Сонник до чого сниться гола жінка чи дівчина?

Людям завжди було цікаво тлумачити свої сновидіння, тільки так можна було вберегти себе від неприємностей. До чого сниться гола жінка — кожен сонник трактує сон по-своєму. Тому, якщо вам приснилася гола жінка, сонник потрібно вивчити дуже уважно, перш ніж зробити висновки. У першу чергу варто відзначити, що цей знак абсолютно по-різному трактується для чоловіків і жінок.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Вам приснився неоднозначний сон. Гола жінка – символ таємних бажань. І до чого ж снитися оголена дівчина чи жінка? Варто звернути увагу на деталі сну, інакше є ризик отримати хибне тлумачення. Що б вам не приснилося, конкретне тлумачення повністю залежить від дрібниць і деталей бачення. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше!

Хто побачив сон: жінка чи чоловік

 1. Для молодого сновидця, гола жінка, яка лежить у нього в ліжку, обіцяє виконання сексуальних фантазій. Можливо, що дівчина зі сну з’явиться в реальному житті. Бачити з боку голу жінку з іншим чоловіком – попередження, є шанс залишитися в повній самоті.
 2. Для дівчини подібний сон обіцяє тільки позитивні новини. Нові шанувальники не дадуть вам проходу. Будьте обережні у виборі супутника життя.
 3. Якщо чоловік бачив голу жінку в своєму сновидінні, то чекайте виконання прихованих сексуальних бажань.
 4. Для жінки такий сон вказує на невдоволення самою собою. Можливо, ви не любите дивитися в дзеркало, посилаючись на те, що у вас зайва вага або ви погано одягнені. Ви порівнюєте себе з іншими жінками, які з’являються навіть у ваших снах.

Кого ви бачили: дівчинку, жінку, літню даму

 • Оголена дівчинка уві сні-ознака випробувань, що наближаються. Чекають великі витрати, які позначаться на вашому становищі в суспільстві. З іншого боку, сонник тлумачить подібні сни як провісники чогось світлого і доброго в житті. Чиста, доглянута дівчинка – символ приємних новин. Хвора і брудна – до загостриних захворювань.
 • Гола вагітна жінка принесе в реальне життя лише неприємності. І навряд чи ви зможете гідно вибратися з них.
 • Приснилася гола жінка уві сні? Остерігайтеся пліток в робочому колективі за спиною. Чоловікам сновидіння несуть лише фінансові труднощі.
 • Сива жінка принесе відповідальні події в реальне життя. Вам належить блиснути своїми талантами, щоб отримати гідний результат. Доведеться трохи попітніти.
 • Оголена літня дама також обіцяє молодій людині швидке весілля. Якщо вона приснилася дівчині – їй варто навчитися довіряти своєму обранцеві.
 • Якщо наснилася літня потворна жінка-чекайте неприємностей. Можливі конфлікти і суперечки в колі друзів. Є ризик отримати травму на роботі.
 • Зла жінка обіцяє обман і заздрість з боку знайомих.

Бачити багато голих дівчат і жінок

Бачити багато голих жінок уві сні-є ймовірність, що внутрішній конфлікт не дає покою. Чоловіка очікують нові світлі почуття з представницею прекрасної статі. Кілька голих жінок в сновидінні несуть попереджувальний характер. Вас чекає обман, тому уважніше придивляйтеся до всіх вигідних пропозицій.

Бачити без одягу свою дівчину, дружину, сестру, мати

 1. Для чоловіка побачити уві сні голу дружину-значить, вчинити негідно по відношенню до неї. Зробити дурні вчинки, які відіб’ються на відносинах з дружиною.
 2. Бачити уві сні кохану дівчину або наречену без одягу – еротичний сон, але подібні сновидіння принесуть вам лише негатив в особисте життя. Неприємності особистого характеру або загострення захворювань. Можливо, у чоловіка низька самооцінка. Труднощі на роботі, а так само фінансові труднощі тому виною.
 3. Якщо гола жінка приснилася нежонатому чоловікові, значить, він готовий до створення сім’ї. Вам пора зайнятися пошуками другої половинки. Зараз саме час.
 4. Оголена подруга для молодого чоловіка ознака взаємної симпатії. Якщо Гола подруга уві сні прикривається, то до вас вона не буде відчувати почуття наяву. Вас можуть обдурити! Можливо, до вас відчувають лише заздрість і ненависть.
 5. Побачили оголену матір уві сні? Вам не вистачає уваги з боку рідних і близьких. Варто частіше зустрічатися з рідними людьми. З іншого боку, сонник обіцяє вам сильні переживання. Можливо, ви відчуваєте провину за виконаний колись проступок. Потрібно просто принести щирі вибачення за скоєне.
 6. Гола сестра уві сні – провісник важкого захворювання. Не нехтуйте елементарними предметами особистої гігієни. Зверніть увагу на своє здоров’я.

