Сонник до чого сниться палаючий будинок, тлумачення для чоловіків, дівчат і жінок

Часто підсвідомість дає нам тривожні сигнали у вигляді страшних сновидінь. До чого сниться палаючий будинок уві сні? Якщо ми налякані, то неодмінно звертаємося до сонників. Уві сні згорілий будинок може дуже сильно налякати, особливо якщо це ваш будинок в реальності. Прокинувшись, люди думають про те, що насувається нещастя, хоча цей символ пов’язаний зі змінами. Але сюжети таких снів різні, тому і тлумачення можуть відрізнятися.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Як говорить сонник, палаючий будинок уві сні – це показник взаємин з сім’єю і близькими. Але кожна деталь побаченого сну несе свій сенс. Чий це був будинок, який він був, що ви відчували уві сні – все це визначає тлумачення. Тому важливо згадати сюжет вашого сну аж до найдрібніших подробиць, а допоможуть вам в цьому наші підказки.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Якщо молода дівчина бачить згорілий будинок, є думка, що її очікує підвищена увага з боку протилежної статі.
 2. Бачити уві сні палаючий будинок для жінки – це заклик до дії, пора поміняти щось у своєму житті. Можливо, ви давно замислювалися про зміну місця проживання, про іншу роботу-ось зараз настав той самий момент, коли Вам необхідні зміни.
 3. Чоловікові згарище уві сні, також говорить про назріваючих змінах. Поширене тлумачення: він зустріне жінку, з якою його зв’яжуть шлюбні узи.
 4. Потрібно приділити підвищену увагу дитині, якій приснився будинок після пожежі. Це знак для батьків. Їх чадо може догодити в погану компанію, що тягне нехороші наслідки. Проведіть з дитиною бесіду, постарайтеся перейнятися його інтересами, дізнайтеся про друзів, познайомтеся з ними.

Чий це був будинок: ваш, ваших близьких або чужий?

 1. До чого сниться палаючий будинок свій-швидше за все, вас чекають втрати. Вони можуть бути виражатися як матеріально, так і у вигляді розставань з людьми. А можливо, буде переїзд – це теж, свого роду втрата старого житла.
 2. Сон, в якому горів будинок батьків, говорить про втрату підтримки своїх родичів. Постарайтеся вести себе не зухвало, контролюйте емоції, саме ваші висловлювання стануть причиною розбрату.
 3. Є й такий варіант, що згорілий будинок батьків символізує ваші сімейні традиції, від яких ви вирішили повністю піти і почати жити по-своєму.
 4. Обіцяє розлуку з близькими вам людьми картина, в якій лихо зазнав будинок друзів;
 5. До чого сниться палаючий будинок чужий — ви занадто часто втручаєтеся в сторонні справи без прохання про допомогу.

Це був дерев’яний, цегляний або багатоповерховий будинок?

Сон, в якому горів дерев’яний будинок, вказує на необхідність зміни обстановки. Подумайте про це, може нове місце проживання дасть вам нові можливості, або сплануйте подорож, звідти ви привезете хороший настрій і нові ідеї.

Пожежа в будинку з цегли попереджає Вас про події, які можуть похитнути ваше становище в суспільстві, ви перестанете відчувати себе надійно і захищено. Остерігайтеся пліток, і менше довіряйте недавнім знайомим.

Багатоповерховий будинок у сні символізує майбутнє, якщо він горить, це знак, що ваші плани впадуть, їм не судилося збутися. Не витрачайте сили марно, швидше за все плани занадто амбітні, спробуйте розбити їх на підцілі і повільно, але вірно дотримуйтесь їх.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

Сон, в якому ви ви рятувалися від пожежі, говорить про кипляче, насичене життя. Ви насилу справляєтеся з тим, що відбувається, емоції теж ньому можуть знайти вихід. Потрібно розібратися, які емоції просяться на вихід і позбутися від цього вантажу, що б вони не спалахнули в самий не потрібний момент.

