Гороскоп на жовтень 2019 Телець

Тримайтеся осторонь від пліток і інтриг! Протягом усього жовтня будьте гранично чесні як з близькими людьми, так і з тими, з ким пов’язують тільки робота або хобі. Не приховуйте від них важливу інформацію і тим більше не кажіть явну брехню. Таємне рано чи пізно стане явним, тоді доведеться докласти титанічних зусиль, щоб врятувати відносини від краху.

Сприятливі дні місяця жовтень 2019: 7, 15, 16, 24, 25.

Гороскоп на жовтень 2019 для жінок Телець

Зірки застерігають від втручання в чужі конфлікти в першу декаду жовтня. Зараз вам буде складно об’єктивно оцінити те, що відбувається і зрозуміти, хто правий, а хто винен.

Цікава ідея відвідає вас у другій декаді. Не намагайтеся довести оточуючим цінність своєї задумки (почуєте багато критики) – відразу візьміться за її втілення в поодинці. 15 або 16 жовтня подивіться біографічне кіно про особу, яка досягла великого успіху. Воно надихне вас і додасть відсутньої впевненості.

В останній декаді місяця Ви зможете вирішити грошові проблеми, якщо вони є. Необхідну Вам суму люб’язно надасть хтось із родичів. Для оформлення кредиту ідеально підходять 24 або 25 жовтня-в ці дні вам можуть запропонувати найбільш вигідні умови.

Гороскоп на жовтень 2019 для чоловіків Телець

У першій і другій декадах жовтня працездатність залежатиме від внутрішнього настрою. У благодушному стані будь-яка справа виявиться вам по плечу. Зате в моменти психологічного занепаду все стане буквально валитися з рук. Постарайтеся контролювати цей стан-наприклад, за допомогою медитативних технік або афірмацій. Дуже важливо в цей період правильно харчуватися-відмовтеся від фастфуду, напівфабрикатів і консервів, які тільки витягають з вас енергію.

Нагороду за працю ви отримаєте, швидше за все, після 20 жовтня. В якості заохочення вам можуть запропонувати не тільки гроші, але і проект, про який ви давно мріяли. В цей же час керівництво красномовно продемонструє вам своє розташування – наприклад, запросить на якесь неформальне захід.

У другій декаді місяця ви будете перебувати у владі аспекту планет. Ці планети закликають зайнятися саморозвитком, для чого рекомендується записатися на навчальні курси, які можуть бути дистанційними.

Абсолютно несподівані перспективи відкриються перед вами в останній третині жовтня. Той, хто подумує про зміну роботи, може випадково вийти на дуже прибуткову вакансію.

У молодик, 28 жовтня, і два дні після нього не беріться за кілька справ одночасно. Зосередьтеся на чомусь одному, і тоді відмінні результати не змусять себе чекати.

Любовний гороскоп на жовтень 2019 року

Не з’ясовуйте стосунки в першій декаді жовтня. Домовитися з партнером ви навряд чи зумієте, зате в сварку втягнетеся без особливих зусиль. Конфлікти цього періоду будуть протікати «гаряче», а вирішаться лише після закінчення тривалого строку. Не давайте коханій людині приводів для невдоволення.

Страждаєте від нерозділеного кохання? Планети 1-20 числа допоможуть позбутися від цієї прихильності. Хтось сам усвідомлює безперспективність надій і змусить себе переключити увагу на щось інше. А комусь пощастить зустріти людину, спілкування з якою дозволить забути про неподілених почуттях. І тоді, можливо, жовтень стане місяцем зародження нового почуття – вже взаємного.

У другій половині місяця вам, як повітря, будуть потрібні нові враження. Скучила за ним і друга половинка. Вирушайте разом туди, де ще жодного разу не були. Абстрагуйтеся від домашніх справ і роботи, направте всі сили на те, щоб урізноманітнити життя.

Здоров’я Тельця в жовтні 2019 року

В першу декаду місяця апетит може погіршитися. Не переживайте, це не симптом хвороби, що починається, і не змушуйте себе їсти через силу. За цей період ви легко і без шкоди для здоров’я зможете скинути пару-трійку зайвих кілограмів, обіцяють зірки.

Відвідування салону краси і перукарні заплануйте на 7 або 8 жовтня. Залишитеся дуже задоволені результатами косметичних процедур, стрижки та фарбування.

У період другої декади жовтня буде вразлива печінка-слід утриматися від вживання жирного і гострого, віддавши перевагу продуктам, приготованим на пару або запеченим в духовці, компотам і ягідним морсам. При наявності хронічного захворювання печінки строго дотримуйтесь рекомендацій лікаря.

Третя декада жовтня-відповідний час для відвідування окуліста – з метою профілактики хвороб очей, обстеження або підбору окулярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code