Сонник до чого сниться ходити, тлумачення для чоловіків, дівчат і жінок

Розуміння мови сновидінь дає можливість відкрити двері у своє майбутнє. До чого сниться ходити уві сні? Як стверджує сонник, ходити уві сні означає звичайне життя з усіма турботами, клопотами і суєтою. А турботи у кожного бувають різні — можуть нести розчарування, тривогу, здатні подарувати і щасливі моменти. І найголовніше в кожному такому сні: де ви ходили, місцевість може більш детально розповісти про те, що підсвідомість намагається підказати, яке майбутнє до нас наближається.

До чого сниться сон, в якому ви просто ходили — сонники кажуть, що він символізує побутові рутинні справи.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Наші сни — підказка про те, що нас чекає в майбутньому, чого треба остерігатися, які вчинки не робити, щоб уберегти себе і близьких від небезпеки. І навпаки, що треба зробити, щоб в будинок прийшли радість і благополуччя. Ось чому при тлумаченні важливі найдрібніші подробиці того, що відбувається в сновидінні. Головне – не забувати про супутні деталі, що дозволяють розширити розуміння побаченого сюжету.

Блукати в сні у своєму будинку

Якщо у вашому сновидінні ви ходили туди-сюди по своєму будинку, це підсвідомість передає картинку вашого внутрішнього світу, яка виникає в результаті відображення зовнішнього світу. Якщо ходьба уві сні була спокійна, розмірена, значить, ви переживете в найближчому майбутньому благополучні дні. Якщо ви мечетесь уві сні, шукайте вихід, то зовнішній світ приніс вам чимало випробувань і тривог.

Подібне значення має і ходіння по багатьом кімнатах — мову снів наполегливо в цьому випадку попереджає, що вас чекають попереду серйозні внутрішні переживання і душевне сум’яття, турбота про найближчих людей. Ви повинні знати: кімната — ваш внутрішній світ, якщо їх декілька у будинку, те це — різні рівні ваших почуттів і переживань. І чим вище ви піднімалися в чергову кімнату, тим важливіше для вас ця частинка душі.

Прогулюватися по вулиці в місті

До чого сниться ходити по вулиці? Сонник попереджає про можливі помилки, тимчасове затишшя на діловому терені, крах планів, необхідності ретельно прораховувати свої дії. Такий сон підказує, що на даний момент вам слід законсервувати всі заплановані проекти, так як вони тимчасово не мають подальшого благополучного розвитку — будуть перебувати в стані застою і не принесуть бажаного кінцевого результату та очікуваних доходів.

Такий сюжет вказує: вас чекають випробування, труднощі при прийнятті рішень. В умовах, що склалися, вам зможуть допомогти нові ділові зв’язки, які дозволять розширити свої горизонти і збільшать ваші можливості.

Ходити по магазинах або на ринку уві сні

До чого сниться ходити по ринку — це попередження про необхідність проявити вищу ступінь ощадливості. Також ви повинні зібратися з силами і проявити максимальну активність у всіх сферах діяльності. Щоб на даному етапі у вашому діловому житті намітився значний крок вперед або навіть ривок, необхідно сконцентруватися на пошуку методів інноваційного плану. Гірше, якщо уві сні доведеться побачити порожній ринок. Це знак того, що справи, які раніше приносили задоволення, перестають бути об’єктом вашого інтересу, вас наздогнали байдужість, депресія і душевний приниження. Для того щоб подолати все це, вам необхідно проявити силу волі і характер.

Є і позитивний момент з чином ринку уві сні — для молодої жінки це знак доленосних змін. До того ж, якщо ви йдете з магазину або підприємства з великим вибором товару, то це прикмета про майбутній успіх і процвітання в бізнесі, в банківській і фінансовій сфері.Якщо ви ходите по порожньому магазину – чекають сварки і вами будуть марно витрачені значні кошти і зусилля для розв’язання виниклих конфліктних ситуацій.

