Сонник до чого сниться фонтан, тлумачення сну для чоловіків, жінок та дівчат

Розуміння мови сновидінь дає можливість відкрити двері у своє майбутнє. До чого сниться фонтан з чистою водою? Якщо вам приснився сон, в якому ви були зачаровані красою фонтану, виблискуючого чарівними струменями кольори веселки — цей символ приносить в дім матеріальне благополуччя, душевну радість і дивовижні подорожі. Зовсім по-іншому тлумачить сонник фонтан, в якому була брудна або каламутна вода — на вашому шляху зустрінуться фальш, лицемірство, брехливість, а на любовному фронті — нерозуміння, розлука, можливий навіть розрив зв’язків.

До чого сниться фонтан з чистою водою: сонники кажуть, що це символ благополуччя, гармонії і щастя.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Традиційно сониками описується фонтан у сні як хороший символ. Найчастіше він приносить людині позитивну інформацію і радісні емоції. Сновидіння з подібним сюжетом найчастіше пророкує процвітання і успіх на всіх напрямках, обіцяє багатство і радість.

Виняток із правил: вам приснився сон з фонтаном, в якому немає води. Це попередження про те, що ваша тяжка і тривала праця буде недооцінений. Вам за нього заплатять крихти, і це затьмарить вашу душу.

У сні ви побачили фонтан чарівної краси — світломузичний, з каскадами і чарівними переливами води — такий сон принесе в майбутньому тільки хороші новини. Спектр тлумачення досить широкий — від отримання раптової і високого прибутку до швидкого відновлення після важкої хвороби. А от побачити уві сні пересохлий фонтан повідомляє про майбутні нещастя і проблеми. Якщо приснився фонтан з вином, а не водою — ви народилися під щасливою зіркою, вам судилося купатися в розкоші.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

 1. Якщо жінка приснився фонтан, який при місячному світлі сяє, цей знак пророкує їй неприємності: постійні легковажні розваги призведуть до драматичного фіналу. Ваша любовна історія теж завершиться невдало, причиною розриву з коханим стане ваша поведінка.
 2. Чоловік побачив у своєму сні фонтан — ви не цінуєте своє щастя і тому існує ймовірність втратити найдорожче у вашому житті. Якщо чоловікові приснився фонтан, в якому вичерпується вода — його чекають невдачі в любовних справах, є ризик отримати проблеми з потенцією.
 3. Якщо дівчина бачить чарівний фонтан — сон пророкує їй красивий роман і чистоту почуттів. Уві сні побачити фонтан замерзлим — охолоне ваша любов до коханої людини.

Яка була вода: чиста чи брудна?

У сновидінні ви побачили фонтан, вода в якому була чистою і прозорою — у вашому житті настала біла смуга, калейдоскоп приємних подій принесе у вашу душу радість і подив. Настане період великих звершень — будь-які справи буде сперечатися у ваших руках, будь-які проблеми будуть вирішуватися легко і просто, перед вами відкриються двері широких можливостей, що будуть коритися самі амбітні цілі.

Тим, хто мріє про зустріч зі своєю половинкою, доля подарує таку мить, і пара назавжди розпрощалися з самотністю.

Якщо у вашому сні фонтан був наповнений брудною водою — це сигнал про те, що ви потрапили під кулі людського поговору, про вас не тільки говорять, але й інтриги плетуть. У такий період слід контролювати свої висловлювання і діяння, ваші недруги так і чекають ваших помилок, щоб підмочити репутацію і на цій основі створити негативний імідж.

Чим більше фонтан у вашому сні, тим радісніше події, які він віщує.

Вам приснився великий або маленький фонтан?

 1. Приснився дуже великий фонтан — здійснення грандіозних планів і проектів. А якщо ви бачили каскад фонтанів — в найближчому майбутньому очікуються великі зміни, що дозволяють здійснити всі свої найпотаємніші мрії та бажання.
 2. Красивий і яскравий фонтан на головній площі вашого міста — радісна подія попереду вас чекає. Там ви не тільки весело відпочити, але і зустрінете нових друзів, у яких є чому повчитися.
 3. Вам приснився невеликий дачний фонтан — вам належить дізнатися приємну новину, яка принесе у вашу душу здивування і радість. Можливо, це буде звістка про вигідної пропозиції.

Які дії ви здійснювали у сні?

 • Якщо ви милувалися фонтаном, фотографувалися біля нього — вас чекають розваги, поїздки, походи і весела обстановка в колі друзів;
 • Вам приснився сон, в якому ви пили воду з фонтану, мили в ньому обличчя і руки, плескалися в чистій воді — ви знайдете вихід з глухого кута, і він буде досить простим;
 • А якщо ви милися в брудній воді — думки у вашій голові, як клубок змій і ви страждаєте від цього;
 • Купатися у фонтані — ви улюбленець долі, у вас все буде добре у вашому особистому житті і на роботі;
 • Якщо уві сні ви ходите від одного фонтану до іншого — на даному етапі вам належить визначити стратегічний курс вашого життєвого шляху.

Зламаний фонтан або вимкнений на зиму

Діючий фонтан сниться до багатства, успіху і радості в житті. Але якщо вам на очі потрапив непрацюючий фонтан — у ваших стосунках з’явилася брехня, попереду вас чекають проблеми в особистому житті, можливо, ви розлучитеся з коханою людиною. Ваші надії не справдяться, а планам не судилося стати реальністю. Якщо уві сні ви побачили фонтан, в якому не було води — великі неприємності прийдуть у ваш будинок. А фонтан, який був вимкнений на зиму — вас чекають тимчасові труднощі.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Наші сни — підказка підсвідомості про те, що нас чекає в майбутньому, чого треба остерігатися, які вчинки не робити, щоб уберегти себе і близьких від небезпеки або навпаки, що треба зробити, щоб в будинок прийшли радість і благополуччя. А допоможуть розшифрувати ці підказки і прояснити їх істинний сенс різні сонники, містять тлумачення безлічі образів.

Сонник Міллера — достаток і гармонія

 1. Якщо уві сні був фонтан з чистою водою, то до людині прийшла пора добробуту і достатку. А ось висохлий фонтан уві сні — це знак нещастя і біди, але триватиме період чорної смуги зовсім недовго.
 2. Вам приснився сон, в якому вода з фонтану досягла ваших рук, обличчя — в найближчому майбутньому виникнуть проблеми, нерозуміння і сварки в трудовому колективі. Якщо краплі води окропили вашу спину, то конфліктна ситуація виникне з сусідами. Конфлікт буде затяжною і серйозна образа.
 3. Сон, у якому ви пили воду з фонтану, означає, що вам слід правильно розставити пріоритети в житті, визначити першочергові завдання, хаос і самоплив збиває з головного курсу.

Красивий фонтан з чистою водою по багатьом сонникам є хорошим знаком.

Сонник Ванги — багато роботи

Купатися в сні в фонтані — на роботі гаряча пора, і вам не до відпочинку. Якщо уві сні ви стали свідком раптової поломки фонтану, то найближчим часом у ваших краях встановиться посушлива пора.

Одночасно це пророкує погіршення самопочуття, застій у всіх справах і різке зниження активності. Все це може привести вас до депресії. В такому стані вам буде здаватися, що люди перестали відчувати чужий біль і не готові прийти на допомогу ближньому.

Вам приснився сон, у якому ви побачили зруйнований фонтан старовинного зразка — до самотності. Це стан сильно засмутить вашу душу, ви будете страждати і шукати вихід з глухого кута.

Сонник Фрейда — пережити сильні емоції

У відомого психолога і сонника всі тлумачення снів пов’язані з психологічними станами людини. Згідно його версії, бачити уві сні фонтан в робочому стані — пережити сильний емоційний сплеск. Є й інше тлумачення цієї сюжетної лінії — в недалекому майбутньому ви зустрінете з одним, тривала сварка з яким багато років турбувала вашу душу. Можливо, це буде зустріч з людиною, з яким ви довгі роки мріяли зустрітися, але гордість не дозволяла це зробити.

Сучасний сонник — щасливе життя

 1. Сон, у якому ви бачите блискучі струмені фонтану — щаслива пора і забезпечене життя, а також купання уваги представників протилежної статі. Біла смуга у вашому житті буде перенасичена подіями, які приносять задоволення.
 2. Вам приснився фонтан далеко — обірветься невидима нитка тяжіння, що зв’язує вас з коханою людиною, нещирість і гординя можуть остаточно зруйнувати вашу любов.
 3. Якщо у вашому сні ви побачили бризки фонтану кривавого кольору — це трагічний знак, він сповіщає про важких хворобах, катастрофи і трагедії у вашій родині або в сім’ях ваших родичів.

Висновок

Сни, де в центрі сюжету знаходиться фонтан, зазвичай приносять позитивні емоції та події. Це знак, що приносить успіх, достаток і радість. При необхідності сон вкаже також вектор неприємностей, тому прокинувшись, ви будете знати, звідки до вас лине проблемний вітер. А значить, у вас буде час для підготовки до ударів долі, щоб з честю перенести всі випробування. Ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code