться інтуїція – вона підкаже справжню причину вашої недуги. Прислухайтеся до внутрішнього голосу і постарайтеся вирішити проблему, яка спровокувала хвороба.

Зірки в другій декаді жовтня додадуть вам сил і енергії. Через них же ви станете занадто дратівливими і легкозбудними. Проводьте вільний час активно: бігайте, грайте в рухливі ігри з друзями, займайтеся спортом. Повністю відмовтеся від вживання спиртних і кофеїновмісних напоїв. Інакше під їх впливом наламаєте дров, наприклад, станете учасником неприємної ситуації або спровокуєте бійку, ймовірність чого особливо висока 15 і 16 жовтня.

У третю декаду жовтня самопочуття і настрій будуть прекрасними. Відмінний час для боротьби зі шкідливими звичками! Позбутися від згубної залежності зараз простіше, ніж будь-коли. В даний період проводите більше часу на свіжому повітрі, бажано сходити в парк або ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code