Лісова прогулянка — що це значить

 • До чого сниться ходити по лісі? Якщо уві сні ви пробираєтеся через густі лісові масиви або навіть непрохідні хащі, це означає, що вам не по зубах виявиться справу, яка вам спочатку здалося занадто простим. Скільки б сил і енергії ви не витратили для того, щоб впоратися з цим міцним горішком, на жаль, результат буде негативним.
 • Прогулянка в сні по весняному лісі зі збором перше лісових квітів несе приємну звістку для молодят і пар, які зібралися вступати в законних шлюб, готуються до весілля, так як це знак щасливого подружжя;
 • Піша прогулянка по осінньому лісі і милування його золотом і багрянцем падає листя — не дуже хороший знак, який несе звістку про майбутню боротьбу інтересів, ваших і ваших партнерів.Щоб чаша терезів схилилася в вашу сторону, потрібно витратити на боротьбу багато сил і енергії.
 • Якщо уві сні ви ходите по зимовому лісі, то його казкова краса означає фінансові проблеми. Існує ймовірність залишитися без роботи, і вам треба буде зайнятися пошуком нової.
 • Не благу звістку принесе і спроба пробратися в лісі через суцільний сухостій — це звістка про те, що попереду вас чекають втрати, які цілком можна було уникнути, якщо б прорахували все на пару ходів вперед і не допустили помилкових рішень.
 • Молоде листя на шляху вашого руху по лісі — хороший знак, молода зелень означає, що всіх ваших сокровенних мрій, очікуванням і надіям судилося здійснитися і навіть раніше бажаних термінів;
 • Якщо вам приснилося, що ви йдете по сосновому бору, то вас чекає виграш у судовому спорі — рішення про розподіл майна буде на вашу користь. Правда, судовий процес буде тривалим і виснажливим.
 • Нехай вас насторожить ходіння по обгорілому ділянці лісу – у справах чекає зміна до гіршого. Існує й інше тлумачення — справи будуть повільно рухатися вперед до бажаного успіху, але для такого фіналу буде потрібно багато сил і нервів.
 • Якщо ви блукаєте по непрохідному лісі, ходите по колу, втратили всяку орієнтацію і рахунок часу – этопредупреждение про те, що доведеться пережити невдачі на роботі вас чекають серйозні розбіжності в сім’ї.

Що означає переходити дорогу у сні

Сон, у якому ви переходите дорогу, обіцяє глобальні зміни у вашому житті.

До чого сниться переходити дорогу — такий сон обіцяє вам кардинальні зміни. Сон, переходити дорогу в якому вам довелося, означає, що в одну мить можуть виникнути різкі зміни в особистому житті, бізнесі, на роботі. Щоб тлумачення носило більш детальний характер, дуже важливо запам’ятати, по якій саме дорозі ви ходили у сні, в якому місці її перетинали.

Саме ці нюанси дадуть можливість правильно витлумачити мову сну і зрозуміти, де саме чекати різких змін. Зазвичай тлумачення сну стосується сім’ї, життєво важливих планів і намірів — переїзду на нове місце проживання, виїзду з країни, зміна роду діяльності або раптовий поворот у житті близьких людей, а може бути, просто несподіване вичерпання проблеми або якоїсь складної ситуації.

Як говорить сонник, переходити дорогу символізує життєвий шлях людини, його професійну стезю або сімейні узи. Саме ці три напрямки та можуть чекати на кардинальні зміни і тут дуже важливо знати стратегічний вектор цих змін — у кращу або гіршу вони бік.

При тлумаченні такого сну дуже важливо знати, яку саме дорогу вам довелося переходити уві сні, адже це може бути вузенька лісова стежка, широкий проспект або рейки на залізниці.

 1. Вузенька стежка — це символ того, що зміни відбудуться, але зі скрипом. Незважаючи на це вони принесуть підвищення рівня і якості буття.
 2. Широкий проспект — легко і без особливих зусиль у ваше життя увійдуть раптові і кардинальні зміни, а результат цих змін принесе вам лише задоволення;
 3. А рейки — це очікувані зміни уторованими шляхами і з відомим позитивним ефектом, зумовленістю і надійністю.

Сонники стверджують, що сновидіння такого характеру не можуть бути частими, адже вони провісники глобальних змін, які бувають у кожного. Але найчастіше вони сняться перед доленосними змінами, або ж перед переходом внутрішнього світу сплячого на нові струни: зміни у світогляді, у ставленні до подій і ситуацій.

Що означає перебиратися через річку уві сні

До чого сниться переходити річку уві сні — це трактується як подолання всіляких перешкод. Як говорить сонник, переходити річку вбрід — хороший знак, якщо фінальною частиною цього переходу буде благополучний вихід з річки. Це ознака того, що вам вдасться подолати небезпечні віражі на життєвому шляху, вирішити проблеми і складності, зможете довести розпочату справу до кінця.

Якщо ви успішно пройдете дрібну річку, і ваша нога стане на інший її берег — у вас досить сил, уміння і терпіння, щоб здійснились всі поставлені великі цілі, і вам під силу зробити все для виконання ваших сокровенних бажань. В деяких джерелах такий сон трактується і як ймовірність отримання великого прибутку або ж раптове отримання боргів, які були внесені в розряд неповоротних.

