Сонник до чого сниться чиста вода, тлумачення сну для чоловіків, жінок та дівчат

Вода у сні відображає внутрішній світ людини, її емоції і душу. До чого сниться вода чиста, прозора? Досить сильний символ, сни з участю води глибокі та значущі. Як стверджує сонник, чиста вода – сприятливий знак, може означати успіх, духовне оновлення, підйом сил. Однак розшифрувати сон можна по-різному. Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

До чого сниться чиста прозора вода — сонники кажуть, що це хороший знак, який обіцяє вам щасливе життя.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

При тлумаченні важливо врахувати обсяг води, був це природне джерело або штучний, яка була поверхню — спокійна або з хвилями. Всі ці деталі допоможуть дати більш точну картину поточних справ. Прокрутіть сновидіння в голові до дрібниць, кожна деталь може бути важливою саме для вас. З окремих деталей ви можете скласти загальну картину сновидіння і зрозуміти, що ж воно означало.

Вам приснилося багато води: море, океан, повінь

Великі джерела чистої води обіцяють вам енергію, можливості і поліпшення грошового положення:

 • Дивитися на прозоре спокійне море – чекати сприятливих обставин, перед вами відкриється безліч можливостей, ви зможете вибрати свій шлях.
 • Спостерігати чисте море здалеку – сон говорить про ваше бажання відсторонитися від суєти, вам не вистачає гармонії. Спробуйте взяти вихідні, проведіть їх в тихій затишній обстановці.
 • Привиділося хвилюється море — на шляху до досягнення цілей вас будуть підстерігати проблеми, але це ніяк не вплине на позитивний результат;
 • Тільки в одному випадку велике чисте море може передвіщати переживання – коли ви відчули, що воно солоне;
 • Блакитний океан віщує подорожі, приємне проведення часу, а бурхливі безкраї води припускають труднощі;
 • Купатися в теплому океані – відчувати себе щасливим, тобто попереду вас чекає багато хороших подій;
 • Цікавий сон, у якому ви пливете на судні і розумієте, що море переходить в океан. Він означає, що ви знаходитесь на порозі прибуткового справи. Можливо, ви починаєте якийсь проект, так от він виправдає очікування.
 • Саме по собі повінь у сні спричиняє нещастя. Але наявність чистої води говорить тільки про тимчасові перешкоди у виконанні ваших прагнень.
 • Під час повені ви піддалися паніці, вам потрібно навчитися контролювати свої емоції, тому що ви проявляєте їх надмірно.

Бачити прозору річку, струмок, ставок, озеро

До чого сниться чиста вода в річці – це сновидіння відображає вдале положення справ, у вас біла смуга і великі перспективи, скористайтеся цим часом з розумом. Після такого знака в сім’ї росте дохід, будинку встановлюється приємна атмосфера. Велика річка говорить про безбідному існування. Блакитна вода приверне до вас удачу, а зелена – успіхи в кар’єрі.

Якщо річка уві сні бурхлива – скоро вас затягне у вир подій, вони будуть теж досить позитивними. В цьому випадку, вам потрібно не розпорошуватися емоціями, навчіться вести себе трохи стримано. Розгледіли в річці каміння – це перешкоди, але з ними ви легко впораєтеся.

Знаком благополучним є чистий струмок, він обіцяє радість і, в деяких випадках, дохід, також у вас з’явиться можливість повернути втрачене. Швидкий струмок передбачає поліпшення справ в найкоротші терміни. Ви зможете відчути себе по-справжньому щасливим.

Чистий ставок – не передбачає ніяких нещасть, тільки спокійне існування. Безумовно вдалий знак – у своїх мріях впасти в чистий ставок, удача вам буде прихильною в усіх сферах.

Приснилося чисте озеро – це знак емоційного рівноваги. Попереду спокійне, розмірене життя, наповнене радісними подіями. Хвилі або брижі на поверхні води говорять про невеликих переживання, не варто хвилюватися, все це швидко пройде.

Бачити чисту воду на кухні або у ванній

Якщо приснилася чиста прозора вода в склянці — у вас міцне здоров’я.

