Лайфхак для резюме на роботу

Якщо ви – самий грамотний на світі фахівець і постійно оновлюєте своє резюме, показуєте його всім рекрутерам, яких зустрічаєте на шляху, то можете не читати цей матеріал. Однак навіть у цьому випадку, а тим більше у всіх інших, ми рекомендуємо ознайомитися з лайфхаками, які точно допоможуть згладити можливі гострі кути працевлаштування. Тому прочитайте основні правила, як повинен виглядати зразок резюме.

Приклади як скласти резюме правильно

1. Зрозумійте: резюме не квиток на інтерв’ю, а банкнота.

Банкнота, за допомогою якої ви показуєте свою вартість як професіонала. Найважливіше – не тільки ви її показуєте. Рекрутер зацікавлений в тому, щоб резюме виглядало якомога дорожче. Якщо рекрутер працює в агентстві, його дохід залежить від доходу кандидатів, яких він знаходить на вакансії замовників. Якщо рекрутер працює в компанії, він зацікавлений в тому, щоб закривати вакансії кращими кандидатами, це дає йому надію на премію. А тому…

2. Думай, як продати своє резюме.

Якщо не розпливатися думкою по древу, то хороше резюме на роботу повинно викликати бажання прочитати його знову в естетичних цілях і відправити далі, наймаючому менеджеру. Воно повинно бути красиво оформлено, кожна точка повинна бути продумана і перевірена, не повинно бути брехні, зайвої інформації і викликаючих сумніви складових. Якісний товар.

3. Думай як рекрутер.

Який отримує в день від 100 до 300 резюме. На перегляд кожного резюме у нього йде всього від 5 до 10 секунд. Тобто, у вас є 5 секунд. У кращому випадку – 10 секунд. Головне має бути помітно відразу, а зайвого бути не повинно.

4. Підлаштуйте резюме під свою професію.

Подивіться по вакансіях зразок резюме, яких навичок буде чекати від вас потенційний роботодавець, вживіться в цю роль і переробіть все відповідно до професійного вигляду. Приклад: від юриста чекають точності. Від робочого–надійності. Від медійного працівника – авторської унікальності. І так далі.

5. Резюме має дихати успіхом.

Резюме на мільйон — це резюме, яке вибудувано в історію успіху. Збудуйте факти таким чином, щоб вони складалися в єдину лінію успішного шляху. Переписуйте його для цього стільки разів, скільки знадобиться.

6. Тільки ділова Розмовна мова.

Максимально прості, невичурні фрази, що відображають суть.

7. Ідеальний досвід роботи.

2-3 роки в одному місці, в рамках однієї компанії, в рамках однієї спеціальності.
Приберіть зайве так, щоб максимально наблизити свою ситуацію до ідеальної формули.

8. Ідеальний обсяг резюме – дві сторінки.

9. Опишіть свої досягнення.

Іноді не виходить зі всіма переговорити, і серед кандидатів перемагає той, який показав свої досягнення. А саме: кількісні та якісні зміни показників продуктивності роботи вашої компанії.

10. Розкажіть про свої особисті якості.

Їх повинно бути не більше 5-7. Вони повинні відповідати тому, що пишуть в вакансії, повинні підвищувати цінність резюме, повинні відповідати дійсності.

11. Вірні назви компаній і посад.

У резюме має бути зазначена загальноприйнята назва компанії та дійсна назва посади відповідно до виконуваних функцій. Якщо ви були керівником, вкажіть кількість підлеглих. Близько назви компанії вкажіть кількість співробітників. (Наприклад: IBM (3 000 співробітників)).

12. Перевірити орфографію.

Резюме краще робити у форматі DOCX або PDF.

13. Зручна для рекрутера назва файлу резюме:

Фамілія_імя_посада.DOCX

14. Уникай абревіатур.

15. Ніяких сімейних статусів. Це нікому не цікаво.

16. Пояснюй розрив у досвіді роботи.
Якщо є перерва між закінченням періоду роботи в одному місці і початком роботи в іншому, обов’язково поясни, чому так вийшло.

17. Прибери дату закінчення роботи на останньому місці.

18. Не пиши причини звільнень.

19. Видали рекомендаторів.

Ніхто не буде дзвонити їм до інтерв’ю, а після список можна надати за запитом.

20. Прибери рядок про ПТУ.

Якщо навчався в ПТУ, а потім в інституті, то пиши тільки про інститут.

Зразок написання резюме на роботу українською мовою

Зразок резюме на роботу

Резюме студента без досвіду роботи

Зразок резюме студента

Скачати приклад резюме водія

Зразок резюме водія

Оцініть статтю
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 голосів, середній: 5,00 out of 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code