Переходити уві сні річку по мосту — означає, що у ваше життя прийдуть приємні зміни, і вони не принесуть ніяких небезпечних віражів. Крокувати по мосту через вируюче і піниться водну перешкоду — все чого ви хочете і про що мрієте, зовсім скоро збудеться і стане реальністю. Після такого сновидіння будь-які висоти вам підкоряться, будь-які перешкоди будуть переборні.

Якщо уві сні вам доведеться переходити аварійні або прийшли в непридатність мости — знайте, це повідомлення підсвідомості про страх перед навколишнім світом, який з наростаючою силою долає вашу душу. З’явиться недовіра до людей з-за їх зрад і небажання відчувати чужий біль. У вашому серці оселиться важкий стан самотності і відчуженості. За деякими сонникам це може бути і попередженням про майбутню втрату грошей.

Ходити босоніж у сні

До чого сниться ходити уві сні босоніж — це не зовсім приємне сновидіння, тому що в ньому закладено повний крах надій, наповнюють вашу душу, їм просто не судилося збутися. Причина такого провального становища — всі ваші вчинки і діяння під пильною увагою недоброзичливців. Вони повністю вас контролюють, ваша душа завжди навстіж, ви відкриті для всіх без винятку.

Все це в комплексі допомагає ворогам прорахувати кожен ваш крок і прийняти запобіжні заходи, істотно ослаблюють ваші позиції. Недоброзичливці завжди на крок попереду і в цьому ваша слабкість.

Ходити босоніж уві сні може бути також звісткою про те, що зовсім скоро вам належить пережити ганьбу чи ви за крок від підступного захворювання. Особливо згущуються фарби при ситуації, коли під вашими ногами виявиться бруд. Неприємні чутки про вас, активно і швидко поширюються останнім часом, в кінцевому підсумку виявляться правдивою інформацією. Читайте також: до чого сниться ходити по кладовищу.

Якщо ви йшли по грязюці, по льоду, снігу, воді

До чого сниться ходити по багнюці уві сні — вас чекають несподівані віражі і круті повороти в долі. Найчастіше бруд уві сні сниться до не дуже хороших змін. Але деякі сонники вважають, що не у всіх випадках необхідно чекати поганих новин — зміни можуть бути й корисними. Особливо якщо в сні ви бачите себе в статусі преодолевшего шлях по бруду — вас наздогнали труднощі, але ви їх подолали, а це значить настане пора хороших змін.

Як говорить сонник, ходити босоніж по бруду означає, що вас чекають випробування найвищої міри складності, важкі життєві ситуації. А от якщо ви йдете по бруду в гумових чоботях – це вже знак з розряду позитивних. Він повідомить, що вам судилося впевнено і гідно просуватися по життєвій стежині, вам вистачить такту, і виховання майстерно йти від пліток, з’ясувань відносин і недостойних принижень опонентів. Гумові чоботи уві сні — це символ того, що доля навіть у найскладніших життєвих ситуаціях готова підстелити вам соломки, готова простягнути руку допомоги.

До чого сниться ходити по льоду — ви на грані від ризикованого кроку, від важкого періоду вашого життя. І тут не важливо, за яким льоду ви йдете — тонкого або товстого, вам не сховатися від випробувань і труднощів в долі. Як стверджує сонник, ходити по льоду уві сні — це попередження — вам треба бути пильним і обережним при прийнятті важливих рішень, щоб не наламати дров.

Можете легко зітхнути, якщо вам присниться рівне ковзання, адже це повідомлення про прихід у вашу долю успішних часів. Бачить такий сон може сміливо починати будь-які складні справи і ставити високі цілі, адже вам судилося підкорити найвищі вершини і дістатися до висот, про які ніколи навіть не мріяли. Вас на всіх фронтах чекають одні перемоги, у вас досить сил і умінь просунути найскладніші проекти і схилити на свій бік найбільш впливових людей. Особливо, якщо під час прогулянки уві сні ви відчували комфорт і політ душі.

Якщо уві сні ви мали можливість прогулятися по першому снігу, це означає, що легкість і удача буде супроводжувати вам при будь-яких труднощах. Перший сніг зазвичай кристально білий — це символ того, що ви пройшли смугу перешкод і вийшли на стежку успіху і перемог. А ось якщо перший сніг під вашими ногами виявиться брудним — чекайте серйозного конфлікту в сім’ї або в трудовому колективі.

