Сонник до чого сниться півень, тлумачення для чоловіків, дівчат і жінок

Цю птицю з дитинства знає кожен, навіть той чоловік, який ніколи не жив у селі. До чого сниться півень жінці чи чоловікові? Як стверджує сонник, півень уві сні — символ неоднозначний. З одного боку, цей птах може означати велику щасливу родину, успіхи на роботі, вирішення проблем. Але з іншого боку, півень є галасливим і войовничим птахом, що може означати конфлікти з рідними, знайомими або колегами. Тому щоб зрозуміти, до чого сняться півні, потрібно бути дуже уважним до подробиць і деталей сновидіння.

До чого сниться півень у сні: сонники кажуть, що це суперечливий символ, який може тлумачитися як позитивно, так і негативно.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Півень є представником сімейства курячих, з давніх часів в легендах і казках йому приділяли велику увагу. Вважалося, що саме півень символізує вміння знаходити вихід із заплутаної ситуації. Адже навіть в російських народних казках його порівнювали з чимось красивим і незвичайним. Отже, півень у сні — до чого це?

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Сон, півень в якому приснився незаміжньою дівчині, символізує зміни в життя найближчим часом. Зовсім скоро ви зустрінете людину, яка повністю змінить ваші погляди на життя. При першій зустрічі, можливо, ви не звернете уваги на нього, хоча він має досить привабливою зовнішністю і користується популярністю серед представниць прекрасної статі. Він почне надавати вам знаки уваги, дарувати дорогі подарунки і запрошувати на побачення. Не поспішайте відмовлятися, адже саме з ним ви зможете побудувати міцний шлюб. Подивіться на людину з іншого боку, у нього багато позитивних якостей.
 2. Уві сні заміжня жінка намагається зловити півня? Варто більше часу проводити зі своєю другою половинкою, розповідати про те, як пройшов ваш день, поділитися хорошими новинами і не дуже. Адже ви звикли спільно вирішувати проблеми, не перекладаючи відповідальність на інших.
 3. Недобрий знак, якщо в сні півень тікає від вас, значить, чоловік на протязі довгого часу обманює вас, хоча досить вміло це приховує. Зовсім скоро ви дізнаєтесь про це, але не варто поспішати з висновками, не рубайте зопалу, потім будете шкодувати про це протягом усього життя.
 4. Бачити в сні півня для чоловіка має неоднозначне тлумачення. З одного боку, такий сон говорить про те, що у вашому житті все складається не так, як хочеться. Часто виникають проблемні ситуації, впоратися з якими деколи буває важко, доводиться звертатися за допомогою до оточуючих.
 5. З іншого боку, варто звернути увагу на свою другу половинку, останнім часом вона намагається уникати спілкування з вами. З чим це може бути пов’язано? Постарайтеся дізнатися, чому багато часу вона проводить в колі друзів і знайомих, можливо, у неї з’явився шанувальник. Не варто робити поспішних висновків, поки не розберетеся в ситуації повністю.
 6. Як говорить сонник, півні в дитячих снах означають, що дитині не вистачає уваги з боку батьків. Багато часу проводить на вулиці, спілкується з однолітками і не тільки. Приділяйте йому увагу, інакше рано чи пізно доведеться витягувати його з поганої ситуації.
 7. Читайте також: до чого сняться птахи.

Колір пір’я: білий, чорний, строкатий, рудий

До чого сниться білий півень — постарайтеся згадати, які емоції ви переживали в цей момент. Такий сон є не зовсім добрим, незабаром вам має бути втягнутим в серйозний конфлікт. Вчіться контролювати свої емоції, не варто демонструвати свою перевагу над оточуючими. Сновидець володіє дуже сильною енергетикою, чинити на нього вплив практично неможливо, а ось він нерідко використовує свої можливості, тим самим заподіює страждання близьким людям.

До чого сниться чорний півень — чорний колір асоціюється у людини з чимось поганим. Наяву є люди, які із заздрістю до вас ставляться. Не варто підпускати їх близько до себе, розповідати про свої плани на майбутнє, інакше ви нічого не зможете досягти. До роботи варто ставитися серйозніше, розпочату справу доводити до кінця, як би важко не було на даному етапі. Після невдач не варто опускати руки і впадати в депресивний стан.

Якщо уві сні людина побачила строкатого півня, наяву його чекають не дуже хороші часи. Часто виникають сварки з рідними і близькими. Вчіться йти на компроміс, не показуйте свого «вибухового» характеру.

У сні ви побачили дуже красивого рудого півня? Значить в реальному житті ви стоїте перед вибором. Ви маєте досить привабливою зовнішністю, користувалися популярністю у представників протилежної статі. Нерідко у вас виникають швидкоплинні романи, які наповнені пристрастю. Потім ви різко втрачаєте інтерес до партнера, в результаті уникаєте зустрічей з ним. Варто задуматися про серйозні стосунки, тим більше є людина, яка давно закоханий у вас. Читайте також: до чого сняться курячі яйця.

Що робила ця птиця у вашому сні?

Будьте обережні: бачити в сні строкатого півня віщує конфлікти.

До чого сниться півень клює зерно? Наяву вас чекають приємні несподіванки. Ви багато працюєте, настав час отримати винагороду за свої труди. Як говорить сонник, півень клює зерно може означати, що можливе зростання кар’єрними сходами, керівництво бачить в вас перспективного співробітника. Невдовзі ви отримаєте довгоочікувану премію, тим самим поліпшити своє матеріальне становище.

