Прогнози на 2020 рік для Росії

Як складеться прийдешній рік для нашої держави, що нас чекає у зовнішній і внутрішній політиці, які зміни відбудуться в соціальній сфері. Ці, а також багато інші питання задають собі мільйони жителів Російської Федерації. Тема нашого сьогоднішнього матеріалу прогнози на 2020 рік для Росії, дослівно і з коментарями провідних екстрасенсів, астрологів і віщунів.

Знаючи прийдешні події, стає легше будувати довгострокові плани, так і, в цілому простіше жити…

Пророцтва і передбачення на 2020 рік

Чимало пророків, медіумів, астрологів роблять свої прогнози про долю нашої держави. Нижче ми розглянемо найбільш популярні з них.

Пророкування Ванги

Ванга була і залишається, мабуть, найбільш відомої та шанованої провісницею на пострадянському просторі. Її пророцтва зіграли велику роль не тільки для країни в цілому, але й для великої кількості людей зокрема. Більш детально про її прогнози на 2020 рік для всього світу можете прочитати в цій статті.

Ось деякі передбачення Ванги для Росії на 2020 рік. В цілому, Болгарська ясновидиця вважала цей період переломним не тільки для Росії, але й для всієї планети. Хоча особливо вона виділяла у всіх прийдешніх подіях саме роль нашої держави.

 • Глобальне відкриття. Провісниця стверджувала, що в 2020-му нас всіх чекає важливе відкриття, яке допоможе людству зробити великий крок вперед. Вона називала його джерелом енергії «…могутніше, ніж сонце…». Швидше за все, мова йшла про розробку з області термоядерних досліджень. З його появою Ванга пов’язувала період, «…коли Земля зможе відпочити…». За даними біографів провісниці, це джерело енергії: «…прийде на нашу планету з Венери…». Як трактувати цей фрагмент пророцтва неясно. У будь-якому випадку, передбачення підводить нас до того, що природні джерела енергії поступово виснажуються і 2020 рік стане переломним моментом для всього людства. Якщо ми не хочемо зіткнутися зі скороченням біологічних запасів на Землі, то людству доведеться знайти вихід.
 • Гроші. Також, провидиця казала, що гроші остаточно перейдуть з матеріального в віртуальний світ. Вже зараз, майже кожен має банківську карту, на якій зберігаються заощадження. Щоб купити, досить лише піднести картку до банківського пристрою і ввести код. Ось в це пророцтво віриться дуже легко.
 • Міжрелігійні конфлікти. У 2020 році Росію торкнеться серія релігійних конфліктів. Ситуація набуде серйозні масштаби і торкнеться близько половини населення країни, проте, збройних конфліктів вдасться уникнути. Швидше за все, Росія ухвалить безліч переселенців, які спровокують загострення обстановки.
 • Народження геніїв. В цьому році в нашій державі народяться кілька хлопчиків, чиї винаходи і наукові відкриття перевернуть наше уявлення про космос і дозволять людству стати ближче до розгадки таємниці всесвіту і колонізації інших, придатних для проживання, планет.

Прогнози Павла Глоба

Знаменитий астролог Росії також не залишився осторонь і зробив кілька пророцтв щодо прийдешнього року. До його прогнозами не можна ставитися байдуже, адже вони відрізняються дивовижною точністю. Навіть відомі російські політики та культурні діячі звертаються до астролога за порадою. Багато хто вважає — в його прогнозах можна почути голос долі.

Більш докладно з прогнозів астролога для всього світу, ви можете ознайомитися в цій статті. Розглянемо деякі передбачення Павла Глоба для Росії на 2020 рік.

