Сонник до чого сниться ліс, тлумачення і значення сну для чоловіків і жінок

Сон, у якому ви були на природі, може викликати різноманітні почуття – від захоплення до тривоги. До чого сниться ліс — сонник говорить, що тлумачення значення цього символу неоднозначні. Позитивні тлумачення – це поява у вашому житті чогось нового, позитивні зміни, нові романтичні стосунки, благополуччя. Негативні значення – проблеми зі здоров’ям, труднощів в особистому житті, смуток, порожні надії. На що потрібно звернути увагу при тлумаченні такого сновидіння?

До чого сниться ліс, тлумачення і значення сну з різних сонникам.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Бачити уві сні ліс зелений і світлий обіцяє спокійну, гармонійну обстановку в сімейних відносинах. Ваші близькі і друзі стануть вашою надійною підтримкою і опорою. Якщо ж приснився ліс засохлий або зимовий, чекайте неприємностей, розчарувань, якихось перешкод. Гуляти по лісу і побачити, як перед вами виросло дерево, говорить про появу у найближчому майбутньому нового блискучого плану. Для чоловіків такий сон може означати майбутнє народження сина.

Збирати в лісі гриби і ягоди

 1. До чого сниться гуляти по лісі і збирати їстівні гриби, це віщує добрі звістки і позитивні перспективи. Якщо ж гриби уві сні були отруйними чи мали якийсь непривабливий вигляд, чекайте розчарувань. Такий знак може обіцяти зрада і обман.
 2. Добрим знаком є збирати ягоди в лісі. Якщо ягоди було багато, і вона перебувала на світлій, красивій галявині, цей символ провіщає поліпшення у всіх справах. Для нездорових людей він обіцяє швидке одужання.
 3. А ось збирати ягоду у велику корзину або відро, настільки глибокі, що дна не видно, не зовсім добре. В дійсності ваші добрі наміри можуть обернутися нещастями, коли хочеш, як краще, а виходить навпаки.
 4. Сон, у якому ви збираєте незрілу або дрібну, непоказну ягоду, радить вам не квапити події, щоб не потрапити в неприємну ситуацію. Ваша поспіх тільки заважає реалізації планів та здійснення задуманого.

Полювати в лісі на звірів

 1. Сон, у якому ви полювали, передвіщає вам складне, важке роботу. Але вона буде добре оплачена і принесе відчутний дохід. Якщо уві сні ви використовували рушницю, ви отримаєте допомогу у виконанні складного завдання. Можете розраховувати на підтримку оточуючих.
 2. Полювання, яка не приносить результатів, символізує порожню витрату сил і часу. Можливо, ви займаєтеся справою, яка не принесе користі. Сон призиває вас до аналізу, подумайте, оцініть свої пріоритети.
 3. Якщо полювання була вдалою, і ви повертаєтеся з лісу з великою здобиччю, ви зможете здійснити задумане. Вас чекає успіх і слава, але за умови, що ви проявите сміливість і рішучість.
 4. Якщо ви зустріли незнайомого мисливця, готуйтеся до реальності нових, перспективних знайомств. А якщо ви полювали разом зі своїми друзями, вас може очікувати дружня вечірка.

Світлий і зелений ліс уві сні

До чого сниться світлий і зелений ліс.

 1. Як говорив сонник, ліс зелений, який викликав позитивні емоції, ви насолоджувалися видом, добрий знак. Готуйтеся до виконання задуманого, поліпшення сімейних відносин, успіхів у професійній діяльності.
 2. До чого сниться зелений ліс, зарослий могутніми деревами з пишними, величними кронами, чекайте серйозних фінансових надходжень. Це символ виконання намічених планів, прибутку, успіху.
 3. Багато красивих дерев, якими ви милуєтеся, символ кар’єрного зростання, підвищення соціального статусу, просування в житті;
 4. Якщо гарний зелений ліс уві сні був залитий сонячним світлом, чекайте романтичних подій. Це може бути новий партнер або оновлення відносин з колишнім друге дихання вашої любові.
 5. Гарний величний ліс, який змушує вас милуватися їм, це символ гармонії, любові, взаєморозуміння. Ліс, залитий сонцем і викликає у вас тільки позитивні емоції, віщує тільки добрі зміни, причому в будь-якій області життя.

