Прогнози на 2020 рік для України

Вже кілька років ситуація на Сході України знаходиться під пильною увагою світового співтовариства. Перед Новим роком багато відомі політичні діячі, активісти і, навіть екстрасенси, зробили свої заяви щодо розвитку подій на Україні. Незважаючи на дестабілізацію і погіршення відносин з Росією, звичайні жителі продовжують будувати свої плани і намагатися існувати у сформованій реальності. Тема нашого сьогоднішнього матеріалу — прогнози на 2020 рік для України.

Загальні прогнози для України

Для жителів України кожен новий день перетворився в нерівну битву з обставинами. Кожен день жити в страху не зможе ніхто. Рано чи пізно з’являються різні бажання, задоволення яких, можливо, лише в разі виходу з власної зони комфорту. Саме тому так багато людей покидає країну, вирушаю в Європу на заробітки. Як довго ще буде продовжуватися дестабілізуюча ситуація всередині країни – передбачать провісники і екстрасенси.

 • Вже був зроблений ряд цікавих пророцтв щодо майбутнього України на 2020 рік. Проте всі вони досить сильно відрізняються один від одного. Одні ясновидці вважають, що Україні вдасться подолати кризу і налагодити відносини з Росією. Інші ж схиляються в протилежну сторону і говорять про можливість злиття з Заходом.
 • Але відносно одного, думки провісників єдині. Україна продовжить свій шлях до модернізації економіки в 2020 році. Навіть у нинішній нестабільній ситуації існують передумови, що дозволяють з упевненістю сказати, що поліпшення ситуації, можливо, і країна повільно йде в цьому напрямку.
 • Однак фахівці пророкують складний рік для всього населення України. Країна загрузне в різних конфліктах. Рівень соціальної напруженості буде настільки високий, що держава на межі Громадянської війни. Розчаровані політикою держави, українці чекають зміни влади. Вони втомилися від нестабільної економічної ситуації і хочуть забезпечити собі і своїм дітям гідне майбутнє.

Що зміниться у житті українців

Обраний в 2019 році президент стане початком кардинальних змін на Україні. Зеленський зможе піти на ряд важливих рішень, які допоможуть йому заручитися підтримкою суспільства і показати народу, що незабаром ситуація зміниться на краще. Подібна поведінка допоможе йому стати ближче до населення країни і краще зрозуміти їх страхи і надії.

Пророкування про новий курс президента України:

 1. Новий президент покаже себе, як харизматичний політик, здатні піти на серйозні зміни всередині урядових структур заради своєї держави.
 2. Буде покладено початок припинення бойових дій на Сході України і нормалізації відносин з ДНР і ЛНР.
 3. У 2020 році Україна зможе розрахуватися з багатьма боргами перед міжнародним співтовариством і отримати визнання інших країн, як повноправний член міжнародної дискусії.

Буде мир на Україні у 2020 році

Ситуація на Сході країни раз і назавжди перевернула життя звичайних громадян. Були зруйновані долі багатьох людей, а загальна ситуація всередині країни досі страждає від відгомонів тих сумних подій. Вирішити конфлікт мирним шляхом – ось єдиний спосіб повернути єдність українського народу.

 • Провісники в один голос твердять, що збройний конфлікт в Донбасі вдасться вирішити. Причому мирними способами.
 • Новий президент зможе схилити народ на свій бік і намітити новий курс економічного розвитку країни. Це дасть сильний поштовх протиборчим сторонам і причину піти на переговори і мирне врегулювання тривалого конфлікту.
 • Дипломатія допоможе вивести війська зі Сходу України і поставити крапку в протистоянні, яке тривало кілька останніх років.

Стабілізується ситуація на Сході

Економіка країни буде переживати перехідний період до 2020 року. Зовсім оговтатися від нещодавніх подій не вдасться, але буде намічена позитивна тенденція.

 • Погіршення ситуації може виникнути тільки внаслідок газового конфлікту з Росією. Ця обставина сильно вдарить по українцях і в черговий раз знизить рівень життя. Президенту доведеться проявити всі свої навички, як обдарованому політику і подолати кризу.
 • Війна в Донбасі йде до завершення і в 2020 році конфлікти підуть на спад Експерти впевнені, що незабаром військові конфлікти всередині країни будуть закінчені.

Передбачення екстрасенсів на 2020 рік

Екстрасенси стверджують, що в 2020 році Україні не вдасться уникнути конфліктів. Вони будуть спалахувати всюди через зростання невдоволення населення сформованої економічної, політичної і соціальної ситуацією всередині країни.

Однозначних відповідей, як змінити майбутнє України в кращу сторону, екстрасенси не дають. Однак, якщо прислухатися до їхніх прогнозів, можна зробити кілька дуже важливих висновків.

