Пророкування про В. В. Путіна на 2020 рік

Володимир Володимирович Путін перебуває на посаді президента Російської Федерації практично з самого початку 21 століття і його постать нерозривно пов’язане з сучасною Росією. Настільки довгий термін знаходження у влади викликає безліч домислів. Одні росіяни всіляко підтримують свого лідера, інші ставляться до нього скептично, треті говорять про необхідність зміни влади і негативно висловлюються про прийнятих ним рішеннях. Тема нашого матеріалу пророкування про Путіна на 2020 рік від провідних екстрасенсів, астрологів і політичних експертів. Як би ви не ставилися до нашого президента, вам напевно буде цікаво дізнатися, що його чекає в цьому році…

Як противники, так і прихильники Володимира Володимировича Путіна визнають, що він дуже харизматичний, розумний і рішучий чоловік. Після його переобрання в березні 2018 року інтерес саме до особистості Путіна значно зріс. Люди уважно стежать за всіма прогнозами, які роблять про нього відомі провісники. Це можна зрозуміти, адже як би те ні було, долі Росії і його президента нерозривно пов’язані. Чи зможе Володимир Володимирович вирішити проблеми, що існують у суспільстві, чи йому вдасться підняти свій рейтинг і повернутися на лідируючі позиції. Про все це читайте в нашій статті.

Прогнози про Путіна на 2020 рік

Пророкування Ванги

Що Ванга пророкувала Путіну у 2020 році? Болгарська провидиця жила під час правління іншого Російського лідера, але її передбачення про майбутнє президента також дійшли до наших днів. Всі пророцтва Ванги читайте в цій статті, тут ми наведемо деякі з них:

 • Це буде великий чоловік, який зможе тримати під своїм контролем все наше величезна держава.
 • Слава буде йти попереду нього, а майбутні покоління будуть з гордістю згадувати його заслуги.
 • Правління цієї людини буде коштувати Росії багатьох життів, він буде йти рука об руку з людськими жертвами та втратами.
 • Шляхом великих зусиль Росія подолає безліч перешкод і зможе зайняти чільне місце у світі.

Факт: Ванга ніколи не пророкувала хворобу або смерть Путіну і не говорила про його спадщину.

Деякі послідовники великої провидиці вважають, що її слова були зовсім не про Володимира Путіна. Зараз зрозуміти, що мала на увазі Ванга немає ніякої можливості, але не можна не помітити зв’язку з її слів із реальними подіями.

Пророкування астрологів

 • Павло Глоба. Відомий астролог робив багато передбачень про Путіна. Глоба брав за основу пророкування Василя Нємчина, який описував прихід Великого Гончара. Під ним Нємчин мав сильну, вольову особистість, яка володіє такими знаннями і харизмою. Гончар зможе привести Росію до процвітання і світанку. В 2023 році з передрікання астролога, завдяки сильній фігурі Гончара наша держава зможе зміцнити свої позиції на світовій арені і вирішити більшість соціальних протиріч. Однак, пророцтво, зроблене Глобою про смерть Путіна в 2016 році, не збулося, також викликають скептицизм тексти Василя Нємчина, яких ніхто не бачив, крім самого Павла. Вірити чи ні його прогнозам – вирішувати вам.
 • Влад Росс. Український астролог пророкує Путіну важкі часи. Росс каже, що в житті російського президента настане чорна смуга. Він обґрунтовує це таким аргументом, що початок правління Володимира Володимировича збіглося з моментом сонячного затемнення. Такий лідер буде довго і плідно працювати на благо країни, а потім різко покине свій пост. Влад Росс вважає, що цикл правління такої людини триває не більше 18 років. Однак, термін перебування Путіна при Владі вже перевищив зазначений термін, тому його передбачення можна легко поставити під сумнів.
 • Сергій Логінов. Цей астролог вважає, що Путін вже давно страждає від серйозної хвороби і не керує країною самостійно. Довгий час усі рішення щодо майбутнього Росії приймаються його наближеними, і довіреними особами. У 2020 році почнеться серйозне протистояння між представниками політичної еліти і ситуація прийме несподіваний оборот. Це може вкрай негативно позначитися на житті звичайних людей. Розкол викличуть розбіжності щодо вибору нового лідера держави. Протиборчі партії будуть пропонувати своїх кандидатів, але єдина думка вдасться знайти далеко не відразу. Велика ймовірність розколу країни на політичні, а також економічні округу, в яких буде своя влада і управління.

Передбачення екстрасенсів

Які прогнози президентові дають екстрасенси президентові Російської Федерації.

 • Михайло Левін. Цей екстрасенс вважає, що в 2020 році Путін відійде від влади і призначить свого приймача. Його послідовник почне реформування держави з силових структур, а також системи управління. Левін пророкує загострення кулуарних інтриг, а також розбіжностей серед політичної еліти держави. Все це не залишиться непоміченим для життя звичайних громадян. Матеріальне благополуччя впаде, як і довіра до існуючої системи.
 • Олена Осипенко. Відома провидиця також не залишилася осторонь і зробила кілька прогнозів про майбутнє Путіна на 2020 рік. На її думку, президент зобов’язаний виконати свою місію, в якості миротворця і вирішити конфлікти не тільки всередині країни, але і в світі. Президент є Терезами за знаком зодіаку, а отже, прийнявши рішення про агресивної зовнішньої політики Росії, примушує себе до цього внаслідок якихось важливих причин. Внутрішнє протистояння Путіна принесе з собою важку хворобу, висока вірогідність смертельного результату.
 • Марія Дюваль. Французька ясновидиця вважає, що в 2020 році в Росії зміниться влада і на пост президента прийде новий, невідомий нікому осіб. Завдяки своїй енергії, а також харизмі він зможе підняти економіку держави та збільшити прожитковий мінімум, без підвищення цін на споживчий кошик. Вона припускає, що Володимир Путін незабаром залишить свій пост із-за сильної хвороби.
 • Олександр Александров. Цей нумеролог схиляється до того, що в 2020 році Володимир Володимирович залишиться у влади. І тільки до 2022 році Росію чекають серйозні зміни в політичних верхах. Свої прогнози Александров будує, грунтуючись на знаннях нумерології, числах народження і особистості Путіна. Його передбачення зазвичай дуже точно б’ють в ціль.

Пророцтва старців

Деякі ченці російських монастирів говорять про близькості божої кари, яка незабаром наздожене Путіна за розпалювання міжнародних конфліктів і військові вторгнення в інші держави.

 • Пророцтва афонських ченців. Особистість Путіна на Афоні викликає безліч суперечок. Одні вважають, що всі його дії мають корисливі підґрунтя, і президент лише тішить свою непомірну его, вторгаючись в інші країни, а за підтримку війни в Донбасі йому воздасться сторицею. Інші ж вважають, що Путіну протегують Божественні сили, саме він зможе об’єднати Росію і привести народ у нове майбутнє.
 • Пророкування ченця Авеля про Путіна. Чернець Авель вважався самим відомим і таємничим провісником свого часу. За свої пророцтва він був заточений в темницю більш ніж на двадцять років. Однак, зробив низку передбачень починаючи з середини вісімнадцятого століття і до нашого часу. Багато з них збуваються з дивовижною точністю. Він передбачив, що в Росії буде правити Борис, який піде сам. Після нього з’явиться новий правитель, який буде тричі повертатися на свою посаду. Після нього Держава переживе ще десять непотрібних керівників. Тільки потім з’явиться той, хто зможе повернути велич Росії.

Прогнози політичних діячів, бізнесменів та економістів

Не тільки екстрасенси роблять заяви про Путіна. Фахівці різних профілів також аналізують склалася навколо нашого президента ситуацію і роблять свої висновки.

 • М. Ходорковський. Олігарх Михайло Ходорковський передбачає посилення народного обурення політикою президента в 2020 році.
 • Л. Сєдов. Відомий соціолог Леонід Сєдов говорить про зміну влади в наступному році.
 • А. Шохін. А підприємець Олександр Шохін стверджує, що на світовій арені немає настільки ж сильного лідера, як Путін. Тому його влада найближчим часом нічого не загрожує. Чутки про хворобу президента він вважає вигаданими. На думку Шохіна, Володимир Путін сам покине свій пост без тиску ззовні, коли зможе підготувати гідного наступника.

Підводячи підсумок, можна сказати, що екстрасенси, пророки і астрологи розходяться в думках щодо майбутнього Путіна і яким воно буде сказати точно не можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code