Сонник до чого сниться машина?

До чого сниться машина? Що у снах з машинами говорить про рух нашої Долі? Дивіться докладний тлумачення всіх варіантів образу.

Сниться їду на машині

Всі ми рухаємося по життю. І це явище відбивається у снах в різних транспортних засобах

  • велосипеди;
  • машини;
  • поїзда;
  • літаки.

Але всі вони по суті маски одного образу – Руху долі. Машіна займає серединне місце в ланцюжку цих образів. Ось чому сняться дороги і машини, як тільки ви замислюєтеся про свій шлях.

Оцінимо спочатку, на якій машині ви їдете. Є доля особиста, значить, легковий автомобіль. Коли ви в колективі, то у нього своя доля, загальна для всіх колег – це вантажівка, автобус, тролейбус з трамваєм. Якщо колектив специфічний або доля напружено складається в цей момент, тоді характеристика відбивається в спецтранспорт. Деякі сновидіння і в БТР-х їздять. А якщо надзвичайні обставини, то сниться і пожежна машина.

Пам’ятайте, тільки особиста машина відображає вашу долю або долю людини, який в ній знаходиться. Розглянемо всі, що може відбуватися з машиною уві сні.

Їхати на дорогій, класній машині

І ви за кермом, то це образ–маркер активності і успішності в справах.

Від розмірів машини, її вартості та зовнішнього вигляду залежить оцінка сьогоднішнього стану сновидіння. Так, стара, розбита машина – тимчасові труднощі. Гарний, великий джип-позашляховик показує прискорений комфортний рух долі.

І то, як ви керуєте авто, дуже важливо для розуміння нинішньої ситуації в житті.

“Бачу уві сні, як веду машину. Ця машина трохи не така … Кермо – як у велосипеда, високо від землі, кабіна – візок-трьохколіска ззаду. Погано виходить їхати. Я не вмію взагалі-то водити машини … Так і дорога нерівна. Але все ж, їжу не падаючи і тримаючи рівновагу так-сяк “.

Типовий сон людини, що переживає не найкращі часи, але так-сяк справляється зі своїми проблемами.

“Сниться, що я на автомобільному заводі замовляю собі ексклюзивну машину. Уві сні я дуже багата і можу собі дозволити машину на замовлення”.

А тут вже все набагато краще, як і в житті клієнтки, ділової, успішної жінки.

Коли тобі дарують уві сні машину

Або сновидец виявляється за кермом білої або червоної машини. (І чорна зійде, колір благородний для машини). Тоді смуга невдач явно завершиться і він знову продовжить успішний рух по життю.

Якщо уві сні проблема з машиною

Вкрали, пропажа

Якщо сниться що викрадають машину або вона раптом пропала – зрив задумів, від яких залежить близьке майбутнє. Треба уважніше придивитися до викрадачам, викрадення – це завжди чиясь зла воля. Або хвороби, або недоброзичливці спробують вибити сновидіння з життєвої колії.

Потрапити під машину

Пам’ятайте, тлумачення залежить ще і від позиції сновидця уві сні. Якщо спостерігає, то нехай ДТП з десятками жертв, він і в житті залишиться спостерігачем. Але якщо його машина перекинулася, або його збиває машина, то в особистому кабінеті слід вирахувати згідно з Календарем виконання сновидінь дату і спробувати уникнути такого драматичного повороту долі. Навіть мити машину або в ній впасти в воду, теж недобре. Дивимося в Сонник значення Вода, і відразу зрозуміємо, до чого такий сон.

Потрапити в аварію на машині

Згоден, поганий сон, коли сниться розбита або палаюча машина, або сниться, що сновидець сам розбивається на машині. Однак нічого фатального в сновидіннях немає. Поганий сон показує майбутнє, коли в більшості випадків його можна і потрібно змінити.

В цьому випадку слід задуматися, як терміново поліпшити фінансове становище, щоб не зазнати невдачі наяву.

Бачити себе вдало уникнушим аварії – хороший знак: вдасться вийти переможцем з дуже важкій ситуації. Купувати машину уві сні – добрий знак, що сновидець своєю працею зуміє налагодити рух по життю.

Отримуємо користь з поганих снів про машину

“Нещодавно у нас з чоловіком був скандал. Я з дитиною пішла до мами, хотіла розлучатися. Але через тиждень ми помирилися, і я повернулася додому. Після чого моїй мамі приснилося, ніби наша машина уві сні згоріла дотла (в реальності вона існує), від неї залишилися лише вугілля. чи означає це, що наш шлюб “згорить”?

Ось мамі сновідіци показали, що у вогні емоцій і скандалів “згоріла” сім’я дочки, її спільна з чоловіком доля. Але це ще не означає, що назавжди. Я написав у відповіді:

“Якщо ви, розуміючи всю серйозність сну, станете спокійно і без нервів долати ті складності, що у вас виникли, то в іншому сні вам або вашій мамі покажуть, що ваша машина як новенька і вона поїхала далі”.

І місяця через два отримав від неї відповідь:

“Я вам писала про свій сон” Коли горить машина сім’ї “. Він приснився моїй мамі, в період мого розладу з чоловіком. Тоді я прочитала вашу відповідь в журналі. (Це в №14 (вересень) за 2009 рік). Спасибі вам велике за допомогу! Справа в тому, що коли ми помирилися, нам обом снилося, що ми купили класну іномарку, причому, дуже легко і дешево. Відносини в родині дійсно пішли на краще. Вже пройшло 8 місяців з того сімейного скандал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code