Важливо. Всі прогнози на 2020 рік для України кажуть, що єдине, що допоможе українцям подолати кризу – це згуртованість. Тільки спільно можна вирішити проблеми. Тому зміна правлячої верхівки на більш лояльну до суспільству необхідна!

Передбачення Віри Ліон

«Казахська Ванга» Віра Ліон вже зробила ряд заяв щодо майбутнього України. На її думку, жителям Донбасу вдасться відокремитися від основної частини країни і створити свою незалежну державу. Йому навіть вдасться домогтися визнання на світовій арені, чого до теперішнього часу не траплялося.

 • До 2020 року Україна зможе зміцнити свої позиції на світовій арені. Вирішиться тривалий конфлікт всередині держав і українці нарешті зможуть зітхнути спокійно і почати будувати довгострокові плани.
 • Наскільки правдивим виявиться передбачення, залишається лише припускати.

Пророцтва Ванги

Знаменита провидиця Ванга пов’язувала 2020 рік з приходом людини, який зможе не тільки змінити, але і об’єднати весь світ. Завдяки його пришестя вдасться змінити обстановку, існуючу між країнами досить довгий час.

 • Ванга пророкувала збройні конфлікти на Україні ще задовго до їх початку. Саме вона говорила про те, що причиною стане бідність, але конфлікт ще більше посилить ситуацію. Злидні, розруха, занепадницькі настрої – ось наслідок воєнних дій в Донбасі. Також вона стверджувала, що у цей збройний конфлікт будуть втягнуті сусідні країни і згине багато невинних людей. Сотні людей втратять родичів і засоби до існування. Подібна ситуація зробить свій вплив і на Росію.
 • Але в 2020 році провісниця стверджувала, що, нарешті, настане мир між протиборчими силами всередині країни. Протистояння ж з Росією продовжиться, поки її президентом не стане жінка.
 • Дещо інакше бачить ситуацію послідовниця Ванги – Каєде Убер. Вона пророкує, що в 2020 році Україну очікує новий сплеск заворушень і збройних повстань. Провидиця стверджує, що в країні проллється багато крові, а ситуація буде нагадувати Майдан. ДНР і ЛНР вирішать остаточно від’єднатися від України і захочуть розвиватися своїм шляхом.
 • Щодо економічної ситуації провидиця стверджує, що настане період стабільності і протистояння між бідними і багатими в країні на деякий час припиниться.

Передбачення мольфарів

У 2020 році, як стверджують, мольфари, військові конфлікти всередині країни завершаться. Це буде переломний момент, який покаже, наскільки компетентного політика вибрали українці в 2019 році на посаду президента. Незважаючи на загрозливі прогнози політиків і військових експертів, Україна зможе вийти з кризи без додаткових людських втрат. Мольфари вважають, що Третя світова війна не чекає нас в 2020 році.

 • Україна зможе подолати всі перешкоди і почати абсолютно новий етап перетворення держави. Новий президент зможе стати справжнім народним обранцем, який виправдає надії українців. Позитивні перспективи очікують країну.
 • Експерти в один голос говорять про хороші шанси України заявити про себе на міжнародній арені. Зміни почалися з виборів президента і продовжаться у зовнішній і внутрішній політиці. Повернення до питання незалежності ДНР і ЛНР допоможе знайти компроміс і знизити рівень соціальної напруженості в Східній частині країни.
 • Новий напрямок в економіці, яку запропонує президент, стане позитивним поштовхом не тільки для збільшення матеріального стану населення, але і для розвитку бізнесу.

Висновок

Назвати більшість передбачень позитивними не можна, але прийняти їх поради до уваги все ж варто. В економічній сфері фахівці бачать кілька шляхів розвитку держави. Велику роль відіграє Міжнародний валютний фонд. Протягом досить довгого часу, з-за дій уряду, українці продовжують страждати від фінансових проблем. Брак фінансів у скарбниці держави незмінно лягає на плечі платників податків. Що на тлі зниження рівня заробітної плати стане останньою краплею, яка переповнить чашу терпіння народу. Чому звичайні громадяни повинні виплачувати борги недолугих політиків? Екстрасенси бачать кілька шляхів розвитку ситуації.

 1. До кінця року заробітна плата жителів України зросте на 30%. Станеться це внаслідок зміни курсу долара. Він зупиниться на позначці 28 гривень за один долар. Ціни та податки підуть вгору.
 2. У 2020 році українців чекає новий виток інфляції. Зростання заробітних плат буде знівельовано падінням гривні, з-за чого більшість населення опиниться на межі бідності.
 3. Не допустити дефолт національної валюти допоможе тільки повна зміна влади. Вибори в 2019 році вже поклали початок позитивної тенденції. Якщо держава зможе намітити новий курс розвитку, то сумних подій вдасться уникнути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code