Передбачення для Донбасу на 2020 рік

Політична та соціальна обстановка навколо і всередині України, зокрема Донбасу вже досить довгий час приковує до себе увагу світової спільноти. Потрясіння, що перенесли жителі Донбасу досі залишаються однією з основних тем для обговорення на телебаченні, в інтернеті, а також друкованих виданнях. Важка економічна ситуація, дестабілізація відносин з Росією, внутрішні конфлікти не можуть не хвилювати простих жителів країни. Багато астрологів та екстрасенсів вже зробили свої прогнози на 2020 рік для Донбасу, ДНР і ЛНР.

Що таке «Донбас»

У назву своєї області, місцеві жителі завжди вкладали особливе знання. Ця частина східної України завжди була відома своїми промисловими підприємствами і працьовитим населенням.

 • Вперше назва «Донбас» з’явилося на початку дев’ятнадцятого століття, його придумав гірничий інженер Євграф Ковалевський і використовувалося воно скоріше як технічний термін. Дослівно воно розшифровується, як «Донецький басейн».
 • В період революції 1917-1922 років територію, куди увійшли Донецька та Луганська області України стали називати — «Донбас».

Що чекає Донецьку область у 2020 році

Кожен день жити, переживаючи за свою долю, за майбутнє дітей не можливо. Рано чи пізно людині доводиться вийти зі стану шоку і почати діяти. Навіть до самої нестабільної ситуації в державі можна підлаштуватися. Однак більшість жителів Донбасу зовсім не хочуть миритися зі сформованою проблемою всередині країни. Як довго ще триватиме існуюча плачевна ситуація – сказати важко. Але багато екстрасенси вже зробили свої прогнози.

Одностайної думки серед експертів немає:

 • Деякі вважають, що Україні вдасться нормалізувати ситуацію всередині країни, і налагодити діалог з Донбасом.
 • Інші, навпаки, пророкують ще більше погіршення ситуації. Але в одному всі провісники єдині – нова влада зіграє велику роль у майбутньому всього українського народу.
 • Обраний в 2019 році президент Зеленський стане абсолютно неординарною постаттю на світовій політичній арені.

Пророцтва про майбутнє ДНР і ЛНР

Провідні екстрасенси і провісники не дають однозначних відповідей щодо майбутнього республік ДНР і ЛНР. Хтось намагається спекулювати на цю тему, шокуючи своїми передбаченнями широку публіку, хто не поспішає робити своїх заяв і відмовляється від коментарів.

 • Павло Глоба. Одним з перших, хто заговорив про майбутнє Донбасу, був Павло Глоба. Популярний російський астролог дуже часто висловлюється про майбутнє різних країн. Не обійшов він своєю увагою і Донбас. За його пророцтвом, Донецька і Луганська області остаточно вийдуть з-під впливу Києва і невдовзі увійдуть до складу Росії. Вірити цьому бажанню чи ні, вирішувати вам. Проте варто взяти до уваги, що затяжний конфлікт між урядом і жителями республік не йде на користь Україні, а тільки посилює сформовані в суспільстві протиріччя.
 • Владислав Росс — український астролог Влад Росс, налаштований більш категорично. Він заявив не так давно, що Росії зовсім не потрібен Донбас, вона хоче повністю захопити Україну, тому провокує збільшення соціальної напруги. Але, як каже експерт, цього не станеться, тому що влада Путіна скоро буде повалена і на зміну йому прийде новий президент, з яким уряд України зможе домовитися про взаємовигідних умовах для обох країн. Росс вважає, що конфлікт між Києвом і Донбасом продовжиться, але в майбутньому території знову повернуться до складу держави.
 • Хаял Алекперов — попереджає український народ про нових загостреннях, як у соціальній сфері, так і в зовнішній політиці. Азербайджанський ясновидець заявив, що Захід незабаром втомиться від тривалого конфлікту на сході і поступово позбавить уряд України своєю підтримки. Саме тоді території ЛНР і ДНР остаточно відділяється від держави і знайдуть незалежність.
 • Старці Троїцького монастиря — також зробили невеликий, але дуже важливу заяву про майбутнє Донбасу і відносинах Росії і України. На їхню думку, брат піде з мечем на брата. Зараз ми бачимо, їх передбачення близько до істини.

Пророкування про майбутнє України

Не тільки астрологи і екстрасенси роблять свої прогнози для України на 2020 рік Політики та громадські діячі теж не залишаються осторонь. Наприклад, колишній міністр транспорту і зв’язку України заявив, що стану чекає повний крах в економічному і соціальному плані, якщо відносини з Росією продовжать погіршуватися. Ембарго на ввезення українських товарів у сусідню країну негативно позначається на всіх секторах економіки. Деякі політики вважають, що новий президент не зможе гідно керувати країною і через деякий час зовсім втратить свою політичну вагу.

 • Ванга. Болгарська ясновидиця Ванга, зробила за своє життя чимало дивовижних передбачень, які в точності напророкували майбутні події. Не обійшла вона стороною і Україну. Стариця дуже часто згадувала Україну у своїх пророцтвах. Вона говорила, що в 2020 році український народ, який пережив безліч труднощів і внутрішніх чвар зможе, нарешті, відпочити. Настануть нові часи. Політика держави кардинально змінить свій курс, як у зовнішніх відносинах, так і в соціальних. Представляється, що Ванга була не далека від істини. У 2019 році на Україні змінився президент. Тепер країною керує молодий і амбітний політик, який зможе надати свій вплив на діючі проблеми.
 • Каєде Убер. Але, в той же час, послідовниця Ванги Каєде Убер, вважає, що країну чекає новий виток революцій і повстань. За її словами на Україні станеться черговий Майдан. Наслідки його будуть, хоч менш руйнівними, але сильно вдарять по всім українцям. Про майбутнє Донбасу ясновидиця висловлюється однозначно. Україна не зможе повернути собі втрачені території.
 • Тамара Глоба. Астролог передбачила серйозні зміни серед лідерів світових держав. Це матиме позитивний вплив на Україну. Економічна криза продовжить негативно впливати на країну, вважає астролог. Тільки до 2025 року Україні вдасться вийти з важкої економічної ситуації. Нових революцій не станеться, але ні ДНР ні ЛНР не повернуться до складу держави.
 • Джугало Джоші. Індійський астролог Д. Джоші також зробив кілька заяв про майбутнє України. За допомогою математичного методу експерт визначив, що в 2020 році українців чекає затишшя. Багато конфлікти будуть подолані, обстановка всередині держави стане набагато спокійніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code