Гороскоп на жовтень 2019 Рак

Вірте своєму шостому почуттю! У жовтні ви відкриєте для себе справжні причини тієї чи іншої поведінки друзів, колег або рідних. Ви з легкістю будете читати їх думки, від вас не сховається нічого. Цього місяця можна і потрібно спілкуватися з тими людьми, яких ви раніше не розуміли. Ви напевно знайдете спільну мову навіть з самими впертими і незговірливими особистостями.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 1, 4, 13, 19, 29.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Рак

У першу декаду жовтня планети нагадають вам: «У світі немає нічого неможливого, думки матеріальні». Вірте в свою мрію, виконання свого бажання – і все збудеться! Повністю або частково – вже на початку жовтня.

Особливо шанобливо ставитися до старших родичів в період другої декади місяця: цікавтеся їх самопочуттям, допомагайте вирішувати проблеми і не сперечайтеся. Спілкування з ними буде дуже цінним для вас – можливо, вам відкриють таємницю, яка переверне ваше уявлення про якусь подію або людину.

Остання третина жовтня не підходить для активних дій – краще зачаїтися, звести всі контакти до мінімуму. Більше часу проводите на самоті, займайтеся саморозвитком.

30 і 31 жовтня відповідні дні для шопінгу. Оновлюючи гардероб, пам’ятайте: удачу в листопаді вам принесе одяг пастельних тонів. По можливості влаштуйте собі вилазку в інше місто. Ви відмінно проведете час, дізнаєтеся багато нового і цікавого і напевно познайомитеся з людьми, з якими вдасться зав’язати дружні стосунки.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Рак

З 1-20 жовтня планети створять відмінні умови для просування по кар’єрних сходах і зростання доходів. Просто так з неба нічого, зрозуміло, не звалиться – доведеться докласти зусиль, але з підтримкою планет у них куди більше шансів привести до бажаних результатів.

У жовтні ви будете повні сил і зможете впоратися з найскладнішими дорученнями керівництва. Крім того, у вас прокинеться (або посилиться) вміння переконувати, завдяки чому колеги і партнери стануть охочіше прислухатися до вашої думки. У першій половині місяця у колективі можуть відбутися зміни – вам запропонують взятися за проект, яким раніше займався інша людина, або зовсім зайняти його місце. Відкриваються хороші перспективи.

Планети в другій декаді жовтня допоможуть завоювати прихильність важливої особи. При спілкуванні з цією людиною уникайте метушливості і не демонструйте своє захоплення. Ви набагато швидше досягнете від нього того, чого хочете, якщо збережете діловий тон. А ось 14 жовтня, на яке припадає повний місяць, проявіть обережність. У цей день ви можете поставити на чільне місце власні амбіції і знехтувати інтересами оточуючих. Це зробить ваше становище в колективі менш стійким.

Остання декада жовтня – відмінний час для відряджень і нарад. Рішення виникаючих питань краще не відкладати – використовувати наявні у вашому розпорядженні кошти і не розраховуйте, що завтра залагодити справу буде простіше.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

1-20 жовтня планети зроблять вас ще привабливіше в очах другої половинки. Це час-якщо побажаєте-подарує вам обом романтичні вечори і пристрасні ночі. Не соромтеся говорити про свої бажання і будьте уважні до бажань партнера.

На початку другої декади зірки змусять приділяти більше часу побутовим питанням. Але все ж знаходите можливість відволіктися на щось приємне. На походи в кіно або театр, наприклад. Будьте спокійні: справи почекають.

Вільні Раки в жовтні можуть закохатися або просто зацікавитися цікавим представником протилежної статі. Захочеться йому сподобатися. Але як цього домогтися? Не робіть ставку на зовнішність. Швидше за все, об’єкт ваших симпатій куди охочіше «клюне» на ваше почуття гумору і вміння розповідати історії. Не намагайтеся здаватися тим, ким ви не є. Потенційний партнер високо оцінить вашу щирість. Дуже ймовірно, що роман, що зав’язався в жовтні, призведе до обміну кільцями.

Здоров’я Раку в жовтні 2019 року

В період першої декади жовтня у вашому раціоні повинні переважати морепродукти – інакше високий ризик йододефіциту, на що вказують зірки. Альтернатива морепродуктів – спеціальний вітамінний комплекс. Підбирати його слід разом з лікарем.

У другу декаду найкраще, що можете для себе зробити, – почати відвідувати басейн. Плавання доставить масу позитивних емоцій, посприяє поліпшенню кровообігу і роботи серцево-судинної системи.

Недосипання може стати причиною головного болю та інших неприємних симптомів 24-31 жовтня. Дотримуйтесь режим дня: відводите на сон не менше 7 годин, в ліжко лягайте до півночі. Якщо мучить безсоння, зверніться до лікаря: швидше за все, проблеми із засипанням носять неврологічний характер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code