Чуєте в сні, як кукурікає півень? Наяву у вас розмірене життя, в родині панує мир і спокій. Відносини з коханою людиною практично ідеальні, нерідко навколишні заздрять вам. Не любите гучних компаній, віддаєте перевагу проводити вільний час у колі рідних і близьких.

Якщо уві сні півень топче курей, значить наяву настав час задуматися про створення сім’ї і народження дітей.

Якщо уві сні півень чистить свої пір’їнки, в реальному житті людина зможе домогтися успіху в будь-якому починанні, варто докласти трохи зусиль для цього. Відносини з колегами бувають напруженими, але ви намагаєтеся уникати конфліктних ситуацій. Зайвий раз віддаєте перевагу промовчати, не висловлювати свою точку зору з того чи іншого питання. Читайте також: до чого сняться курчата.

Якщо півень нападав на вас і клював

До чого сниться півень, який клюется? Як говорить сонник, півень нападає на мене означає, що ви йдете в правильному напрямку. Трапляються проблеми, але ви намагаєтеся справлятися з ними самостійно, без допомоги навколишніх. Будь-яку справу, розпочату вами, рано чи пізно приведе до успіху, потрібно лише докласти для цього трохи зусиль. Керівництво бачить в вас перспективного співробітника, нерідко довірять важливу роботу.

Якщо уві сні птах клюнула дуже сильно, наяву вас щось турбує. Нерідко тривога є необґрунтованою, страх з’являється з нізвідки. Не варто приймати близько до серця невдачі, інакше можуть виникнути проблеми зі здоров’ям.

Їсти уві сні півняче м’ясо — до чого це

 1. Якщо ви побачили мертвого півня, варто звернути увагу на своє здоров’я. Постарайтеся відмовитися від шкідливих звичок, почніть правильно харчуватися і займатися спортом. Останнім часом вас часто мучать головні болі, варто сходити на прийом до спеціаліста, пройти лікування чи отримати консультацію.
 2. Уві сні довелося забивати півника? Наяву у вас спокійна і розмірене життя. Віддаєте перевагу проводити вільний час у колі рідних і близьких, не любите гучних компаній. Будь-яку справу, розпочату вами, обов’язково увінчається успіхом, варто лише докласти для цього трохи зусиль. Стосунки з оточуючими рівні, конфліктні ситуації трапляються рідко.
 3. Якщо уві сні ви їли півняче м’ясо, наяву вас чекають приємні несподіванки незабаром. Ви отримаєте подарунок, про який мріяли довгий час, але у вас не вистачало коштів для покупки. Варто більше часу проводити з рідними і близькими. Частіше телефонуйте батькам, відвідуйте їх без приводу, даруйте приємні дрібниці. Для вас це нічого не варто, а їм буде приємно. Не забувайте про це.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Приснився півень — до чого це? В укладачів сонників є різні думки на цей рахунок. Кожен сонник до чого сниться півень тлумачить по-своєму. Ми наводимо для ознайомлення цитати з найпопулярніших на сьогоднішній день сонників, ви можете помітити, що вони суперечать один одному. Вибирайте те тлумачення, яке найбільш висловлюється у вашій душі, саме воно й буде для вас істинним.

Сонник Міллера — нове знайомство

 1. Якщо уві сні ви почули ранковий спів півня, такий сон має добре значення. В найближчому часі ви зустрінете людину, яка зможе вплинути на ваше подальше життя. Для незаміжньої дівчини ця зустріч віщує швидке весілля.
 2. Якщо уві сні півень був налаштований агресивно по відношенню до вас, наяву вам має бути втягнутим в не дуже хорошу історію. Намагайтеся уникати конфліктних ситуацій, зайвий раз промовчіть або відійдіть в бік.

По багатьом сонникам будь-півень у сні є сприятливим знаком.

Сонник Ванги — успіх у будь-якій справі

Хороший сон, якщо в цей час людина відчувала позитивні емоції. Ви з легкістю домагаєтеся успіху в будь-якому починанні, не докладаючи особливих зусиль для цього. Людина веде розмірене життя, вміє контролювати свої витрати, тим самим не відчуває матеріальних труднощів.

Сонник Фрейда — загроза розставання

Не дуже гарний сон для сімейної людини. Стосунки з коханим переживають кризу, подружжя поступово віддаляються один від одного, вважаючи за краще проводити вільний час у колі друзів. Варто щось змінювати, інакше рано чи пізно такий союз перестане існувати.

Сучасний сонник — теплі стосунки

Уві сні півень був неймовірно красивим? Отже, в реальному житті у людини теплі стосунки з рідними і близькими. Проблеми в сім’ї вирішують спільно, не перекладають відповідальність на інших. Весь вільний час намагаються проводити разом, відвідують виставки, виїжджають на природу. Нерідко навколишні заздрять таким відносинам.

Висновок

У снах ми можемо побачити символічне відображення дійсності. Не варто приймати близько до серця сон, у якому ви відчували почуття страху або засмучення. Не завжди тлумачення може бути негативним. Варто після пробудження згадати деталі сну і обставини, при яких він вам приснився. Нерідко півень є символом нових починань, які обов’язково приведуть до успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code