Ви дівчина і ви бачили голою себе уві сні?

 • Бачили себе голою уві сні і в такому вигляді ходили по вулиці? Ви стоїте на порозі великих життєвих змін!
 • Лежали в ліжку – чекайте весілля з вашим обранцем. Сиділи голою на кухні – нова робота чекає на вас.
 • Зустрічалися оголеною з друзями, значить, вам необхідна порада з боку. Ви не можете зробити правильний вибір.
 • Прогулюватися по магазину голою – вам забезпечений успіх на новому робочому місці. Можливо, вас скоро підвищать. Ще одне тлумачення подібного сну звучить як заздрість з боку.
 • До чого сниться бачити себе голою і не соромитися цього — сприятливий знак. Він характеризує сновидицу як успішну і незалежну жінку.
 • Гуляли в гордій самоті – ви з легкістю впораєтеся з майбутніми труднощами. Вийдите сухими з води.
 • Були оголеною при великій кількості людей-вам потрібно щось міняти. Це може бути новий імідж, або пора втілити в реальність ваші сексуальні фантазії.

Тлумачення за різними сонниками: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Різних тлумачень вашого сну існує безліч. Що робить ваш сон насправді означає? Так що робіть висновки самі-господар людина снам або сни у владі над людиною?! Чи слід сліпо слідувати тому, що говорять нам сни або потрібно діяти за своїм розумінням? В даній статті наведені майже всі трактування сновидіння. Сни про наготі досить часте явище, тому вони давно описані і знайшли своє відображення у багатьох сонниках.

Сонник Міллера — вас хочуть обдурити

Сновидіння з оголеною жінкою посилають лише несприятливі моменти. Навколо вас зібралися брехливі люди. Вони так і норовлять вас підставити. Можливо, ви не задоволені своїм статусом у суспільстві. Всі спроби виправити дане положення зазнають невдачі. Не треба звинувачувати всіх у своїй неспроможності. Сновидіння говорить про вашу концентрацію на фінансах.

Для дівчини, бачити голу жінку-знак, що пора щось міняти в своєму особистому житті. Вас не влаштовує ситуація, що склалася. Можливо, просто потрібно зробити перший крок назустріч своїм почуттям.

Сонник Ванги — розчарування в справах

Гола жінка обіцяє страх і розчарування перед майбутніми труднощами. Імовірність невдачі у фінансових справах. Але якщо бути готовим до подій, є шанс в результаті отримати чималий успіх. Потрібно тільки проявити свої таланти.

Для заміжньої жінки бачити подібні сновидіння – знак безпідставних ревнощів до свого чоловіка. Ні до чого хорошого така поведінка не приведе. Потрібно взяти себе в руки. Змініть своє ставлення до чоловіка. Станьте добрішими, проводьте більше часу разом.

Для одруженого чоловіка, побачити голу жінку означає знову випробувані почуття на стороні. Знайте, що такий роман довго не триватиме, і ви можете залишитися біля розбитого корита. Постарайтеся не звертати уваги на малознайомих. Направте свої почуття у ваші з дружиною відносини. Можливо, вам вдасться відновити колишню пристрасть.

Сонник Фрейда — приємні почуття

 1. Побачили оголену жінку? Вам належить випробувати приємні почуття. Є шанс отримати додатковий дохід. Може бути, вам пощастить у лотереї. Для молодої дівчини сон обіцяє приємні подарунки з боку молодих людей.
 2. Якщо ви дівчина або жінка, і вам часто сняться подібні сновидіння, можливо, вся справа у вашій підсвідомості. Вам не подобається, як ви виглядаєте в даний момент. Полюбіть себе таку, як Ви є незабаром ви помітите, як зміняться до вас відносини протилежної статі.
 3. Юному хлопцю гола жінка віщує зустріч з норовливою дамою. Побудувати з нею якісні відносини навряд чи вийде. Але не варто впадати у відчай, незабаром ви зустрінете дівчину своєї мрії.

Сучасний сонник — скандали і сварки

 • Наснилася голяка жінка-це віщує сварки і скандали. Вас можуть збити з правильного шляху. Є ризик підхопити венеричне захворювання.
 • Бачити себе голою для молодої самотньої дівчини – скоро ви зустрінете чоловіка. Але, на жаль, серйозних стосунків не побудуєте з ним.
 • Спостерігати за оголеною жінкою, значить, випробувати ганьбу. Є ризик зіпсувати собі репутацію випадковими зустрічами на стороні. Дівчині не варто зустрічатися відразу з декількома шанувальниками.

Висновок

Свої сновидіння не варто приймати буквально. Вони дають підказки, попереджають про труднощі і допомагають вибрати правильний шлях. Часто побачене сновидіння рекомендує переглянути пріоритети в своєму житті. Лише іноді нагота уві сні розкриває ваші можливості, які допоможуть вам змінити свою долю в кращу сторону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code