Сонник до чого сняться курчата, тлумачення і значення сну для чоловіків і жінок

Уві сні навіть міський житель може побачити домашніх тварин і птахів. До чого сняться маленькі курчата, багато пташенят уві сні – це хороший знак. Якщо вам приснилися курчата, сонник каже, що вони віщують несподівані і незвичайні зміни, які відбудуться у вашому житті. Бачити уві сні курчат може символізувати новий початок. Особливо, якщо ви побачили курчати у вашому домі.

До чого сняться маленькі жовті курчата — сонники кажуть, що це добрий знак: жінці такий сон обіцяє поповнення в родині, а чоловікові збільшення доходу.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

До чого сниться курча? Як вам скаже майже кожен сонник, курча у сні — символ процвітання, удачі та достатку. Що ж тоді значить, якщо у сні ви готуєте курча? Мертвий курча – це хороший або поганий знак? А що щодо сну, в якому курча вилуплюється з яйця? Існує безліч подробиць, які впливають на тлумачення сюжету і можуть повністю змінити значення побаченого сновидіння.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік чи дитина

 1. Якщо дівчині наснилися маленькі курчата, це може означати, що незабаром вона може отримати пропозицію вийти заміж. Також курча уві сні може означати, що незабаром у вас з’явиться братик або сестричка. До чого сняться кури і курчата живі може провіщати, що хтось повернеться у ваше життя після довгого періоду розлуки, ця подія принесе радість і щастя. Сон, курча в якому приснився дівчині, може також відображати переживання про здоров’я мами або сестри.
 2. До чого сняться маленькі курчата жінці — найчастіше це означає, що їй належить незабаром стати мамою. Як стверджує сонник, курка з курчатами жінці говорить про те, що незабаром весь вільний час буде зайнятий домашніми справами і турботою про майбутнє дітей. Бачити у сні, що за вами бігає самотній курча, попереджає про появу кого-то, хто буде доставляти незручності.
 3. До чого сняться жовті курчата для чоловіка — це говорить про швидкий успіх на роботі. Навіть якщо зараз вам здається, що справи не йдуть в гору, не поспішайте з висновками. Скоро ви самі зрозумієте, що все зовсім не так погано, як вам здавалося. Вас чекає велике грошову винагороду. Велика ймовірність, що ви відкриєте власний успішний бізнес.
 4. За іншим тлумаченням до чого сниться багато курчат чоловікові означає, що скоро до вас звернутися за допомогою слабкий чоловік з проханням про покровительство, якого ви не зможете відмовити. А якщо вам сниться, що тікає, курча, будьте обережні. Такий сон говорить про можливі фінансові втрати і отвернувшейся удачі.
 5. Для дитини уві сні курча символізує його самого. Якщо курча здоровий і веселий, то малюк щасливий і задоволений. Якщо вптенец млявий і хворий, то дитина чимось засмучений. Сон, у якому дитина бачить мертвого курчати, означає переживання про невдачі. Поговоріть з ним, поясніть, чому в нього щось не вийшло і підбадьорте. Це швидко розвіє його поганий настрій.

Приснилися маленькі жовті курчата

Жовтий колір у сні – символ життя. Це колір енергії, сонця, багатства, щедрості й інтелекту. Сни в жовтій колірній гамі говорять про необхідність діяти, насолоджуватися життям і веселитися. Сни жовтого кольору також символізують усвідомленість і великі надії на майбутнє. Одна з головних асоціацій з жовтим кольором – сонце, літо і тепло. Тому жовтий колір у сні також символізує тепло і любов.

А до чого сняться курчата маленькі жовті — багато пташенят яскравого кольору означає багатство. Скоро ваш дохід зросте в рази. При цьому ви не прикладете до цього особливих зусиль, і не понесете великої відповідальності. Ви будете витрачати гроші, потопати в розкоші і отримувати насолоду.

Велика ймовірність, що ви розкриєте ваш талант, який принесе високий дохід. Ви можете стати відомою особистістю, наприклад, кінозіркою. Якщо ви займаєтеся науковою діяльністю, ви зробите важливе відкриття у науковій сфері.

Друге значення, жовті курчата уві сні, до чого це, вони символізують сильну любов і прихильність до вашим дітям. Але не варто на цьому зациклюватися, інакше ви ризикуєте їх розбалувати. До чого сняться курчата жінці, яка страждає від безпліддя, такий сон обіцяє несподівану вагітність.

Бачити багато курчат – що це значить?

 1. Як говорить сонник, курчата маленькі жовті великий прибуток. Багато курчат у сні також може означати, що ви високо цінуєте дружбу і любіть своїх друзів.
 2. Якщо ви молода дівчина, то такий сон говорить про звичку брехати. Скоро завдяки цьому ви наживете собі ворогів. Пам’ятайте, що «язик до добра не доведе».
 3. А якщо вам сниться сон, в якому курча втрачає пір’я, означає, що, навпаки, хтось з подруг розводить про вас плітки.

Бачити курчат і квочку разом з ними

 • Як вам скаже майже будь сонник, курка з курчатами уві сні попереджає вас про швидке поповнення в родині. Якщо ви подумували почати планувати народження дитини, то настав найсприятливіший період.
 • Сон, курчата маленькі і курка в якому виглядають хворими або некрасивими, означає, що найближчим часом вас можуть чекати проблеми зі здоров’ям репродуктивної системи організму. Можливі серйозні гормональні збої.
 • Бачити уві сні курчат багато, які оточили курку-мати і пищать, це попередження — перевірте своє здоров’я. Незабаром ви можете захворіти. Це на деякий час виб’є вас із колії. Постарайтеся, щоб поряд були люди, які допоможуть вам в побутових питаннях.
 • Бачити, як курка відкладає яйця – до багатства. Якщо курка відкладає чорні яйця, багатство попливе у вас з-під носа.

Бачити уві сні, як курчата вилуплюються з яєць, обіцяє вам гармонію і щастя.

Бачити процес вилуплення з яєць

Бачити уві сні курячі яйця означає, що скоро настане період щастя і повного заспокоєння. Швидше за все, ви закінчите якусь важливу справу і відчуєте від цього велике задоволення. Ви навіть можете одержати нагороду або визнання за ваші досягнення.

Інше значення сну ви перебуваєте в процесі духовного росту, і вылупившийся курча говорить про швидке «прозріння». Деякі тлумачі стверджують, що бачити уві сні, як курча вилуплюється з яйця — символприближения невеликих проблем.

Бачити мертвих курчат і куряче м’ясо

 1. До чого сняться мертві курчата — такий сон вказує на наближення удачі. Читайте також: до чого сниться м’ясо.
 2. Для молодої людини мертвий курча у сні означає швидкі любовні відносини. До нього буде розташовано кілька красунь, одну з яких він вибере.
 3. Сон про мертвому курчаті, який викликає почуття страху, говорить про те, що ви боязкі і не здатні постояти за себе;
 4. Готувати страву з курчати в сні означає, що хтось захоче вам нашкодити. Ви вже здогадуєтеся, хто це. Постарайтеся захистити себе від спілкування з цією людиною.
 5. Якщо ви готуєте страву з свіжого красивого і здорового курчати, це пророкує вам багатство і процвітання. Готувати уві сні купленого в магазині чи несвіжого курчати говорить, навпаки, про фінансові втрати.
 6. Деякі тлумачі стверджують, що сон, у якому ви їсте приготованого курчати, символізує ваш егоїзм, який заподіює страждання тим, хто вас оточує. Постарайтеся стати менш нетерпимим і впертою людиною.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Бачити уві сні курчат — до чого це? У більшості випадків курча у сні є сприятливим знаком. Тим людям, які мріють про дітей, він обіцяє поповнення в сімействі, а прагнуть до багатства він обіцяє успіх і благополуччя. Таке загальне значення побаченого сну, але є й нюанси, які по-різному пояснюються тлумачами. Кожен сонник до чого сняться курчата тлумачить трохи по-своєму. Так давайте ж заглянемо у найбільш цікаві та популярні сонники сучасності і порівняємо їх пророкування про курчатах, щоб знайти подібності та відмінності в тлумаченнях.

Сонник Міллера – поповнення в сімействі

Бачити уві сні курей і курчат обіцяє радісні події, в основному такий сон сниться до збільшення сім’ї. Це може означити швидку вагітність, а може і приїзд довгоочікуваних родичів або друзів.

Як стверджує цей сонник, курчата маленькі символізують велику кількість дрібних справ, деякі з яких можуть принести гарний прибуток.

Якщо курча пищить і намагається вас вкусити, то скоро хтось із близьких вам людей буде на вас злитися і спробує образити. Не приймайте це близько до серця. Скоро ця людина сама усвідомлює, що чинить нерозумно і вибачиться. А якщо ви вступите з ним у конфлікт, тоді ситуація обернеться проти вас.

Сонник Ванги – приємні новини і сюрпризи

Якщо ви побачили курчати уві сні, то вас чекають приємні клопоти. Якщо вам приснилися уві сні курчата з куркою-мамою – це до приємних сюрпризів. Багато курчат і курей означає приїзд гостей і веселе застілля. Годувати курчат – отримати несподіваний подарунок.

Сон, у якому ви їсте неприготовленне курча або намагаєтеся його вкусити – поганий знак. Вам треба якомога швидше вирішити всі домашні проблеми, інакше вони можуть призвести до плачевних результатів.

Сонник Фрейда – ви мрієте про дітей

Курка або курча уві сні ознака фертильності і жіночого начала. Найчастіше сни за участю курей і курчат сняться жінкам і характеризують їх жіночі якості. Наприклад, для дівчини курча у сні означає страх інтимної близькості і недосвідченість. До чого сниться курча жінки — такий сон символізує бажання завагітніти.

Якщо курка або курча сниться чоловікові, то в його оточенні з’явилася жінка або дівчина, яка відповідає його ідеалам. Годувати курчати означає незабаром зустріти недосвідченого партнера. А бачити в сні курчат, багато пташенят, говорить про проблеми зі здоров’ям.

Сучасний сонник – несподіване багатство

 • Побачити курчати у сні — до несподіваного багатства;
 • Якщо ви побачили красивого великого курчати, то вас чекає велика любов;
 • Курка, що несе яйця, обіцяє хороші новини;
 • Сон, у якому півень переслідує курчати, віщує проблеми і розбіжності в сім’ї.
 • Якщо ви часто бачите в сні курку-мати з виводком, то ви дуже сильно турбуєтеся про своїх дітей. Такий сон сигналізує, що вам треба заспокоїтися і дати дітям трохи більше свободи.
 • Якщо уві сні вас пригощають стравою з курчати, то незабаром ви потрапите під чийсь вплив;
 • Самому готувати уві сні курчати говорить про вашу самостійності і рішучості;
 • Сон, у якому півень оточений курчатами, означає, що ви виграєте велику суму грошей. Але це треба обов’язково зберегти в секреті, тому що хтось спробує вас обікрасти.

Єгипетський сонник — витратити багато грошей

Як каже цей сонник, курчата маленькі жовті означають, що велика сума грошей непомітно витратиться на всякі дрібниці. Ловити курчат — підробіток, понаднормові. Годувати — тринькати гроші, безвідповідально витрачати запаси.

Італійський сонник Менегетті — велика відповідальність

Курчата уві сні, що означає такий сон: відповідальність за збереження крихких предметів. Можливо, треба доглянути за групою дітей або займатися транспортуванням легко б’ється вантажу. Годувати курчат — догляд за тендітними речами, чистка і т. д.

Існує безліч сонників, кожен з яких тлумачить маленьких жовтих курчат уві сні по-своєму.

Сонник для закоханих — невеликі неприємності

Якось нашкодити курчаті, штовхнути, розчавити — образити когось. Ловити — безліч маленьких, але виснажливих справ. Годувати — ваша діяльність веде до неприємних наслідків.

Ассірійський сонник — клопоти і суєта

Курчата — суєта і невірні рішення. Марні зусилля, відсутність успіху в справах, безліч турбот і дрібних справ. Курка з виводком — проблеми з вихованням дітей. Бились пташенята – ваш егоїзм заважає спілкуватися з людьми.

Психоаналітичний сонник — дрібні справи

Курчата — це ваші клопоти і турботи, багато з яких не варті тієї уваги і часу, який ви їм надаєте. Спробуйте розібратися, що з безлічі дрібних справ можна тимчасово відкласти в довгий ящик.

Сонник Друїдів — робити запаси

Бачити курчат годуються або п’ють воду — робити запаси на найближчий рік, замовляти дорогі подарунки. Бачити тремтячих пташенят — шукати захисту у недостойних людей. Виводок в коробці — достаток на столі і багатство в засіках.

Великий сонник — порожні чутки

Маленькі курчата — дрібні неприємності і безплідна метушня. Бачити уві сні, як вилуплюються з яєць – повірити порожнім чуток або забобонів. Курка з маленькими курчатами уві сні може стати пророкуванням проблем з вихованням дітей.

Сімейний сонник — вам потрібен відпочинок

Бачити в сні багато курчат означає, що ви втомилися від постійної зайнятості і не бачите кінця клопотів, вважаючи, що тільки ви можете з ними впоратися. Навчіться приймати допомогу зі сторони і давати собі право на відпочинок.

Сонник Гадалкин Будинок — загроза крадіжки

В коробці — ви перебуваєте в незручних кліматичних умовах, варто подумати про відпустку в теплих краях. П’ють воду — заміна партнерів по роботі, бізнесу не принесе бажаного ефекту. Шумляча або безладно бігали — загроза вашому дому, крадіжки, втрата важливих речей.

Висновок

Якщо ви побачили уві сні курча, то попереду вас чекає радісна подія. Налаштовуйтеся на хороший лад. Доля готує вам щедрі подарунки і сюрпризи. Однак не забувайте, що нічого не буває просто так. Подякуйте долі за її дари і близьких людей за їх тепло і любов. У випадку великого успіху пам’ятайте, що зворотною стороною може бути гордість і марнославство, тому виховуйте в собі доброту і скромність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code