Темний і похмурий ліс

Якщо вам приснився сон, ліс в якому був похмурий, крони дерев не пропускали промені сонця, було багато бурелому або непрохідних місць, не добрий знак. До чого сниться заблукати в лісі, наповненого старими засохлими деревами, якщо ви відчуваєте страх, вам ввижаються злобні чудовиська, це символ майбутніх втрат і нещасть. Також до чого сниться темний ліс може попереджати вас про виникають перешкоди, професійних невдачах.

Якщо йшов дощ і дув вітер

 • Сновидіння, в якому ви знаходитесь в лісі під час дощу, при цьому ви відчували позитивні емоції – добрий знак. Цей прогноз важливих змін у житті.
 • Якщо дощ у сні був сильний, а вам вдалося залишитися сухим, це означає щасливе порятунок від неприємностей;
 • Сон, у якому людина чітко бачить, як він ховається від дощу, пророкує появу захисника, покровителя;
 • Якщо ви гуляєте по лісі під час дощу і укрываетесь під парасолькою – будьте обачні, вам загрожують неприємності;
 • Гроза уві сні – символ тривожний. Якщо уві сні ви гуляли по лісі, і потрапили в грозу – не до добра, можете чекати неочікуваних неприємностей;
 • Дуже хороший знак, якщо уві сні ви побачили дощ у лісі, після якого стали з’являтися гриби. Це символ великого родинного щастя.

Вітер в лісі може бути легким, приємним, а може — сильним, сгибающим дерева, ломающим гілки. У першому випадку можете радіти. Вас чекають теплі, гармонійні стосунки в сім’ї, добрі звістки, поліпшення здоров’я. У другому випадку, будьте обережні. Вас чекають великі труднощі,пов’язані з роботою. Можливі зіткнення з конкурентами, зриви комерційних угод, аврали.

Якою була пора року?

 1. До чого сниться сніговий ліс – позитивний знак. Він символізує міцне здоров’я, гарний життєвий тонус і віщує успіхи у ваших починаннях. Вам все буде по силам. Якщо уві сні ви потрапили в заметіль посеред лісу, вам варто зібратися з думками, подумати, зробити паузу.
 2. Весна – це символ щастя, перш за все, в подружніх стосунках. Якщо при цьому ви ще збираєте перші весняні квіти, то ваш шлюб буде міцним, довгим і щасливим.
 3. Літній ліс, коли світить сонце та прекрасна погода, також знак позитивний. Це передбачення удачі в справах, позитивних змін, отримання хороших результатів.
 4. До чого сниться осінній ліс – символ розбіжностей в реальному житті. Ймовірно, ваші інтереси розійдуться з інтересами партнерів. І не важливо, як виглядав у сні ліс, він був красивим, з золотим листям, або сірий, з облетіли деревами.

Зустріти різних тварин

 • Образ ведмедя у сні тлумачі пов’язують з присутністю в оточенні грубого, невоспітанного людини. Якщо ви зустрічаєте в лісі ведмедя, будьте готові наяву зіткнутися з хамством, безцеремонністю.
 • Образ вовка у лісі символізує зустріч з хоробрим, але жорстоким суперником, конкурентом. Можливе зіткнення ваших інтересів з інтересами сильного і гідного супротивника.
 • Зустріч з кабаном теж не обіцяє нічого доброго. Кабан у сні – символ прийдешніх проблем у всіх сферах життя-від сімейних стосунків до професійної діяльності.
 • Образ лисиці уві сні тлумачі пов’язують із зустріччю хитрого, лукаву суперника. Оцініть, як ви поставилися уві сні до появи лисиці. Побоювалися ви, або милувалися їй. У першому випадку суперник знаходиться у вашому найближчому оточенні. А в другому ви спостерігаєте за ким-то з боку, але вам особисто нічого не загрожує.
 • Зустріти в лісі оленя – до добра. Це передвістя гарних, міцних подружніх відносин або чистою, відданої дружби. Погано, якщо ви вбиваєте оленя. Наяву ви зустрінетеся з реальними ворогами і піддастеся цькуванню.
 • Сон, у якому ви побачили в лісі зайця, особливо, якщо він просто стрибав, втік кудись у своїх справах, не обіцяє нічого страшного. Це передбачення звісток, як правило, добрих. Особливо якщо заєць був білий. Погано, якщо ви побачили, як на зайця в лісі хтось полює, неважливо, звір чи людина. Цей символ передвіщає неприємності. Заяче сімейство означає сімейне щастя, благополуччя.
 • Образ змії уві сні тлумачиться, як правило, негативно. Якщо змія в лісі, нападає на вас, в реальності ви можете випробувати сором або докори сумління. Вбивство змії уві сні пророкує вам досягнення якоїсь мети будь-якими шляхами. Якщо уві сні ви гуляли по лісі, і вас вкусила змія, ви можете піддатися поганому впливу.

