Гороскоп на жовтень 2019 Овен

Набирайте висоту — політ пройде відмінно! Розташування планет в жовтні посприяє тому, щоб ви зуміли вирішити давні проблеми, досягти хороших результатів в намічених справах і заслужити повагу і захоплення оточуючих. Про плани, які з’являться в цей період, поширюватися не варто: так у вас буде більше шансів реалізувати їх на 100%.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 4, 5, 10, 17, 21.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Овен

Щоб домогтися успіху в справах на початку жовтня, не можна йти второваними стежками – зірки закликають проявити оригінальність і креативність. Якщо не виходить звільнитися від нав’язаних ззовні стереотипів, почитайте психологічну літературу. Ви напевно знайдете гарну книгу або статтю, після вивчення яких у вашій свідомості відбудеться справжній переворот.

Займатися вирішенням майнових та податкових питань, звертатися в державні інстанції за консультацією або оформленням документів у другу декаду жовтня небажано: період пройде під несприятливим впливом планет. Висока ймовірність потрапити до некваліфікованого фахівця, чиї помилки доведеться виправляти ще дуже довго.

В останній декаді місяця відвідуйте виставки, концерти, театральні вистави, поетичні вечори та інші культурні заходи. Ви не тільки прекрасно проведете час, але і зустрінете нових друзів. Спілкування з ними допоможе по-іншому поглянути на життя і виявити у себе приховані таланти і здібності.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Овен

Якщо в період до 20 жовтня ви візьметеся за справу, яку відкладали, то дуже швидко досягнете потрібного результату. А крім внутрішнього задоволення, напевно отримаєте приємний бонус у вигляді похвали від начальства або грошової премії.

Дуже ймовірно, що в другій половині жовтня вас призначать керівником нового проекту. Відповідальне доручення-якраз для таких, як ви! Із завданням ви впораєтеся прекрасно і перевершите навіть найсміливіші очікування вищестоящих. Можливо, це трамплін до нової посади?! Залежить від ваших амбіцій.

Планети з 17 числа пробудять (або посилять) вашу здатність до переконання. Якщо потрібно провести важливі переговори з клієнтами або партнерами, заплануйте їх на другу половину жовтня. Добре пройдуть і будь-які бесіди з начальством. У ваших силах зараз отримати дозвіл на реалізацію оригінальної ідеї (якщо раніше вам у цьому відмовляли), домовитися про покупку нової техніки або добитися змін у графіку роботи.

Колеги, протягом усього місяця, стануть частіше звертатися до вас за допомогою. Не відмовляйте їм! Ділячись інформацією, щось роз’яснюючи і доводячи, ви відчуєте себе потрібними і навіть незамінними, що позитивно позначиться на вашій самооцінці і репутації.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Жовтень – місяць спокус. Принаймні, перша і друга його декади. Зірки змусять згадати події, що трапилися в далекому минулому. Можливо, ви зустрінете людину, яка колись був вам доріг, або випадково виявите старе любовне послання. Подія не на жарт сколихне ваші почуття. Якщо ви не перебуваєте у відносинах, то можете при бажанні зробити спробу возз’єднання з екс-партнером. Якщо ж у вас є пара і ви дорожите цим союзом, постарайтеся як можна швидше повернутися з минулого до сьогоднішнього дня, щоб у половинки не з’явилося безпідставних підозр.

Втім, спокушати може не тільки минуле, а й сьогодення. Є ймовірність, що знаки уваги вам почнуть надавати відразу кілька представників протилежної статі, і ви будете розриватися, не знаючи, кого віддати перевагу. Вибирайте серцем, а не головою.

Кохана людина, до якого ви давно звикли і від якого не чекаєте сюрпризів, в жовтні може відкритися перед вами з абсолютно несподіваного боку. У вас буде привід пишатися і захоплюватися ним. Не приховуйте емоцій – вони найкраща нагорода для вашого партнера.

Здоров’я Овна в жовтні 2019 року

Поганий настрій в першій декаді жовтня буде обумовлено напруженим аспектом планет. Медитації, йога, прослуховування улюбленої музики допоможуть гармонізувати душевний стан і уникнути конфлікту з близькими людьми.

У другу декаду жовтня імунітет буде міцним як ніколи, здоров’ю нічого не загрожує. Тільки проявіть особливу акуратність в поводженні з вогнем і колючо-ріжучими предметами – високий ризик отримати опік або травму.

Незначне погіршення фізичного стану можливо в третій декаді жовтня, коли ви потрапите під несприятливий вплив планет. Звертатися до лікаря, швидше за все, не доведеться, легке нездужання пройде само. Однак не плануйте на зазначені дні важливі справи і поїздки в інші країни. Процес акліматизації затягнеться надовго і буде супроводжуватися неприємними симптомами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code