Сонник до чого сниться поцілунок у сні для чоловіків і жінок

Іноді під час сну можна побачити те, про що ми мріємо наяву. До чого сниться поцілунок з хлопцем або чоловіком, жінкою чи дівчиною, знайомим чи незнайомцем? У цей момент ви відчуваєте сильний захват, такі відчуття запам’ятовуються надовго. Уві сні ми можемо дізнатися таємниці свого минулого, краще зрозуміти сьогодення і навіть трохи зазирнути в майбутнє….

До чого сниться поцілунок з хлопцем або дівчиною у сні — сонник знає відповідь.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

У більшості випадків бачити поцілунок у сні — позитивний і сприятливий знак. Але такий багатогранний і глибокий символ не може бути витлумачений плоско і однозначно. Тлумачити сонник поцілунок з урахуванням безлічі подробиць побаченої сцени. Давайте розберемося, на що саме треба звернути увагу, щоб зрозуміти значення і таємний сенс такого бачення.

Якщо ви бачите поцілунок двох людей з боку

Бачити уві сні поцілунок незнайомих людей з боку означає, що ви вільно чи мимоволі втрутилися в чужі справи або дізналися чиюсь таємницю. Можливо, ви претендуєте на посаду або нішу, яку на даний момент вже займає інша людина. Будьте обачні, дійте обережно, намагайтеся розташувати до себе оточуючих.

Зверніть увагу на атмосферу сну. Була вона тривожної? Може дійство відбувалося в квітучому саду, на морському узбережжі, у вашій квартирі або приміщенні, де ви працюєте? Всі ці моменти можуть послужити вам підказкою де саме ситуація вимагає вашої уваги.

Бачити поцілунок знайомої вам пари

 1. Якщо ваш чоловік, чоловіка або друга половина уві сні на ваших очах цілує іншу людину, можете не турбуватися. Це знак великої любові до вас, довгого і щасливого життя, яке чекає на вашу пару в майбутньому.
 2. Приснився поцілунок ваших батьків — наяву вони хочуть привернути до себе вашу увагу, але не говорять про це відкрито. Ймовірно, що є недомовленість, усунувши яку, ви піднімете стосунки у вашій родині на новий рівень.
 3. Якщо у вашому цілуються люди однієї статі, це означає, що ви маєте можливість подвоїти ваші доходи, примножити достаток, вигідно вкласти свої заощадження або повернути, здавалося б, безповоротно втрачені цінності.
 4. Також сон може означати подвійність вашого положення, є ймовірність, що в якому-небудь питанні ви погнався за двома зайцями, намагаєтесь працювати на два фронти відразу, щоб підстрахувати себе від помилки. Рано чи пізно вам доведеться визначитися зі своїми поглядами і краще зробити це до того, як вас викриють.

Якщо уві сні ви цілуєтеся з кимось

Якщо уві сні ви цілуєте свого чоловіка, дружину або кохану людину, це означає, що камінь спотикання, який був між вами раніше, скоро втратить силу свого впливу на ваші стосунки. Будь це інший чоловік, який бажав розлучити вас, обставини давня сварка або образа, цей предмет, особу або явище більше вас не потурбує. Ваше завдання не згадувати більше про цьому «камені» вголос і нікому не розповідати побачений сон.

Як говорить сонник поцілунок з другом, з яким у реальному житті нічого не пов’язує яких пов’язують лише дружні стосунки, означає сильне занепокоєння цієї людини за ваше життя і долю. Ймовірно, в глибині душі він вважає ваші дії і вчинки необачними, не схвалює ваших рішень і переживає, що ви здатні нашкодити собі.

Вам не варто турбуватися з цього приводу, навіть якщо ця персона озвучить свої домисли вголос. Сприймайте це як прояв турботи про вас і дійте, як підказує серце і інтуїція.

Важливо: Якщо приснився дівчині поцілунок з хлопцем, який подобається, це означає, що незабаром її зусилля і працю принесуть бажаний результат. Успіх може бути досягнутий у сфері творчої реалізації, освіти і самоосвіти, в кар’єрі і професійному зростанні.

Також до чого сниться поцілунок з одним може означати, що звернувшись за допомогою до цієї персони, ви неодмінно її отримаєте. У цього чоловіка велике серце, від нього ви можете чекати мудрого ради, емоційної підтримки і в деяких випадках навіть матеріальної допомоги.

Поцілунок з хлопцем, який подобається, не варто тлумачити буквально, цей сон не означає його симпатію до вас.

Зазначимо відразу, що тлумачити такий сон буквально — велика помилка. Як говорить сонник поцілунок з хлопцем, який подобається, зовсім не означає, що він відчуває до вас симпатію. Сни можуть обіцяти нам любов і особисте щастя, створення сім’ї і вдалий шлюб, але вкрай рідко сновидіння вказують на конкретну особу, з якою ці бажання втіляться.

Друге значення, до чого приснився поцілунок уві сні з хлопцем, який подобається – скоро вам належить випробувати задоволення, приємні незабутні враження. Подумайте про те, що ви любите найбільше. Швидше за все, саме з цим об’єктом або явищем вам належить зіткнутися найближчим часом.