 • Нова епоха. У 2020 році відбудеться зміна епох і небесні тіла змінять своє звичне положення. Це означає серйозні зміни в усіх сферах життя. У цей час є шанс для Росії вийти з затяжної кризи і налагодити соціальну сферу. Однак зміни не будуть одномоментними. Нас всіх чекає складний тривалий перехід, під час можливі великі потрясіння для всієї країни. Перехідний період триватиме аж до 2024 року, але вже дуже скоро ми відчуємо на собі позитивний вплив планет.
 • Початок року буде важким. В цілому, 2020 рік буде важким, як для економіки держави, так і для звичайних громадян. На початку, буде особливо важко. На тлі чергового падіння рубля матеріальний стан населення трохи впаде. Ближче до кінця року прийдешні зміни зможуть надихнути багатьох і зарядити позитивною енергією і настроєм на нові звершення. Багато зважаться на відкриття власного бізнесу. Ті, хто вже має свою справу, нарешті, зможуть збільшити свої активи. В цілому бізнес, як великий, так і середній та малий, почнуть свій розвиток семимильними кроками.

Пророцтво Матрони Московської

Православна блаженна Матрона Московська, канонізованих Російською православною церквою, все своє життя присвятила служінню людям і Господу. При житті, до неї не висихав потік бажаючих отримати благословення, зцілення і просто порада. Від народження сліпа, Свята Матрона володіла даром, який дозволяв їй давати правдиві пророцтва всім приходять до неї людям. Навіть після смерті, люди продовжують звертатися до Матронушке за допомогу..

Докладну статтю про пророцтва цієї святої ви можете прочитати тут, нижче ми розглянемо деякі передбачення Матрони Московської на 2020 рік:

 • Духовна криза. Свята віщувало повсюдне падіння моралі і відсторонення населення нашої країни від бога. На тлі повного безбожництва відбудеться битва між Добром і Злом. Однак Матрона вірила, що Росія вийде з цього конфлікту переможницею при тому, що всім доведеться очиститися від брехні, жадібності і спраги влади.
 • Революція. Матрона говорила і про можливу революції усередині країни. Вона вважала, що під впливом ззовні Росія розколеться на кілька держав і втратить частину територій. Відкололися території відійдуть Китаю і Європі. Точної дати цієї події нема, але за непрямими ознаками це має відбутися набагато пізніше 2020 року.

В цілому Матрона називала Росію ключовою країною у розвитку всього світу.

Передбачення Нострадамуса

Більш детально про пророкування Мішеля Нострадамуса на 2020 рік ви можете прочитати в цій статті. Нижче ми наведемо деякі пророцтва з його катренів.

 • Третя світова війна. Саме в період з 2018 по 2024 рік катрени Нострадамуса пророкують настання Третьої світової війни. Також провісник говорить про загальне загострення зовнішньополітичної ситуації, яка призведе до ще більше конфронтації між країнами. Погіршення ситуації продовжиться, підводячи світ до неминучого події. Зброя масового ураження, як вважав мислитель, застосовано не буде, проте в конфлікт буде залучений весь світ. З початком війни Нострадамус пов’язував відкрите зіткнення арабської та європейського світів. Протистояння розпочнеться в духовній сфері, але справжньою причиною, як зазвичай стануть гроші.
 • Результат конфлікту. В результаті конфлікту Європі доведеться об’єднатися з Росією і Туреччиною, щоб протистояти арабського світу. Росія зіграє свою роль у цьому конфлікті. Заступившись за східну Європу, наша держава заплатить багатьма життями. Центром протилежного боку стане найімовірніше Іран. До кінця року країна почне оговтуватися від пережитих потрясінь і піде на союз з Китаєм чи Індією. Однак, до 2025 року позитивної динаміки не передбачається.
 • Нові союзи. У Росії також пройде низка резонансних подій, які перевернуть уявлення жителів про керівництві країни.
 • Нова зброя. Ще однією важливою подією стане винахід нового виду зброї, яке буде використано лише один раз і назавжди змінить зовнішній вигляд нашої планети.

