Сонник до чого сниться лабіринт, тлумачення і значення сну для чоловіків і жінок

Часто уві сні можна побачити, як ви блукаєте десь і не знаходите виходу. До чого сниться лабіринт – це поганий знак. Як говорить сонник, лабіринт означає, що в реальному житті ви не знаходите рівноваги, намагаєтеся знайти всі нові і нові рішення старих проблем. Вам здається, що ось – ось, і життя налагодиться. Однак, це помилка — ви топчетесь на одному місці і періодично повертаєтеся назад.

До чого сниться лабіринт, тлумачення і значення сну з різних сонникам.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Навіть не намагайтеся, все одно не вийде повернутися назад в сон, який перервався на самому цікавому місці. Знайома ситуація? Ви прокидаєтеся, пару секунд перебуваєте між двома світами і закриваєте очі, сподіваючись на продовження сну. Але цього не відбувається, зате отримані емоції, і ви весь день повертаєтеся думками в нічні переживання, від яких більше питань, ніж відповідей. До чого, наприклад, може снитися лабіринт?

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дівчина, дитина

 1. Чоловік – привід для самоствердження. Зміна життя на краще відбудеться в найближчому майбутньому. Треба тільки не упустити свій шанс. Попереду ще багато звершень і перемог, варто вже зараз про це подумати.
 2. Жінка – вирішення всіх можливих проблем одним махом. Таємниці і проблеми відійдуть на другий план. Якщо є розгляду в суді, то вони візьмуть позитивний характер і рішення буде прийнято в вашу сторону.
 3. Дівчина – вірний знак заміжжя незабаром. Після весілля довге і щасливе проживання. Швидше за все, цей чоловік вже існує у вашому житті, треба тільки придивитися добре.
 4. Дитина — швидше за все малюк заплутався в житті. Бажання стати старшим і робить його дорослішим, навпаки, беззахисною. Допомога дорослого — знайти шлях і підказати рішення, яке зараз необхідно.

Який був лабіринт?

 1. Кам’яний лабіринт – життя скоро кардинально зміниться. Успіх буде переслідувати вас всюди. Можливість уникнути рутини, вона зникне назавжди. Глобальні проблеми легко вирішуються.
 2. Лабіринт з живоплоту — для вас самоаналіз є ключовим моментом. Ви любите і вмієте це робити. Зрозуміло, вам це допомагає досягати поставлених цілей.

Вдалося знайти вихід?

Заблукати в лабіринті — варто звернути увагу на домашні проблеми. Швидше за все, вони набагато серйозніше, ніж ви думаєте. Рідні вимагають відгуку у вашому серці, співчуття і уваги. У ділових колах можна опинитися у важких матеріальних труднощах і полоні фінансового краху

Успішно знайти вихід з лабіринту — ви в житті вибрали правильний маршрут. У вас гострий розум і хороша фантазія. Ви з задоволенням даєте супротивникам фору. Скоро вам пощастить дозволити найтяжчу завдання, і після цього життя піде щасливо і невимушено

З ким ви були?

 1. Якщо ви підкорювали лабіринт в гордій самоті, то вам належить занадто великий шлях до мрії. Будучи на початку шляху, і ви не могли собі уявити, скільки сил і часу вам знадобиться для завершення задуму. Але трудність шляху виправдовується всіма тими благами, якими ви тепер владні користуватися.
 2. З родичами – доля може пройти повз вас. Якщо найближчим часом ви не станете активніше, не почнете робити спроби налагодити свою долю, то ваше удаване прагнення до чогось нового зіграє з вами злий жарт. Залишиться тільки незадоволеність життям і депресія.
 3. З друзями – швидше за все, у вас трапиться горе, оговтатися від якого поодинці не вийде. Ваші близькі друзі опиняться поруч і протягнуть руку допомоги. Це стане рятівним колом. Не варто впадати у відчай, життя триває.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

До чого сниться лабіринт з різних сонникам.

Як ви бачите, лабіринт уві сні — символ неоднозначний, який може означати як хороше, так і погане. Найчастіше сни з подібним сюжетом сняться людям, які перебувають у складній життєвій ситуації. Від того, як ви вийдете з неї і залежить ваше майбутнє, гарним воно буде чи ні. А тепер давайте подивимося, що говорять про лабіринті укладачі відомих сонників.

Сонник Міллера — складні ситуації

Лабіринт – застережливий символ. Його призначення показати, що в цьому світі існують капкани і складні ситуації, і саме вас вони і чекають. Комерція — не ваш коник. Сімейне вогнище не принесе вам задоволення. Діти буду дратувати і вимотувати. Ваша друга половинка виявиться норовливої і невірною. Блукання по закутках лабіринту в темряві приведе вас до короткострокової хвороби.

Лабіринт з природного матеріалу позначає якесь подія, яка стане каменем спотикання. Залізничні лабіринти – вказують на нестерпні й тяжкі поневіряння або подорожі. Фінансова діяльність прийде в занепад. Порадують тільки люди, своїм багатим внутрішнім світом.

Сонник Ванги — відчуття нещастя

 • Лабіринт – поганий знак. Шукати вихід і не знаходити – відсутність задоволення своїм життям. Спроби поліпшити ситуацію не знайдуть успіх. Попереду горе і темрява.
 • Знайти вихід – ваше життя скоро піде на новий благополучний виток. Варто завжди йти своєю дорогою.
 • Шукати кого-небудь у лабіринті – одного разу ви образили хорошої людини. Скоро вам доведеться звернутися до нього за допомогою. Встановивши з ним колишні стосунки, ви налагодите свій уклад.
 • Ховатися – в найближчому майбутньому ви втратите хватку у справах. Не варто йти на злочин, все рівно не допоможе.

Сонник Фрейда — приємне спілкування

Подорож по закутках лабіринту і пошуки виходу у сні вказує на приємні моменти у вашому житті. Рішення важкої дилеми буде знайдено. Рандеву з приємним супутником змусить вас хвилюватися і залишить масу вражень. Ви ще не раз потім будете згадувати це маленьке пригода.

Бачити близьких і рідних людей в лабіринті – це попередження: їм не вистачає вашої турботи і уваги. Є ризик втратити спілкування з цією людиною назавжди. Бачити безліч людей, що заблукали в лабіринті позначає пошук рішення та аналіз ситуації. Насправді, все просто, треба тільки придивитися, як слід.

Сучасний Сонник — неправильні рішення

 • Бачити себе зі сторони завжди досить непросто, а якщо ви ще й блукаєте в лабіринті, то значить, вас переслідує відчуття неправильного підходу до життєвих ситуацій.
 • Вихід з лабіринту у прірву – слід побоюватися нетерплячості;
 • Вихід у вигляді вузенької доріжки — брак любові;
 • Сходи у вигляді лабіринту — невдалий бізнес;
 • Красивий лабіринт – до недовгого, але феєричному відрізку щасливого життя.

Висновок

Щодо тлумачення сновидінь важлива відома фраза: «не приймай і не відкидай». І навіть якщо сон справді був даний навіювання згори, то ми розсудливо і раціонально повинні утриматися від того, щоб не вірити йому, і не дерзнем відкидати його як факт. В цьому і є похвальне розсудливість понад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code