Яким саме був поцілунок: пристрасним, ввічливим, дружнім

 1. До чого сниться пристрасний поцілунок — такий сон говорить про гострою емоційною проблеми в житті, яку належить вирішити. Сплячий отримує пораду від вищих сил : «Не квапся, звернися до свого розуму, і ти побачиш ситуацію зовсім в іншому світлі і з іншого боку». Часто за завісою власних поглядів, принципів, установок ми не можемо розгледіти важливих деталей і видаємо бажане за дійсне. Читайте також: до чого сниться поцілунок в губи.
 2. До чого сниться поцілунок в щоку або в лоб — він обіцяє підтримку у ваших починаннях від надійних людей. Можливо, навіть від тих, з ким ви ще не знайомі. Ситуації можуть бути різними : перехожий подасть вам впав гаманець, старий товариш по службі порекомендує саме вас на перспективну роботу, знайомий допоможе вирішити складну ситуацію з державними органами.
 3. Цілувати руку дамі — позначає відносини з державними органами, бюрократичні клопоти, іншими словами — «казенний дім». Якщо дама поставилася до вас прихильно, ви швидко і легко вирішити своє питання. Якщо ж вона прибрала руку або відвернулася, можете не витрачати свої сили даремно, толку не буде. Чим старше жінка, тим серйозніша проблема.
 4. Цілувати в сні дитини – до турбот по дому, господарських справах, яким найближчим часом не буде кінця. Слід проявити терпіння, і результати вас неодмінно порадують. Поставтеся до цих справах спокійно, постарайтеся знайти радість в повсякденності, відчуйте кожну секунду згасаючого часу. Як ні дивно, ви будете згадувати цей період життя з теплотою і ностальгією в далекому майбутньому.
 5. Цілуватися в сні з ворогом або недоброзичливцем — в реальному житті недруги не мають впливу на вас, вони безсилі перед вашим життєлюбством і цілеспрямованістю. Ви можете спокійно йти до своїх цілей і не боятися лихого ока. Так само це сновидіння може означати, що скоро ви вирішите ваш головний внутрішній конфлікт, який не давав вам спокою довгі роки чи місяці. До розв’язання цього конфлікту вас приведе випадковість – рада незнайомця, навмання вибрана книга або фільм. Будьте відкриті для потоку інформації.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Нікому невідомо, наскільки давно в нашому житті і культурі з’явилося таке явище як поцілунок. Без поцілунку складно уявити сучасні міжособистісні стосунки, родинні, любовні і навіть іноді ділові. Поцілунок проникає своїм корінням в глибоке минуле людства, недарма це явище присутнє абсолютно в кожній культурі, незалежно від зовнішніх відмінностей. І тому цей процес знайшов своє відображення в різних сонники.

Сонник Міллера — велика удача в справах

Як каже цей сонник поцілунок в губи уві сні трактується як ознака великої удачі в справах. Спящему належить «біла смуга» в його житті. На кожному кроці його чекають приємні сюрпризи, потрібні йому люди і обставини. Поспішайте вирішити всі свої питання протягом найближчих трьох тижнів.

Також якщо сниться поцілунок, такий сон символізує свято, торжество, відпочинок, довгоочікуваний відпустку і будь-які інші радісні події людського життя.

За деякими сонникам поцілунок у сні вказує на негативні емоції: зради і ревнощі.

Сонник Ванги — зрада близької людини

Бачити уві сні целующуюся пару — до прибутку, до вдалої операції або хорошому пропозицією про співпрацю. Якщо пара молода або одягнена у весільне вбрання, угода відбудеться в найближчий місяць, якщо ж літня пара, то не раніше, ніж через один рік. Самому цілуватися — до зради близької людини. Не обов’язково чоловіка або дружини, ймовірно в рівній мірі і зрада ділового партнера.

Сонник Фрейда — ви когось ревнуєте

 1. Якщо ви бачите уві сні пристрасний поцілунок з боку, це говорить про те, що у вашому житті є місце ревнощів, можливо, має місце любовний трикутник, або статус ваших відносин з партнером не ясний.
 2. Самому цілуватися — до задоволення бажань і потреб, ймовірно, ви отримуєте або пристрасно хочете отримувати від життя тільки задоволення, на даний момент на першому плані для вас ваші особисті інтереси, гедоністичні та швидкоплинні цінності. Що, в принципі, не так і погано.

Сучасний сонник — пора розвиватися творчо

Поцілунок в губи говорить про те, що на даний момент основні потреби людини задоволені, і він може розвиватися як особистість. Настав час подумати про творчої реалізації, спілкуванні з тими людьми, які приносять в його життя щось нове та корисне, а не ставляться недбало.

Порада: Талант до живопису, кулінарії, продажу, співу – до чого саме вас непереборно тягне саме зараз? Дозвольте творчої енергії вирватися назовні, і порадувати вас та оточуючих вас людей.

Поцілунок в лоб, щоку або шию означає швидке нове знайомство з цікавою особистістю, яка незабаром матиме величезний вплив на життя того, хто бачить цей сон. Будьте уважні, не пропустіть свій шанс.

Висновок

Поцілунок як невід’ємна частина нашого життя і культури, безсумнівно, проникав і буде проникати в наші сновидіння, допомагаючи нам краще пізнати природу відносин з близькими і друзями, зрозуміти наші таємні мрії і бажання, відсунути завісу часу і заглянути в завтрашній день. Людині, якій пощастило бачити уві сні цей доброзичливий символ можна тільки позаздрити. Фатальних подій і нещасних він вам не принесе.

Поцілунок – вірний супутник любові, а любов – це творча енергія, що живить саму життя. Подякуйте Всесвіт за побачений сон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code