 • Рятувати інших з пожежі – не дуже сприятливий сон. Він говорить про те, що ви не змогли впоратися з проблемою, до вирішення якої доклали багато зусиль, результат буде поганим;
 • А рятувати дітей – навпаки, говорить про хороше завершення справ;
 • Рятувати тварин зателефонуйте друзям, їм потрібна ваша допомога, особливо якщо ви рятували собак;
 • Уві сні ви спостерігали пожежу, яка обійшлася без людських жертв-це обіцяє вигідні зміни для вас;
 • Якщо пожежу гасили інші люди, ви станете свідком або ініціатором добра;
 • Сон, в якому гинули люди, передбачає сумнівне підприємство. Справа, в яку Ви вплутаєтеся, обернеться провалом, і ви наживете собі ворогів у вигляді своїх друзів і колег.

Бачити згорілий будинок і згарище

 1. Якщо ви бачили пожежу уві сні-незабаром вас чекає радісна подія, яка спричинить довгоочікувані зміни.
 2. Відчувати в сні запах гару, говорить про те, що недруги розпускають про вас невтішні чутки, шкодять вашій репутації. Будьте обережні у своїх діях, вони чекають вашої помилки.
 3. Стояти біля давно згорілого будинку — наяву його чекають неприємності і проблеми зі здоров’ям, та й в принципі, на нього буде тиснути негатив, головне — не піддаватися і пам’ятати, що всі ситуації можна вирішити.
 4. Нерідко сниться будинок, у якого погорів тільки дах – приготуйтеся до економії, сон обіцяє тимчасові фінансові труднощі;
 5. Згарище символізує новизну, готовність впустити в своє життя зміни. Це може бути нова людина, яка Вас ощасливить, ви проведете спільно багато приємного часу.
 6. Уві сні на згарищі бродили тварини – чекайте гарної зустрічі з друзями, можливо урочистий захід або веселощі;
 7. Бачили згарище свого будинку або квартири – відразу зверніть увагу на родичів. Постарайтеся улагодити всі розбіжності, не провокуйте їх на конфлікти, ви ризикуєте посваритися з ними до розриву відносин.
 8. Якщо ви відчували біль втрати від побаченого попелища – значить, такі ж емоції застануть вас в реальному житті.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Будинок після пожежі-символ, складно піддається трактуванні, тому кожного сонника на цей рахунок свою думку. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з найпопулярнішими трактуваннями такого сну і вибрати з них найбільш відповідну для опису вашої життєвої ситуації. Також ви можете придумати і своє власне тлумачення.

Сонник Міллера — початок нового життя

Палаючий будинок уві сні символізує нового життєвого етапу. Наявність попелу затьмарює прийдешні зміни неприємними подіями, наприклад, вас можуть звільнити з колишньої роботи, але ви знайдете нову, більш цікаву і прибуткову або у вас буде вимушений переїзд, але нові умови сподобаються більше.

Поганий знак, якщо в сновидінні були присутні погорільці. Він обіцяє збитки, невдалі угоди, відсутність прибутку, проблеми з вихованням дітей, а також захворювання рідних Вам людей. Тримайте під контролем Фінанси та дітей.

Сонник Ванги — конфлікт з рідними

 1. Якщо уві сні привидівся ваш згорілий будинок, значить, на межі конфлікту знаходяться ваші відносини з батьками. Якщо ви не хочете втратити з ними зв’язок, вам варто згладжувати всі кути, не йти на приводу емоцій.
 2. Випробувати уві сні жаль і гіркоту втрати, бачити свої сльози – в реальності ви ризикуєте втратити щось дуже цінне для вас те, що ви будете оплакувати;
 3. Бачити вогонь уві сні – Ви постраждаєте від злих пліток, тримайте особисте при собі, не довіряйте знайомим, колегам, не базікайте зайвого. Вам потрібно випередити ваших заздрісників і розібратися з ними, щоб не осягнути наслідків.
 4. Буває, що ви бачите згорілими не тільки свій будинок, але і сусідні будівлі – це неприємності, вони потягнуть за собою низку невдач в особистому сфері і в діловій, доставлять вам багато проблем.

Сонник Фрейда — ви дуже емоційні

З точки зору психології, палаючий будинок говорить про напруження Ваших емоцій, ви напружені, не можете міркувати тверезо. А ось вже зотліле житло означає позбавлення від цих емоцій: спокій, повне остигання. Жінкам такий сон підказує їх бездушність, і навіть фригідність. Швидше за все, поруч партнер, здатний запалити вас, поговоріть з ним, пошукайте спільне рішення цієї проблеми.

Сучасний сонник — недолік сил

 1. Згорілий будинок символізує душу. Людина, якій приснилася ця картина, відчуває брак сил, нездужання після тривалої боротьби (наприклад, після хвороби). Варто цьому приділити увагу, відновитися, щоб не перегоріти повністю, не втратити смак до життя.
 2. Бачити уві сні, згорілий будинок з дитинства – сновидіння вказує на ваш жаль. Наслідки вчинків людей змусять вас розчаруватися в них, ви втратите віру в людей.
 3. Сон, у якому ви бачили, що зітлів, будинок вашого друга, віщує неприємності у близьких друзів, вони також можуть вплинути на ваші відносини. Такий сон може говорити про припинення відносин з одним і про ваше розчарування в ньому.
 4. Бачити згорілим батьківський дім-готуватися до невдач, до образ і порушення вашого спокою. Нерідко, картина означає наближення хвороби, застуди, тому подбайте про профілактичні процедури.
 5. Уві сні Ви оплакували втрачене майно, збирали залишки-наяву терпіти збитки, сон може передвіщати пожежу в дійсності, тому дотримуйтесь запобіжних заходів.
 6. Згорілий будинок чужих людей передрікає зіпсовані з ними стосунки, крапку не озврата. Для вас це буде невеликою втратою.

Сонник Гришиної-руйнування ілюзій

Криза віри, руйнування ілюзій. Допомогу, на яку ви сподівалися, чи протекція шанованої людини не дасть очікуваних результатів, доведеться діяти самостійно і успіх малоймовірний, якщо не зробити все від вас залежне.

Новий сонник 1918 р-почуття своєї провини

Розчарувати когось, відчувати провину. Плакати на згарищі – ви перестанете цікавити шанувальника. Розбирати завали, ходити по попелу згорілого будинку — пояснення і виправдання, які не прийме слухає.

Китайський сонник — втішати когось

Бачити, як повністю згорає чийсь будинок — бачити чий-то сором, каяття. Стояти на згарищі-образити когось, розчарувати. Увійти в обгорілий будинок-спілкування з скривдженим кимось людиною, втішати ображеного.

Ведичний сонник — сімейні сварки

Якщо Вам приснився палаючий будинок, чекайте найближчим часом в реальному житті низку сімейних конфліктів. У вас не вийде знайти спільну мову з домочадцями, через що і виникнуть сварки.

Новітній сонник — ви впораєтеся з проблемами

Якщо ви опинилися в чужому будинку, охопленим полум’ям, найімовірніше, обставини нарешті складуться таким чином, що Ви зможете діяти на власний розсуд і досягнете успіху. Якщо ви намагалися загасити вогонь, значить, ви все ще не вірите у власні сили і здібності.

Висновок

Неприємна картина, в якій людині довелося спостерігати згоріле житло. Але вона обіцяє зміни, позбавлення від непотрібного багажу. Так, втрати можуть бути значними, але звільниться місце для нового у вашому житті. Тому врахуйте рекомендації сонників, якщо якісь деталі виглядають тривожно, то прийміть заходи, не дарма ж вам посилає сигнали підсвідомість. Ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code