Піший хід по глибокому, але чистому снігу – у відносинах зовсім скоро настане охолодження, і вас час своїм крилом накриє самотність і зневіра. Танучий сніг під ногами — хороші перспективи і стрімкі зміни. Причому до хороших змін будете йти второваною дорогою. А от ходити уві сні босоніж по снігу – це у всіх сонники провісник відсутності грошей.

Ходити по воді у сні означає, що найближчим часом справжнє диво подарує вам доля. Деякі сонники мають з цього приводу іншу точку зору — при такому сновидінні людину оточують щільним кільцем щастя і безмежне благополуччя. Виняток становить морська вода – засмучення, і вода в ямі – конфлікти.

Ходити на підборах: для чоловіка і жінки

Якщо вам приснилося, що ви ходите по бруду, сонник каже, що на вас чекають проблеми і випробування.

До чого сниться ходити на високих підборах — вам судилося народитися людиною, впевненою в собі, ви володієте вмінням блискавично приймати складні рішення і здатні навіть в самих нестандартних ситуаціях брати відповідальність на себе.

Підбори на ваших чоботях уві сні — це сигнал про наявність нереалізованих амбіцій. Вашими партнерами по життю будуть нововведення, новинки і новації — на всіх напрямках. І всі вони будуть впливати на ваше життя тільки сприятливий вплив. Це означає, що дуже скоро вас чекають приємні життєві перетворення, і ситуація від цього кардинально покращиться.

Як говорить сонник, ходити на підборах у сні для жінки означає, що в цей період вона готова виконати будь-яке доручене завдання. До чого сниться ходити на підборах уві сні для чоловіка — ви постійно переоцінюєте свої можливості, завышаете оцінку своїх сил, дуже страждаєте від цього і намагаєтеся боротися з цим. Але всі вжиті спроби докорінно не зможуть змінити ситуацію, вони ніколи не увінчаються успіхом.

Зламаний каблук у сні — повідомлення про втрати, фінансові проблеми, нездійсненність планів і наявність постійних перешкод на шляху всіх ваших справ і починань. Приснився каблук незвичайної форми — у вашому житті буде мати місце неймовірний випадок. Деякі сонники мають іншу версію тлумачення — у вас буде зустріч з неймовірною людиною, або отримаєте незвичайну пропозицію.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Сон, в якому вам приснилося, що ви йдете пішки, передає події на найближче майбутнє. Він символічно показує вам життєві успіхи та проблеми на найближчі 2-3 тижні. Ходьба в сні за різними видами місцевості відомими тлумачами сновидінь трактується по-різному. Так давайте ж заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності і порівняємо між собою тлумачення їх авторів.

Сонник Міллера — несподіване багатство

Якщо вам приснилося, що ви ходите в сні по дому, то вас чекають проблеми в сім’ї. Йти пішки в приємній місцевості передвіщає, що ви станете власником великого стану, сон обіцяє благополуччя. Йти кудись вночі означає нещастя і марну боротьбу за благополуччя. Якщо молодій жінці сниться, що вона швидко йде – це означає, що вона успадкує власність і добиватиметься взаємності гаряче коханої людини.

Сонник Ванги — подолання труднощів

Переходити річку вбрід і це робити легко — труднощі в особистому житті будуть подолані з такою ж легкістю. Якщо при переході річки людина провалюється в яму — його колишні непорядні вчинки можуть послужити серйозною перешкодою на шляху до щастя.

Сонник Фрейда — радість і щастя

Якщо ви ходите по чистій воді в річці — сприятливий знак, що обіцяє успіх і радість. Якщо хвилюється вода, то може приїхати гість з поганими намірами і порушити спокій у вашому будинку.

Сучасний сонник — тріумф і успіх

Якщо під вашими ногами каламутна вода, то вас чекають великі неприємності. Але якщо ви цю водну перешкоду подолаєте, у звичайному житті легко впораєтеся з усіма неприємностями. І будете крокувати, розправивши плечі до впевненості і тріумфу.

Висновок

Мова сновидінь вже багато століть стверджує, що дорога — символ прямий і однозначний, і в ньому ніколи немає підтексту або різночитання. Дорога завжди означає стан людського життя в даний момент. А ось якість дороги, по якій ви йдете — дзеркальне відображення того, чим ви живете кожний день, як ви чините, про що думаєте і що бажаєте ближнього.

Якщо на вашому шляху чиста, нова дорога, ваш маршрут не перетинають ями і вибоїни, то ваше майбутнє буде стабільним та успішним. Якщо ж ви крокуєте по звивистій дорозі, то життєва стежина буде усипана радощами і прикрощами упереміж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code