Пророцтво Едгара Кейсі

Один з найбільш шанованих сучасних пророків, який зробив кілька сенсаційних заяв щодо майбутнього на 2020 рік. Більш детально про пророкування Едгара Кейсі ви можете прочитати в цій статті, тут ми наведемо лише декілька з них:

 • Нова ера. 2020 рік стане початком нової ери, яка стане новим витком розвитку людства. Це буде час процвітання і благоденства. Однак доведеться докласти чимало зусиль, щоб вийти на бажаний рівень.
 • Світ стане чистішим. У Новому році весь світ суттєво зміниться: стане чистіше і матеріально і духовно. До цього результату вдасться прийти безкровним способом, а поштовх всьому дасть саме Росія.
 • Оновлення. Розпочнеться оновлення Росії, в тому числі і політичної верхівки держави. Це буде рік світлих надій і далекосяжних планів. Проте, це лише початок. Весь процес змін займе не менше десяти років, а у деяких випадках знадобиться і всі сто.

Пророкування Вольфа Мессінга

Щодо прогнозів Мессінга немає єдиної думки, хто вважає, що далі розпаду СРСР відомий провісник не зміг зробити ні одного правдивого заяви. Хтось знаходить сенс в його словах і в новому 21 столітті. У будь-якому випадку, передбачень Мессінг зробив чимало, детальний аналіз його пророцтв ви можете прочитати тут.

Деякі з прогнозів Вольфа Мессінга про Росії в 2020 році:

 • Складний рік. Для Російської Федерації це буде складний рік, в країні буде багато внутрішніх конфліктів і протиріч. Можна вважати цей переломним – переломним, але кращий результат буде можливий лише тоді, коли держава подолає роз’єднаність і невдоволення населення.
 • Економіка. Матеріальне становище населення помітно погіршиться. Проте якщо країна зможе подолати кризову ситуацію, то незабаром намітиться підйом економіки і позитивні тенденції в соціальній сфері.

Проте навколо його персони так багато чуток і домислів, що зрозуміти, де правда, а де вигадка вже не реально. Все, що залишається – це прислухатися до його прогнозів на 2020 рік і зробити свої висновки.

Пророцтва Віри Ліон

Дивовижні здібності Віри Ліон принесли їй звання «Казахської Ванги». І це – невипадково, її передбачення дуже часто бувають правдивими і відкривають очі на існуючу ситуацію. Для нового 2020 року Віра Ліон опублікувала детальний прогноз, з яким ви можете ознайомитися більш докладно. У цій статті ми наведемо кілька з них.

 • Погода. Провидиця каже, що прийдешній рік буде родючим, але зміни клімату не залишаться непоміченими. Погода буде досить дощовою і непередбачуваною. Є ризик початку глобального потепління і загального танення льоду.
 • США. Америка, як і раніше буде продовжувати впливати на зовнішню і внутрішню політику всіх країн.
 • Збройні сили. Віра Ліон говорить про нарощування Росією військової могутності і про істотний прорив в науці, зокрема в космонавтиці.
 • Релігія. Суспільство почне повертатися до свого коріння, почнеться відродження всіх традиційних конфесій.

Прогноз Тамари Глоба

Всесвітньо відомий астролог Тамара Глоба також не залишилася осторонь і висловила свою думку щодо майбутнього Росії. З її докладними астрологічними викладками ви можете ознайомитися в цій статті. Тут ми прийдемо деякі з них:

 • Завершення перехідного періоду. Вона вважає, що в 2020 році нас очікує завершення періоду перебудови економіки на новий лад.
 • Курс на розвиток. В цілому спостерігається позитивна тенденція у розвитку держави. Всі потрясіння і несподіванки Росія зможе пережити набагато спокійніше своїх західних сусідів.
 • Підтримка уряду. Населення нарешті почне підтримувати дію керівництва країни не тільки в зовнішній але і у внутрішній політиці. До кінця року буде прийнято низку соціальних законів, які викличуть схвалення простих росіян.
 • Санкції. Так очікуваного всіма скасування санкцій не відбудеться, навпаки економічна війна набере ще більших обертів. Однак Росія знайде шляхи виходу з цієї ситуації.
 • Відносини з Україною. Конфлікт у ДНР і ЛНР не буде закінчений, незважаючи на формальну зміну президента України. Мляво тліючий конфлікт продовжиться.

Яким прогнозам вірити, а яким ні – вирішувати вам. Однак прислухатися до них, і зробити свої висновки, усе-таки варто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *