Передбачення для Америки на 2020 рік

Сполучені Штати Америки в даний час одна з світових наддержав, її активна зовнішня політика і високий рівень життя громадян закріпили за нею звання лідера світової політичної еліти. До дій Америки можна ставитися по-різному. Карибська криза 1962 року, В’єтнамська війна з 1957-1973, вторгнення в Ірак, на початку XXI століття – всі ці події дозволяють назвати країну агресором. Але що чекає цю країну в майбутньому, розглянемо передбачення для Америки на 2020 рік з коментарями фахівців.

Не є секретом той факт, що американці, і зокрема, американські політики вважають свою державу особливим, привілейованим, а як наслідок мають право на вторгнення в справи будь-якого іншого держави. Проте не все так однозначно. Жителі інших країн, так і деякі американці звинувачують США в спробах вплинути на внутрішню політику країн Латинської Америки. А напружені відносини з Росією та країнами Арабського світу викликають реальні побоювання у більшої частини населення планети.

Втручання в справи інших країні не проходить для США безслідно. Багато бажають Америці розколу на кілька незалежних держав і втрату колишньої могутності. Щороку засоби масової інформації рясніють заголовками, що обіцяють Америці несприятливий рік. Однак поки, країна справляється досить успішно. Хоча не можна заперечувати того факту, що багато внутрішні протиріччя лише набирають обертів.

Абсурдність деяких заяв не дозволяє бачити всієї картини, хоча в інтернеті є багато адекватних і багато в чому правдивих передбачень щодо майбутнього однією з провідних країн світу.

Політологи, вчені, соціологи, навіть астрологи і екстрасенси роблять свої прогнози для США на 2020 рік. Аналізувати їх слід в сукупності і виокремлювати реальні і цікаві факти, оскільки, якщо довіряти виключно провісникам або тільки політологам, можна випустити з уваги ряд вкрай важливих деталей. Пропонуємо вам ознайомитись зі всіма прогнозами, що були зроблені експертами на 2020 рік і зробити свої висновки.

Прогнози екстрасенсів, астрологів, ясновидців для США на 2020 рік

Передбачення Ванги

Всесвітньо відома болгарська ясновидиця стверджувала, що незабаром США втратить свої лідерські позиції на світовій арені. Ванга пророкувала початок кінця з приходом до влади Барака Обами, однак, реальність показує, що провісниця трохи помилилася.

 • Америка постраждає від зміни клімату і втратить більшу частину врожаю в 2020 році.
 • Матеріальний стан країни почне потроху танути, оскільки долар не підкріплений нічим крім золотовалютного фонду. Уряду США доведеться розробити новий курс, інакше хвилювань в суспільстві не уникнути.
 • Значні проблеми Америки в 2020 році Ванга пов’язувала з втручанням країни у справи азіатських і європейських народів. Тут передбачення ясновидиці потрапила в точку. Населення країни вже втомилося від постійних вторгнень і військових конфліктів і незабаром заявить про своє невдоволення.
 • Найбільший штат Техас в 2020 році заявить про свій намір відокремитися від основної Америки. Як з цим впорається Трамп і його команда не відомо.

Прогнози Павла Глоба

Популярний російський астролог вже встиг зробити кілька гучних заяв про майбутнє Америки на 2020 рік. Астролог Павло Глоба вважає, що дії Дональда Трампа тягнуть країну на саме дно. Його суперечливі висловлювання та постійні зміни політичного курсу лише наводять США в нестабільний стан. Ці заяви різко суперечать наступним за ними вчинків, що підриває віру народу у свого лідера.

 • На початку 2020 року, як стверджує астролог, США почне своє падіння. Багато в чому завдяки необдуманих дій американського лідера. Всупереч всім обіцянкам Трамп не зробив спроби розібратися з зовнішнім державним боргом Америки.
 • Крім цього загострення відносин з Мексикою і Росією продовжує турбувати звичайних американців. Трамп, за словами Глоби, робить все можливе, щоб розвалити найпотужнішу економічну і політичну систему Сполучених Штатів.

Передбачення Едгара Кейсі

Знаменитий медіум також не обіцяв Америці в 2020 році нічого хорошого. З передрікання Едгара Кейсі, США охопить хвиля природних катаклізмів.

 • Землетрусу і цунамі обрушаться на країну. Це потягне за собою великі людські втрати, а також знищення виробничих комплексів. На цьому лиха не закінчаться. Парниковий ефект викличе танення льодів в Антарктиді і велика частина Північноамериканського материка опиниться під товщею води.
 • Це негативно позначиться на вплив США на світовій арені і незабаром країна втрачає свої лідируючі позиції. Більша частина ресурсів буде направлена на усунення наслідків природних катастроф, тому про нарощування військової потужності або зменшення зовнішнього боргу Америки говорити не доводиться.
 • З передрікання Едгара Кейсі, Китай займе місце Сполучених Штатів. Його лідерство буде незаперечно досить довгий час. Америка ж, у свою чергу, буде довгий час відходити від пережитих потрясінь.
 • Провісник стверджує, що в країні відбудеться переворот і влада опиниться в руках радикально налаштованих політиків. Економіка ж підпаде під вплив обмеженого кола осіб, що позначиться на розвитку держави не кращим чином.

Пророкування Тетяни Калініної

Білоруський астролог, у свою чергу, вважає, що в 2020 році США доведеться пережити ряд серйозних змін. Однозначно сказати, чи будуть вони мати позитивний або негативний ефект, неможливо. Проте вже зараз провісниця передрікає Америці розрив союзницьких відносин з іншими країнами і початок економічної кризи. Уряд Трампа зможе успішно подолати всі неприємності і ще сильніше збільшити свій потенціал. Американці стоїть на порозі дивовижних наукових відкриттів і винаходів. Які допоможуть країні завоювати світове панування.

Пророцтво Каєде Убер

Послідовниця Ванги з Франції регулярно робить передбачення щодо майбутнього різних країн. Америку вона, звичайно, теж не залишила без уваги. За її пророцтва, США буде втягнута у відкриту конфронтацію з представниками арабського світу. Як наслідок, загострення соціальних конфліктів в суспільстві і поява категорично налаштованих екстремістів. Америка знову випробує на собі руйнівні наслідки терактів, які пройдуть по всій країні. В результаті Сполучені Штати надовго втратять свій статус світового лідера і будуть повністю поглинені внутрішньодержавними проблемами.

Передбачення Віра Ліон

Казахська провидиця Віра Ліон також стверджує, що головними супротивниками Америки стане зовсім не Росія чи Латинська Америка. Сполученим Штатам доведеться випробувати на собі невдоволення всього арабського світу, а також ряд природних катастроф. Ліон вважає, що всьому світу доведеться зіткнутися з наслідками зневажливого ставлення до навколишнього світу і забруднення природи. Але перший удар візьме на себе Америка. Потопи, землетруси, цунамі – це тільки частина того, з чим доведеться зіткнутися американцям.

…Великі частини суші будуть затоплені і жителям доведеться переселятися в центральну частину Америки. В результаті природних катастроф з’являться нові хвороби. Ліків для деяких з них не вдасться знайти досить тривалий час…

Розстановка сил у світі зміниться. Вчорашні союзники США залишать країну без підтримки. Але знайдуться нові несподівані партнери.

Прогнози вчених

 • Джордж Фріман. Відомий американський економіст не так давно випустив свою книгу під назвою «Наступні 100 років», в якій докладно описав майбутні події XXI століття. Фахівець стверджує, що США активно нарощувати свою міць і до кінця сторіччя стане єдиним світовим лідером. Завдяки своїй здатності змінюватися і відповідати на удари долі Америка зможе стати на щабель вище інших країн. У першій чверті 21 століття США активно підтримувати імміграційний потік з інших країн. Який буде регулярно доставляти для неї нових фахівців. На жаль, Америка не зможе забезпечити себе власними трудовими ресурсами.
 • Михайло Павич. Політолог стверджує, що в 2020 році Трампу вдасться збільшити ВВП на 3-4%, однак, зміцнити свої позиції американський президент не зможе. Демократи будуть наполягати на його відставці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *