Сонник до чого сняться живі мерці, тлумачення сну для чоловіків і жінок

Іноді побачений вночі сон може налякати. До чого сняться мерці? Чи обіцяє побачений сон нещастя або загибель? Турбуватися не про що. Як говорить сонник, мерці уві сні зазвичай є знаком, який попереджає вас про великі зміни. А ось до добра або до худу вони будуть, потрібно розтлумачити по соннику залежно від подробиць побаченого сну. І ще один момент: якщо напередодні ви дивилися фільм, читали книгу або грали в комп’ютерну гру з живими мерцями, такий сон не варто приймати до уваги.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Як каже сонник, мрець сниться перед несподіваними поворотами долі. Щоб розтлумачити сон грамотно, необхідно згадати всі деталі сюжету. Подумайте, які емоції ви відчували уві сні. Небіжчики не завжди є головними персонажами, часто вони просто фігурують в сновидінні нарівні з іншими людьми. Але якщо приснився мрець, який був головною дійовою особою сновидіння, згадуйте всі деталі, вони можуть мати велике значення.

Приснився знайомий чоловік, який помер

 1. Найчастіше, померлий сниться до будь-яких змін. Найпростіший варіант, це зміна погоди. Ймовірно, після сонячного дня піде сильний дощ. Особливо приводів для хвилювання такий сон не повинен принести.
 2. Якщо мрець ридає, сім’ю чекають розлад і сварки. Постарайтеся менше грубити, не відповідати на спроби вивести вас з себе. Уві сні Ви взяли з труни якийсь предмет, який належить небіжчику, значить, вас чекають хороші звістки і сюрпризи.
 3. Померлий розмовляє з вами – слухайте і запам’ятовуйте його слова мертві завжди правдиві, і дотримуйтесь його порад. Якщо уві сні ваш померлий родич хоче узяти з вас слово, наяву вам варто прислухатися до думки друзів, тільки так ви зможете уникнути великої помилки.

Бачити живу людину в якості мерця

Сон, в якому жива людина вмирає через нещасний випадок, обіцяє різку зміну подій. Життя вас буде кидати так сильно і несподівано, що вам потрібно лише зосередитися і встигати розбиратися, що до чого. Але весь цей вир подій закінчиться швидко. Не приймайте близько до серця всі зміни, спостерігайте за ситуацією з боку, як ніби ви головний герой якогось фільму. У підсумку ви обов’язково зрозумієте, що так і повинно було бути.

Якщо уві сні ви бачили, як помер член вашої родини, і ви були вражені подією, наяву за родича переживати не варто. Якраз, навпаки, він знаходиться під надійним захистом.

 1. Якщо вам приснилося, що мама померла, вас чекають неприємності в особистому житті. Ви є причиною конфліктів з чоловіком, зверніть увагу всередину себе, відшукайте причину ваших сварок, проаналізуйте ваші помилки.
 2. Якщо ховаєте живого наяву батька, сконцентруйтеся на вирішенні фінансових питань, яких накопичилося до цього часу достатньо. Приділіть більше уваги цій сфері життя. В іншому випадку вас чекають грошові втрати.
 3. Якщо мати уві сні ховає свою дитину, сон віщує в реальному житті міцне здоров’я вашому чаду.
 4. Якщо ви приймаєте померлого в реальності людини у себе вдома як гостя, значить, ви дуже сумуєте за ним.

Приснився незнайомий вам мрець

Уві сні вам привидівся незнайомий небіжчик — згадайте свої емоції і почуття під час сну. Які асоціації викликає мрець? В даному випадку це важливий момент, оскільки вам слід почати змінювати життя з тієї сфери, з якою асоціюються загиблий. Вас обов’язково чекає успіх, але ви повинні робити активні дії, а не сидіти, склавши руки. Можливі кардинальні зміни, яким в підсумку ви будете раді.

Поцілунок уві сні з мерцем — чекайте нових відносин з чоловіком. Якщо ви спите з мерцем в одному ліжку, то незабаром у вас буде багато прихильників.

Де саме ви бачили мерця уві сні?

 1. Небіжчик лежить у труні і при цьому говорить з вами, не хвилюйтеся, сон має позитивне значення і обіцяє несподівану радість. Цілком може бути, що з’явиться yовий член сім’ї.
 2. Якщо небіжчик раптово ожив, значить, вас давно гнітить якесь питання, яке ви не вирішили до кінця свого часу. Вам потрібно не впадати в депресію, а просто зібратися з думками і закінчити розпочату справу.
 3. Побачити труну з мерцем у власній квартирі обіцяє розлад в сім’ї через алкоголь/
 4. Кладовище уві сні є символом спокою. Вас чекає розмірене спокійне життя, без будь-яких непередбачених подій. При цьому особливою яскравістю вона не буде відрізнятися, оскільки не очікується ні тривог, ні радощів.
 5. Якщо уві сні вас сковував страх при зустрічі з мерцем на кладовищі, цілком ймовірно, що в реальному житті вашому спокою перешкоджають ваші ж домисли. Не накручуйте себе через дрібниці.
 6. Церква в сні — символ того, що вам набридло жити за загальноприйнятими правилами і нормами. Якщо чоловік бачив уві сні церкву і труну в ній, наяву його чекає невдалий шлюб. Тому гарненько подумайте, перш ніж пропонувати дівчині руку і серце, чи дійсно вона та сама. Також сон може означати, що ви сумуєте за тим, хто вже помер, або шкодуєте про щось в минулому і не можете відпустити ситуацію.
 7. Побачити небіжчика в морзі — до розставання з близькою людиною. Якщо ви намагаєтеся знайти якогось конкретного людини в морзі, сон є попередженням, що ця людина може зникнути в дійсності. Морг може бути символом депресії і емоційного вигорання. Ви втомилися від проблем і вам необхідний період спокою і відновлення психічного стану. Не приймайте близько до серця дрібні проблеми, вони не варті вашої уваги. Трупи в морзі сняться зазвичай до неприємних подій.

Якщо мрець кликав вас, відводив з собою

Найбільш поширене сновидіння, коли небіжчик кличе сплячого за собою і хоче відвести в свій світ. Такий сон віщує погіршення здоров’я, серйозну хворобу, важкий емоційний стан, депресію. Цілком може бути, що ви закінчили поточний етап Вашого життя і Ваc чекають глобальні зміни. Ви вступите незабаром на нову лінію життя.

Якщо ви охоче погодилися на пропозицію покійного, наяву ви і самі хочете змін і готові до них. У вас накопичилася втома від щоденних турбот і безглуздої суєти. Ваше згоду піти за небіжчиком є натяком на те, що немає ніякого бажання повертатися в реальність зі сну, ви не хочете прокидатися і знову думати про наявні проблеми.

Якщо вам пропонують гроші, щоб ви пішли за померлим, значить, в реальності ви приділяєте фінансам занадто багато уваги. Можливо, варто згадати, що існують більш важливі цінності.

Наснилося багато ожилих мерців

До чого сняться живі мерці? Велика кількість мерців уві сні обіцяє серйозну епідемію, аж до катастрофи. Якщо мертві люди блукають без цілі по місцевості, ви знайдете зниклу річ, або відшукайте людину, з якою хотіли зустрітися, але не знали, де його шукати.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Мрець в більшості випадків віщує погане. Сон вказує на негативні події, які відбудуться в сім’ї. Будьте більш уважні до своїх рідних і близьких, можливо вдасться запобігти проблемі. Однак в деяких сонниках такий сюжет, як не дивно, може бути добрим знаком. Ми представляємо вам різні тлумачення для порівняння, а ви маєте право самі вирішити, якому з них вірити.

Сонник Міллера – нещастя в сім’ї

 1. Мрець пророкує нещастя в сім’ї. Ймовірно, ви дізнаєтеся сумну новину про рідну людину, яка зараз знаходиться далеко від вас.
 2. Покійна мама сниться до хвороб когось із членів сім’ї. Або натякає на те, що вам необхідно кинути шкідливі звички, інакше будуть проблеми зі здоров’ям.
 3. Батько сниться до серйозних провалів у фінансовій сфері. Вас можуть чекати великі витрати. Якщо ви запланували почати нову справу або великий проект, будьте обережні. У вас вже є недоброзичливці і люди, що плетуть інтриги.
 4. Якщо ви розмовляли уві сні з покійним братом, і він просив вас допомогти наяву якомусь загальному знайомому. Швидше за все, ця людина сама соромиться попросити про допомогу, але вона йому вкрай необхідна.
 5. Якщо мрець просить дати йому обіцянку, наяву вам потрібно більше активних дій. Ймовірно, ви трохи ліниві і можете втратити свою удачу.
 6. Побачити мертву дитину уві сні говорить про те, що вам буде важко завагітніти.

Сонник Ванги – обман і зрада

Якщо труп уві сні має хворобливий вигляд, то вас чекають неприємні події, можливий обман і зрада. Якщо ви бачите уві сні кого-небудь з померлих друзів, прислухайтеся до порад, які він дає, і застосуєте їх в реальному житті. Вони неодмінно допоможуть і підкажуть як далі діяти. Якщо мрець уві сні виглядає хворим, вас чекатиме несправедливість.

Сонник Фрейда – ваші справжні бажання

Якщо померлий спілкується з вами, уважно слухайте. Він може підказати вам ваші ж справжні бажання і вибрати необхідну мету правильно. Звертайте особливу увагу на те, як мрець себе веде, плаче, сміється, наставляє вас, агресивний по відношенню до вас чи ні. Від його поведінки залежить вірне тлумачення сну. Так ви зможете точніше визначити власні емоції в реальному житті.

Сучасний сонник – щастя і достаток

 • Бачити мертву людину уві сні — на щастя;
 • Ожилий мрець до новин, якщо він лежить в труні — вас чекає матеріальний достаток і несподівані гроші;
 • Якщо ви відкрили труну і самі заговорили з небіжчиком – до неприємних подій в житті;
 • Якщо ви бачите мертвим людину, яка є живим в реальності, вас чекає довге життя;
 • Якщо померлим є ви самі, значить, ви перебуваєте на хвилі удачі і вас чекає піднесений настрій і прилив сил;
 • Бачите уві сні своїх померлих близьких — скоро ви отримаєте допомогу з боку, або сон віщує виконання найсміливіших планів і мрій.

Висновок

В цілому небіжчики уві сні є нашими захисниками, які можуть приносити звістки і допомагати за допомогою сигналів з потойбічного світу. Мерці попереджають вас про якісь події, дають підказки і натяки про те, які дії потрібно зробити для позитивного результату справ.

Пам’ятайте про це і не бійтеся вашого сну, налаштовуйте себе на краще, і воно обов’язково трапиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code