 1. Як говорить сонник, чиста прозора вода в раковині обіцяє вам багато уваги з боку протилежної статі. Ллється чиста вода говорить тому, що у вас в оточення вірні і чесні люди, вони завжди вам допоможуть і дадуть слушну пораду.
 2. Сон, чиста вода в якому була у вашій ванній, говорить про відкриті перспективи, чудовий шанс реалізації своїх задумів і підтверджує правильність ваших намірів і цілей. Якщо відчули, що вода тепла, вам потрібно зайнятися своєю мотивацією.
 3. Каструля з чистою водою – це знак, що пора починати вже щось робити. Якщо вона стояла на вогні, то вас чекає сімейне щастя, а повна каструля обіцяє якийсь дохід.
 4. Наповнена чистою водою пляшка принесе вам успіх у всіх справах, і в серцевих теж.
 5. Стакан, повний чистої води вказує на відмінне здоров’я, внутрішню молодість, також передвіщає успіхи в роботі, можливо підвищення і благополуччя в цілому.
 6. Якщо ви бачили воду в будинку: вона просочувалася через підлогу, розливалася на нього – то у вас з’являться проблеми, багато проблем. Бажано вам не втрачати часу і по мірі їх надходження звертатися за допомогою, близькі вас підтримають. Чиста вода у сні капала зі стелі – збудеться ваше давнє бажання.

Приснилася свята вода в церкві або вдома

Свята вода уві сні – це досить рідкісний символ, він говорить про благословення, ви зловили удачу за хвіст. Якщо уві сні ви пили святу воду в церкві, то чекайте поліпшення здоров’я. Вмитися святою водою – символ того, що ви під захистом вищих сил, будь-які перешкоди будуть вам по плечу.

Якої температури була побачена вами вода?

 1. Крижана або дуже холодна вода в сновидінні може вказувати на проблеми зі здоров’ям, зокрема, на нирки, необхідно відвідати лікаря. Пити крижану воду – обзавестися вірними супутниками по життю.
 2. Чиста холодна вода говорить про міцне здоров’я, відновлення сил;
 3. Тепла вода трактується неоднозначно. Якщо в сновидінні ви в ній плавали, то наяву ви будете відчувати задоволення від радощів, але от пити її – знак прийдешніх неприємностей, начебто ненадійних друзів або навіть захворювання.
 4. Випили уві сні гарячої води — вас чекає щастя. Просто дивитися на гарячу воду з парою – це попередження про те, що ви дійте не в своїх інтересах, ви піддаєтеся впливу сторонніх людей.
 5. Якщо уві сні вам пощастило випити окріп, вас чекає удача, ризики, на які ви пішли, виправдають себе. Дивилися на окріп – вам необхідний самоаналіз, ви накопичили багато енергії, і вона зовсім не творча.

Плавати в басейні з чистою водою

До чого сниться блакитна чиста вода в басейні — ваші кишені наповняться. Якщо незаміжня спостерігала картину, в якій вона плавала в чистому басейні, то скоро вона зустріне забезпеченого коханця. Зазвичай сон, в якому людина плавав у чистій воді, обіцяє їй успіх і задоволення. Виняток, якщо уві сні вам це проведення часу з якихось причин не подобалося.

Трактування значення сну в різних сонниках

В більшості своїй, якщо приснилася чиста прозора вода, знак вдалий. Трактування сонники часто різняться, тому беремо на озброєння всі тлумачення відомих видань. Прочитайте всі можливі варіанти, і подумайте, який з них найбільш співвідноситься з вашим життям. Це тлумачення і буде самим правильним для вас.

Сонник Міллера – любов і пристрасть

Сон, чиста прозора вода з якого вам запам’яталася – це хороші перспективи, благополучний розвиток подій. Якщо ваш будинок страждає від води –що ви будете чинити опір якихось подій. Сон, у якому ви плавали в чистій воді, попереджає вас про майбутню пристрасті, любові приємним продовженням.

Чиста блакитна вода у сні обіцяє щастя в любовних відносинах.

Сонник Ванги – зміни на краще

 1. Вода — символ нового початку, перетворень. Попити уві сні чистої води – наяву пізнати вдалі зміни в житті, зміни торкнуться і вашого оточення.
 2. Важливий знак, якщо в сновидінні вода лилася на вас зверху. Він говорить про неймовірні звершення або слави в майбутньому.
 3. Якщо вам приснилося, що ви тонете – вам потрібно перестати протистояти поточним подіям, ви тільки шкодите собі;
 4. Бачити брижі на поверхні води – ваше життя буде зазнавати зміни, вам доведеться поборотися за благополуччя, вигравши цю битву, ви можете стати впливовою людиною.

Сонник Фрейда – потреба в любові

Вода вважається символом початку, народження, зачаття життя, а також чоловічого і жіночого насолоди. Якщо людина в нічному видінні наливає кудись воду, він відчуває потребу до близькому контакту.

 • Милуватися своїм відображенням – дійство говорить про егоїзм людини, в реальності він дуже уважний до своєї персони;
 • Приснилося, як ви плавали – сон спровокований задоволеністю свої партнером в реальному житті;
 • Бачити уві сні бризки – значить, людина не може розібратися в своїх бажаннях, фантазіях, тому він не може насититися в сексуальному плані;
 • Якщо чоловікові довелося рятувати потопаючу дівчину, то він прагне до інтимного контакту з нею. А ось якщо жінці довелося рятувати уві сні чоловіка, то це говорить про її бажання завагітніти від нього.
 • Людям, які уві сні пили воду, потрібно приділити увагу статевого здоров’я.

Сучасний сонник – нові можливості

 • Бачили уві сні, як ллється вода – вас чекають нові можливості, нерозумно буде їх втратити. Фінансовий зростання символізує наповнена водою ємність.
 • Бачити чисту воду в річці – щасливий знак, а плавати в такій воді – значить відчистити від пліток і піднестися в очі інших людей;
 • Сприятливий знак – пити воду. Чекайте великої удачі.
 • Буває приснитися сон, в якому вам подали повний стакан чистої води – вам обіцяє хороший прибуток. Якщо ви дали комусь склянку води, то хто-то збагатиться завдяки вам.
 • Переливати воду з однієї ємності в іншу – сон передвіщає вигідні інвестиції;
 • Добре уві сні вмитися чистою водою – такий сон передвіщає позбавлення від хвороб і бід;
 • Чисті калюжі води, яких у сні ви уникали, говорять про легкому подоланні різних перешкод.

Інтимний сонник — відкриття таємниці

Для вас нарешті стане явним те, що і так все це час було у вас перед очима, але не було помічено. Можливо, відкриється нова сторона особистих взаємин або приховані механізми роботи підприємства, до якого ви маєте відношення.

Китайський сонник — приємне спілкування

Чисте джерело, струмок, маленька річка — щире відкрите спілкування, взаємна довіра, розмова з близьким другом. Бурхливий потік чистої води, річка або водоспад — внутрішнє очищення, сповідь або визнання в любові.

Сонник Девіда Лоффа — поїздка на природу

Чистий струмок — похід, виїзд на природу. Пити в сні багато чистої води — слова розради, заспокійливий розмова. Купатися в прозорій воді — довіритися комусь, зблизитися і подружитися з давно знайомою людиною.

Давньоруський сонник — задоволення і щастя

Бачити уві сні чисту воду в річці – до задоволень в житті, щастя та успіху. Якщо уві сні річка широка – ви, нарешті, отримаєте свободу і незалежність. Пити воду з річки – ви повинні шукати сили в своїй рішучості.

Новітній сонник — любов і міцний шлюб

Бачити уві сні чисту, спокійну річку, з гладкою, дзеркальною поверхнею — значить, велике щастя у коханні чи щасливий шлюб призначені Вам долею, яка згодом обдарує Вас прекрасними дітьми і безбедным існуванням в затишному будинку.

Висновок

Сни, в яких присутня вода, дуже часто сняться людям. Вода наповнює нас, символізує наш внутрішній світ. Вона асоціюється з умиротворенням, оновленням, дає повну картину наших емоцій. Вода у сні — це наше відображення, і щоб краще себе розуміти, сни з її присутністю необхідно тлумачити вдумливо і не поспішаючи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code