Пророкування Ванги на 2020 рік для всього світу

Велика болгарська пророчиця Ванга свого часу потрясла весь світ точними прогнозами майбутнього. До неї зверталися не тільки звичайні жителі, але і відомі політики, діячі культури, мистецтва, підприємці. Як показала історія, більшість з її пророцтв, збулися, тому кожен рік люди з цікавістю шукають їх. Отже, тема нашої статті передбачення Ванги на 2020 рік для Росії, Європи і всього світу. Пророцтв дуже багато, тому ми постараємося вибрати тільки ті, що більш ймовірно відбудуться в ситуації, історичної і політичної ситуації.

Пророцтва на 2020 рік

Бачення майбутнього приходили до Ванги під час зустрічей з приходившими до неї гостями. Вона могла не знати людину і навіть ніколи не чути про нього, але після того як брала його за руку, перед нею відкривалися всі таємниці. Очевидці стверджували, що часом велика провісниця вводила всіх присутніх в шок своїми заявами.

 • Час змін. Вона вважала, що рік стане переломним у житті всього світу. Ті, хто зможуть знайти в собі сили рухатися вперед зможуть вирішити всі свої проблеми. І це стосувалося не тільки кожної окремої людини, але і країн в цілому. Що мала на увазі під цим висловом болгарська провидиця сказати складно. Однак вже зараз ми спостерігаємо не найкращу картину у міжнародних відносинах між країнами.
 • Гроші вийдуть з ужитку. Крім того Ванга стверджувала, що саме в 2020 році гроші зникнуть з ужитку. Їх повністю замінять цифри. У словах провидиці сумніватися не доводиться. У кожного є банківські картки, готівкові гроші вже не те, що потрібно завжди мати при собі. А поява і розвиток криптовалюти і зовсім ставить під питання існування різних валют. Одного разу світу доведеться перейти на єдину віртуальну валюту. Саме до цього все і йде. Тому її слова не здаються абсурдними або нездійсненними.
 • Людина, яка подарує спокій. Одного разу під час чергового прийому Ванга згадала, що в 2020 році з’явиться людина, яка зможе об’єднати весь світ і подарувати Землі спокій. Що мала на увазі провидиця сказати складно. Найімовірніше вона говорила про прихід до влади нового політичного лідера. Але сказати напевно немає ніякої можливості, тому нам залишається лише гадати.

Важливо. У 1995 році Ванга зробила ще однин сенсаційний прогноз на 2020 рік. За її словами, людство винайде нове джерело енергії, яке допоможе забути про старі «брудні» способи, начебто гідроелектростанцій і перейти на абсолютно чистий і безпечний. У своєму прогнозі вона говорила, що це джерело енергії не буде поступатися за своєю силою сонця. По всій видимості, мова йде про термоядерний реактор.

Передбачення для Росії

Болгарська ясновидиця в своїх прогнозах стверджувала, що Росія зможе зберегти свою цілісність і стабільність навіть у найскладніші часи світової кризи. Зараз ми бачимо, що дійсно наша країна стійко протистоїть всім напастям ззовні. Проте рівень соціальної напруженості вже викликає реальні побоювання. Що буде робити уряд з невдоволенням громадян залишається питанням.

 • Війна в Росії. Ванга не передбачила для Росії нових воєн. Так що в 2020 році можна зітхнути спокійно. Напружені відносини з Україною, швидше за все, прийдуть в норму. Вона передбачила об’єднання Росії, Білорусії та України. Чи збудеться пророцтво – здасться час. Але поки можна з абсолютною упевненістю сказати, що процес об’єднання не буде легким і швидким і одного року може бути мало.
 • Талановиті діти. Ще одне її пророцтво говорить про народження талановитих дітей, які вже через десяток років виведуть нашу країну на зовсім інший рівень. В першу чергу, як вважала ясновидиця, дослідники звернуть особливу увагу в космос і зможуть відкрити ряд нових планет, серед яких буде та, що зможе підійти людству для майбутньої колонізації.
 • Медицина. У 2020 році за пророцтвом болгарської сліпий, медицина зможе зробити нове відкриття, яке допоможе людству впоратися з більшістю невиліковних хвороб і перемогти саму смерть. Ці слова дуже б хотілося вірити.
 • Корисні копалини. Ванга стверджувала, що на багатства російських надр у 2020 році ніхто не зможе зазіхнути. Провидиця попередила, що той, хто захоче взяти чуже, тут же втратить своє. В це повірити складно, адже наша держава добре охороняє свої кордони і суверенітет.
 • Сільське господарство. Для сільського господарства 2020 рік буде не з кращих. Багато сільськогосподарські культури загинуть, і Росії доведеться закуповувати сировину в інших країн. Тому ситуація в країні буде напруженою.

Передбачення для Європи

Більшість передбачень болгарської ясновидиці досить сумні. Хотілося б, щоб її слова виявилися брехнею, але історія показала, що сліпа рідко помилялася. У будь-якому випадку багато передумови для початку масштабного міжрелігійного конфлікту та екологічної катастрофи видно вже зараз.

 • Масштабний конфлікт. Європейцям Ванга передбачила масштабний конфлікт на релігійному ґрунті. Причиною стануть масові еміграції з країн Африки та Близького Сходу, які сповідують іслам. Конфлікт вибухне в 2020 році, і поглине більшість країн ЄС. Пом’якшити суперечності вдасться лише до 2024 року, а відгомони його ще довго будуть лякати населення Європи.
 • Біженці. У той час, коли вона робила це передбачення, Європа ще навіть не починала приймати до себе невелику кількість біженців з мусульманських країн. Сьогодні ж цей потік став не вичерпною бурхливою річкою. Тому слова провидиці здаються досить правдоподібними. На її думку, Європу захлиснуть «інакодумці слуги диявола». Можливо, вона мала на увазі, терористичну загрозу, яка дійсно зараз нависла над усіма країнами Старого Світу.

Передбачення для всього світу

Не тільки в Росії природа буде створювати проблеми. Азію потрясуть кілька землетрусів. Зокрема, це торкнеться острівних держав на зразок Японії і Тайваню. Провидиця пов’язувала їх з активною антропогенною діяльністю з розвідки природних багатств.

 • Епідемія в Африці. Африканський континент зіткнеться з новою епідемією, яка віднесе безліч життів. Масова еміграція в країни Європи поширить хвороба по світу. Тоді все людство візьметься за пошуки вакцини.
 • Танення льодовиків. Льодовики Арктики продовжать своє танення. Це потягне за собою підвищення рівня Світового океану і, як наслідок, затоплення прибережних територій багатьох держав.
 • Спалахи на сонці. У 2020 році спалахи стануть дуже частим явищем, яке викличе масові захворювання на рак шкіри. Людству доведеться активізувати свою роботу в пошуках вакцини від цього захворювання.

Загалом, у 2020 році весь світ чекає безліч не найприємніших подій, які, насамперед, пов’язані з нашою необдуманою діяльністю і попустительским ставленням до забруднення навколишнього середовища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *