Пророцтва Нострадамуса на 2020 рік для Росії і всього світу

Багато екстрасенси сходяться в думках, що в майбутньому 2020 році гряде багато змін, вплив яких зараз оцінити непросто. Особливо багато подій відбудеться на південно-східних теренах континенту Євразія. Саме такі прогнози давав Мішель Нострадамус – знаменитий астролог, медіум і філософ XVI століття. Отже, тема нашого матеріалу — передбачення Нострадамуса на 2020 рік для Росії і всього світу. У статті ми постараємося розібратися в пророцтвах його основних катренів і дамо свою інтерпретацію.

Біографія

Народився Мішель де Нострдам фр. Michel de Nostredame) в першій половині XVI століття у Франції. Є думка, що у нього єврейські коріння, однак, перевірити, чи це так, зараз немає жодної можливості.

 • Дитинство. Його батьки були досить забезпеченими лікарями, які дали хлопчикові, відмінне по тим часам, медична освіта.
 • Робота медиком. До 1550 року Мішель серйозно займався медициною і, треба сказати досяг успіху.
 • Астрологічна практика. Приблизно у 1555 році Мішель кидає своє заняття і йде з головою в астрологію. У цьому ж році він видає перший власний збірник передбачень, який, як показала історія, мав безліч неточностей.
 • Служба у Медічі. Надалі Нострадамус не перестає вдосконалювати свої навички прорікання. Завдяки старанній праці і щасливому випадку він стає придворним філософом. Лікарем і провісником при Катерині Медичі.

Факт. Королева Франції прочитавши збірку його пророкувань, запросила молодого астролога до себе, щоб він передбачив її долю. Серед іншого Нострадамус розповів королеві про швидкої смерті її чоловіка – Генріха II. Коли пророцтво збулося, Нострадамус став неймовірно популярний по всій країні і за її межами.

Центурії і катрени

За всю свою життя Нострадамус опублікував безліч книг зі своїми передбаченнями, практично всі вони дійшли до нашого часу.

Факт. Книги називалися центуриями, а самі пророцтва були зроблені у віршованій формі французькою мовою і іменувалися – катренами. Їх тлумаченням займається безліч фахівців, однак, до кінця зрозуміти сенс усіх передбачень Нострадамуса на даний момент неможливо.

Сам медіум говорив, що потрібно додати до дати написання катруся 500 років і отримане число буде ключем до розгадки всіх таємниць. Є думка, що в 2050 році з’явиться людина, здатний розшифрувати всі центурії пророка.

 Пророцтва, що збулися Нострадамуса

За своє життя Нострадамус зробив чимало пророцтв не тільки для Катерини Медичі. Він вказав на безліч подій нашого часу, тому його передбачення вважають одними з найбільш правдивих і часто звертаються до збірників пророцтв французького медіума. Його праці, досі викликає великий інтерес не тільки у філософів, політиків, істориків, але і у звичайних людей.

Ось деякі передбачення Нострадамуса, які збулися у наш час:

 • У 1536 році буде утворена нова держава на материку Північної Америки. Називатися вона буде Канада.
 • Створення Григоріанського календаря в 1582 році.
 • Визнання незалежності США в 1776 році.
 • Винахід і перші польоти на повітряних кулях у 1778 році.
 • Поява телефонного зв’язку в 1876 році.
 • Зміна влади в Росії шляхом кровопролитних воєн в 1917 році, яка отримала назву Жовтневої революції.
 • Початок масштабної війни, яка зачепить всі держави в 1939 році.

Це лише частина справджених прогнозів Нострадамуса. Насправді їх набагато більше, тому немає нічого дивного в тому, що у ворожбита і донині багато шанувальників і послідовників.

Проте, були і в його пророцтвах неточності. У 2012 році весь світ був вражений його пророкуванням про наближення кінця світу. Проте журналісти надали словами пророка дещо інший сенс. Насправді медіум мав на увазі масштабні катаклізми та кризи, а зовсім не загибель усього живого. Зараз можна поглянути в ретроспективі на події восьмирічної давнини і зробити свої висновки.

Прогнози на 2020 рік

Високосний рік готує всім масу несподіваних подій. В основному зміни торкнуться Європу та Східну Азію. Однак не зачепити інші країни і континенти вони не зможуть…

Для Росії

Незважаючи на те, що зі зрозумілих причин, у своїх катренах він приділяв більшу увагу країнам Європи та Азії, не обійшов він стороною і Росію. Якщо вірити передбачення Нострадамуса для Росії, 2020 рік у нашій державі відбудеться низка несподіваних змін:

 • Росія стане світовим суддею. На плечі нашої держави буде покладено завдання міжнародного арбітра між Азією і Європою. Доведеться прийняти низку доленосних рішень не тільки для нашої країни, але і для світової спільноти в цілому. В результаті Росія зможе звести конфлікт до мінімуму і отримає серйозну підтримку.
 • Загальне зміцнення. Російська федерація зможе серйозно зміцнити свої позиції на міжнародній арені. Населення та уряд будуть активно співпрацювати, в результаті чого рівень життя помітно зросте. Лояльність росіян до уряду підніметься.
 • Економіка. Це напрям в 2020 році також чекає неймовірний підйом. Буде прийнято низку законів, які зможуть реформувати існуючу систему і забезпечити стабільне економічне зростання. Почне активно розвиватися аграрний сектор російської економіки і вже до кінця року Росія зможе вийти на провідне місце за ВВП.
 • Культура і мораль. В позитивну сторону зміниться ставлення росіян до моральним, етичним та культурним цінностям. У 2020 році люди зрозуміють, що прагнення виключно до збагачення перетворює їх в аморальних маріонеток. Багато зрозуміють свої помилки і будуть намагатися надолужити згаяне. Церква знову стане важливою частиною життя російської людини.
 • Війни на кордонах. Прикордонні військові конфлікти, в тому числі між Росією і Україною, зійдуть нанівець. Намітиться затишшя і в Сирії. А відносини з Америкою стануть якщо не партнерськими, то цілком спокійними без взаємних санкцій і претензій.
 • Еміграція. У 2020 році Росію чекає хвиля емігрантів з європейських країн і Близького Сходу. Жителі, які будуть бігти від переслідування власних влади, зможуть знайти в нашій країні притулок.

В цілому, якщо проаналізувати всі висловлювання великого медіума, можна зробити висновок, що наша держава в наступному році зможе подолати існуючі конфлікти і протиріччя як всередині суспільства, так і на міжнародній арені і почати свій рух до процвітання і благополуччя.

Для всього світу

Відповідно до пророкувань Нострадамуса 2020 рік готує багато нового:

 • Китай. Ця країна вийде на провідні позиції в області техніки і електроніки. Вже зараз можна з упевненістю заявити, що Піднебесна вже дуже близька до цього звання. Китайські вчені продовжать роботу над новим способом переміщення в просторі на сотні кілометрів за кілька секунд.
 • США. Затурбуються створенням нового тектонічної зброї, і успішно його випробують.
 • Європа. Центральна і Західна Європа вийде з-під впливу Америки і опиниться під впливом Азії.
 • Інші країни. У великих країнах на кшталт Мексики, Індії або Бразилії відбудуться масштабні перевороти в суспільстві. Результат буде позитивним, однак, без людських жертв не обійтися.
 • Енергетика. Енергетичні проблеми будуть вирішуватися поступово. В середині 2020 року світ відкриє новий джерело енергії, який дозволить раз і назавжди залишити в минулому тепло і гідроелектростанції.
 • Релігія. Всі релігійні концесії об’єднаються і побудують церкву, в яку зможе прийти представник будь-якої релігії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *