Сонник до чого сниться пістолет, тлумачення сну для чоловіків і жінок

Іноді уві сні можна побачити зброя у ваших або чужих руках. До чого сниться пістолет у сні? Основні мотиви появи пістолета – насильство, контроль, зверхність і захист. Як говорить сонник, пістолет у сні передвіщає можливу небезпеку і необхідність захищатися. Чи завжди це так? Чи є більш позитивні тлумачення. Давайте розберемося детальніше!

До чого сниться пістолет — більшість сонників сходяться на думці, що такий сон обіцяє складну ситуацію, в яку ви потрапите.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Як змінюється значення сну в залежності від особистості сновидца? Що означає тримати пістолет в руках і стріляти з нього? А що значить, якщо у сні стріляють в вас? Напевно, кожен, кому приснився такий сон, прокинувшись, заглядає в сонник. Наші підказки допоможуть вам розтлумачити всі деталі вашого сновидіння і дізнатися, що вас чекає в майбутньому.

Тлумачення сну для молодої дівчини

 • Для жінки бачити в сні, як вона вибираєте пістолет, говорить про те, що скоро перед нею постане необхідність зробити складний вибір;
 • Якщо дівчині сниться, як вона почула постріл пістолета, то в недалекому майбутньому хтось стане розпускати про неї плітки;
 • Цілитися в когось уві сні, але не вистрілити, передвіщає, що незабаром дівчина сама стане джерелом пліток про когось;
 • Уві сні не зронити пістолет з рук, означає наяву упустити дуже велику можливість;
 • Вкрасти у сні пістолет говорить про те, що ви станете причиною чужих невдач;
 • Якщо уві сні стріляли у вас, то в майбутньому ви зіткнетеся обличчям до обличчя з людиною, наповнених ненавистю і злобою по відношенню до вас;
 • Грати в сні з пістолетом, як з іграшкою, віщує несприятливу і ризиковану ситуацію.

Тлумачення значення сну для жінки

Для жінки пістолет уві сні може символізувати зайву метушню. Ви потрапили у вир подій і не можете з нього вирватися і розслабитися. Може бути, ви схильні до стресу з-за частих сварок близьких або інтриги на роботі. Вони не стосуються конкретно вас, але все ж ви відчуваєте втому, перебуваючи в постійній атмосфері негативу.

Якщо уві сні вам довелося бачити, як стріляють в іншої людини, це віщує, що в найближчому майбутньому ви станете свідком несправедливості, яка вас сильно засмутить. Чути уві сні перестрілку означає, що в реальному житті ви боїтеся суперництва. Стріляти уві сні і потрапити точно в ціль говорить про те, що Ви досягнете своєї мети.

Тлумачення значення сну для чоловіка

 1. Для чоловіка основні тлумачення сну – потрапляння в складну ситуацію, в якій від вас будуть потрібні рішучі дії: або відважно захищати себе і своїх близьких, або кидатися в атаку. Бачити уві сні іграшковий пістолет віщує проблеми у стосунках з коханою жінкою.
 2. До чого сниться стріляти з пістолета уві сні — це може говорити про сильне бажання помсти. Стріляти по мішені – хороший знак. Це говорить про те, що ви обрали гідну мету і правильно розставили пріоритети в житті. Якщо до того ж ви потрапляєте прямо в яблучко – до великої удачі і везіння.
 3. Як говорить сонник, стріляти з пістолета і промахнутися символізує вашу безпорадність у будь-якій ситуації. Це зовсім не означає, що ви слабка людина. Сон вказує на те, що той шлях розв’язання проблеми, який ви обрали, не підходить. Вам треба заново переглянути всі можливі варіанти і знайти новий спосіб. Незалежно від того, чи потрапили ви або промахнулися, стрільба з пістолета у сні може говорити про вашому деструктивному поведінці в реальному житті.

До чого сниться тримати пістолет в руках?

До чого сниться пістолет в руках — це говорить про вашу впевненості, ви зможете протистояти будь-яким нападкам долі. Заряджати уві сні пістолет означає, що наяву ви не вмієте керувати своїм гнівом. Вам слід поставитися до цього серйозно і постаратися навчитися контролювати свої емоції, інакше ваш гнів може стати проблемою в спілкуванні з близькими людьми.

У що саме ви стріляли у сні?

 1. Стріляти уві сні з пістолета в дерево говорить про те, що ви готові рішуче домагатися своїх цілей;
 2. До чого сниться стрільба з пістолета в стіну — ви хочете змін у житті, тому що потрапили в тупикову ситуацію. Також це може означати, що оточуючі не вважаються з вашою думкою, чому ви не знаходите собі місця.
 3. Сон стріляти з пістолета в повітря – попередження про те, що ви будете робити що-то даремно. Вас чекають марні старання, які не принесуть нічого, крім розчарування. Скоро до вас прийде усвідомлення того, що ви топчетесь на місці.
 4. Стріляти в мішень обіцяє удачу і швидке здійснення задуманого. Ви все правильно спланували і скоро насолоджуйтеся плідними результатами роботи. Стріляти в мішень також може означати придбання нових знань і досвіду, які допоможуть вам надалі.
 5. Як стверджує сонник, стрільба з пістолета в людини говорить про вашу агресії у відношенні до нього наяву. Якщо ж ви не знаєте цієї людини, то в цілому про вашому агресивній поведінці. Також стріляти в сні з пістолета в людини може означати, що незабаром ви зрозумієте, що хтось намагається вам нашкодити.

Бачити пістолет у руках іншої людини

До чого сниться стріляти з пістолета у людину — такий сон відображає вашу підвищену агресивність наяву.

Тлумачення сну, в якому вам приснився пістолет в руках знайомої людини, залежить від того, що при цьому ви відчуваєте. Якщо ви не відчуваєте небезпеку, то цей сон передвіщає, що знайомий надасть вам допомогу. Якщо ж ви відчуваєте побоювання, що пістолет буде спрямований проти вас, то наяву чекайте від нього зради.

Бачити уві сні пістолет в руках незнайомця, і ви почувається безпечно, то сон говорить про те, що Ви будете оточені вірними людьми, які готові вас підтримати. А якщо ви відчуваєте небезпеку, то, навпаки, незабаром ви потрапите в недружню компанію. Також можливо, що якась група людей готує проти вас змову.

Бачити уві сні поліцейського з пістолетом означає, що ви відчуваєте на собі тиск з боку вищестоящого людини. Це може бути начальник на роботі, батьки або хтось інший, хто чинить на вас сильне вплив.

Ще один варіант, як тлумачити сон, пістолет в руках поліцейської – наяву ви намагаєтеся перекласти відповідальність за важливі рішення на інших людей. Вам слід вчитися думати і діяти самостійно.

До чого сниться маніяк з пістолетом — ваш сон передвіщає попадання в небезпечну ситуацію, в якій ви будете «обеззброєні» і безсилі. Постарайтеся уникнути цій ситуації або ж вам доведеться відступити і програти в боротьбі. Сон може також говорити про підсвідомому страху, що на вас нападуть або пограбують. Вам слід позбавитися від нав’язливого страху і, звичайно, об’єктивно уникати небезпечних ситуацій.

Вам приснилося, що хтось стріляв у вас

Якщо вам приснилося, що в мене стріляли з пістолета, такий сон передвіщає швидкі сварки і конфлікти. у вас стріляли, але не потрапили, наяву хтось чинить на вас сильний тиск. Як говорить сонник, постріл з пістолета у мене може означати, що тиск на вас чинять і обставини. Постарайтеся позбутися від тиску, і ви відразу відчуєте велике полегшення.

Якщо уві сні у вас стріляли і потрапили, зверніть увагу на те, в яку частину тіла потрапила куля. Наприклад, якщо куля потрапила в руку, означає, що якась подія в майбутньому зробить вас непрацездатним. Якщо куля потрапила в ногу, то майбутня ситуація виведе вас із стану душевної рівноваги.

Бачити перестрілку з боку, чути постріли

Чути уві сні постріли обіцяє наближення складній ситуації. Якщо при цьому ви бачите тих, хто веде перестрілку, то ви зустрінете людей, готових допомогти вам її подолати. Якщо ж стріляють не видно, то ви залишитеся з проблемою один на один. А якщо ви відчуваєте прилив адреналіну від звуків пострілів, складна ситуація станеться не з вами, а з кимось із близьких, а вам доведеться її вирішувати.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, в більшості випадків пістолет у сні означає складні ситуації і проблеми, з якими вам доведеться зіткнутися. Дізнатися про них більше вам допоможуть подробиці сну: хто стріляв і в кого, було потрапляння чи ні. Але варто знати, що різні сонники також тлумачать цей образ по-різному. Для прикладу візьмемо цитати з сонників різних авторів, прогнози яких вважаються найбільш правдивими.

Сонник Міллера — ви бажаєте помсти

 • Як каже цей сонник, пістолет тримати в руках означає, що скоро вас охоплять низовинні бажання, яким ви не зможете протистояти;
 • Якщо уві сні ви почули, що хтось говорить про пістолет або ж почули короткий постріл – ви випадково перейти комусь дорогу;
 • Стріляти уві сні з пістолета говорить про те, що ви хочете комусь помститися і явно маєте намір це зробити. Подумайте, чи заслуговує ця людина помсти? На думку психолога, швидше за все ця людина виявиться невинним;
 • Бачити уві сні дуель на пістолетах або коротку перестрілку означає, що ви потрапите в тривожну ситуацію. Але не варто сильно засмучуватися, тому що всі проблеми будуть вирішені найближчим часом.

До чого сниться пістолет в руках — ви не зможете стримати своїх імпульсивних бажань.

Сонник Ванги — сімейна сварка

 • Чистити уві сні зброю віщує велику сімейну сварку, яка відбудеться з вашої вини. Можливо, ви часто незначно ображаєте словами близьких людей, і ось-ось чаша їх терпіння переповнитися.
 • Побачити в сні зламаний пістолет – до миру і злагоди навколо вас;
 • Вдарити когось пістолетом означає, що скоро ви опинитеся в епіцентрі скандалу, рішення якого буде залежати від вас. Ви будете виступати в ролі судді і примирителя. Поставтеся до цього відповідально, тому що від вас буде залежати доля інших.
 • Купувати в сні пістолет говорить про те, що ви є власником сварливої вдачі. Ви агресивні і нетерпимі. Ваші близькі бояться вас, а оточуючі намагаються обходити стороною.
 • Дарувати уві сні пістолет теж має погане значення. В реальному житті ви збираєтеся зруйнувати чиїсь плани, причому маєте намір зробити це підступним чином.
 • Ховати у сні зброю у власному будинку віщує велику сімейну сварку, після якої, на жаль, відновити колишні стосунки з коханими людьми буде неможливо. Не варто звинувачувати в цьому ваших близьких, тому що неправі будете саме ви.

Сонник Фрейда — ви відчуваєте вразливість

 1. Пістолет у сні символізує сексуальну агресію. Бажання вбити когось з пістолета може говорити про бажання викинути людину з вашого життя. Якщо ви бажаєте вбити абстрактного людини, тоді ви хочете викреслити зі свого життя її певний період.
 2. Якщо хтось стріляє з пістолета, то ви відчуваєте себе вразливим перед цією людиною. Бути застреленим у сні говорить про те, що в повсякденному житті ви є жертвою психологічного насильства.
 3. Точний постріл з пістолета символізує силу і впевненість у собі. Якщо пістолет не спрацьовує – слабкість і невпевненість.
 4. Якщо ви нападаєте на кого-то з пістолетом, то наяву ви часто випробовуєте почуття гніву. Вам слід навчити себе контролювати.
 5. Якщо вас оточують люди з пістолетами в руках, то скоро ви потрапите в дуже небезпечну ситуацію, яка може призвести до трагедії.

Сучасний сонник — безрозсудні вчинки

Пістолет у сні — провісник сумних подій. Якщо уві сні ви бачите себе озброєним, то наяву ви втратите голову і зробите безрозсудний вчинок, продиктований вашими низинними бажаннями. Чути розмову про пістолет або чути одиночний постріл – хтось замишляє заподіяти вам шкоди. А якщо ви стріляли з пістолета, то ви зруйнуєте плани ваших недоброзичливців.

Висновок

Тлумачі снів говорять про те, що пістолет у сні — недобрий знак. Будьте готові зустрітися обличчям до обличчя з небезпекою. Постарайтеся проявити рішучість і безстрашність. Подумайте також і про своєму характері. Пістолет може бути ознакою надто агресивного характеру, який заподіює шкоду вам самим і ранить навколишніх. Працюйте над собою, шлях до успіху – це шлях самовдосконалення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code