Що ви знайшли на прогулянці?

До чого сниться заблукати в темному лісі.

 1. Джерело з чистою, прозорою водою, обіцяє майбутній відпочинок, відновлення душевних сил, оздоровлення;
 2. Як говорить сонник, озеро в лісі уособлює чуттєву сторону життя людини, сексуальність. Тихе, спокійне озеро – до сімейного щастя, сексуальної задоволеності. Брудне, неспокійний – до хвороб, неприємностей.
 3. Побачити лісове болото означає безлад в життя, нецікава, нудна робота, безгрошів’я.
 4. Лісовий яр уві сні – символ інтриг. У реальному житті якийсь недоброзичливець будує підступи у вас за спиною.
 5. Сон, в якому вам привидівся лісова поляна, обіцяє тимчасові матеріальні труднощі, зміну професії;
 6. До чого сниться будинок в лісі? Побачити в сні будинок лісника – заклик звернути увагу на своє здоров’я. Можливо, в реальності ви ще не відчуваєте ніяких симптомів, але таємний світ вашої душі вже сигналить про небезпеку, що насувається.
 7. Зустріч з Лісовиком у сні означає одержання недобрих известий в реальному житті. Вони можуть бути пов’язані зі здоров’ям, з подружніми відносинами, зрадою коханої людини.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Якщо вам приснився сон, в якому ви гуляли по лісі, милувалися квітами, насолоджувалися співом птахів і свіжим лісовим повітрям, означає, що в реальності ви задумали якийсь грандіозний проект. Найімовірніше, він буде перспективним. Бачення пророкує вам удачу, успіх. Також цей символ віщує переїзд на нове місце проживання.

Сонник Міллера – виконання бажань

Образ лісу в нічному видінні, на думку тлумача, передвіщає виконання бажань і удачу, якщо зі сну картини викликали у вас позитивні почуття. В іншому випадку – це провісник втрат і розчарувань.

Сонник Ванги – подорож

 • Блукати в лісі означає невдале завершення якогось тривалого справи, а також самотність;
 • Прогулянка по красивому зеленому лісі — символ майбутнього цікавого подорожі;
 • Промокнути в лісі під дощем — заклик покаятися в гріхах;
 • Вирубувати ліс у сні – символ вашої зайвої самовпевненості.

Сонник Фрейда – цікава схильність

Фрейд розшифровує цей символ як наявність схильності до вуайеризму.

Сучасний сонник – зміни в житті

Гарний, зелений ліс – до майбутніх позитивних змін, початок світлого періоду у житті. Похмурий, холодний, темний ліс – до майбутніх бід і втрат.

Висновок

Сон, у якому ви побачили ліс, тлумачиться багатозначне. Якщо ви згадали всі деталі, проаналізували своє бачення, і зрозуміли, що сон передвіщає вам позитивні зміни, будьте готові до них. Але якщо ваш аналіз віщує негативні зміни, не турбуйтеся. Правильно оцінивши отримані сигнали підсвідомості, ви зможете підготуватися до зустрічі з труднощами і протистояти їм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code