Сонник до чого сниться прибирання, тлумачення сну для чоловіків, жінок та дівчат

Часто в наших снах символічні послання набувають форми банальних подій. До чого сниться прибирання в будинку або квартирі? Як говорить сонник, прибирання в будинку трактується як очищення внутрішнього світу, звільнення від накопичених обов’язків і недороблених справ. З чого варто почати тлумачення цього сну — спочатку потрібно згадати загальні моменти. Якщо сон, прибирання в якому була вами затіяна, починається з брудної підлоги або вдома, значить, ви незадоволені тим, що відбувається, маєте вантаж невирішених питань. Якщо ви бачите в сні, як вже забралися і насолоджуєтеся плодами своєї праці, то такий сон трактується як пора затишшя, всі важливі справи закінчені, ви задоволені результатом і можете ненадовго забути про роботу.

До чого сниться прибирання в будинку або квартирі — сонники віщують, що ваше життя зміниться на краще.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Для більш глибинного тлумачення, до чого сниться прибирання в квартирі, дуже важливо пригадати кожну дрібницю побаченого сюжету. Уві сні з прибиранням квартири або будинку не існує незначних деталей. Підсвідомість дає вам підказки, а накопичених багатовіковий досвід тлумачення, зібраний сонники, допоможе вам ці підказки правильно розгадати.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

 • Жінка, яка бачить себе забирається в будинку, зможе зберегти любов чоловіка і дітей на довгі часи;
 • Якщо самотній чоловік бачить себе забирається в будинку, то відчуття непотрібності поглинає всі його думки. Покинутість усіма стає головною життєвою проблемою.
 • Для дівчини до чого сниться прибирання в чужому домі означає заміжжя. Якщо проводите генеральне прибирання свого будинку – чекайте непроханих гостей

Забиратися в будинку або в квартирі

Робити прибирання уві сні в своєму будинку -це сон щасливий. Навіть будь-які труднощі, які ви можете відчувати, будуть розв’язані. В цілому прибирання у сні говорить про необхідність «підчистити борги, що накопичилися в житті. Потрібно згадати, що ви не закінчили, які давали обіцянки і виконати всі за чітким планом. Саме головне – не поспішати, а приступати до вирішення накопичених проблем одна за одною, не кидаючи розпочате. Саме в цьому випадку сонник пророкує різке покращення життя.

Якщо ви наводили чистоту в чужому домі

Якщо прибирали будинок друзів на самоті, можна трактувати такий сон як провісник швидкого заміжжя. Якщо прибирання проводилася групою, то ваші починання будуть сприйняті всіма з натхненням. Ви отримаєте підтримку оточуючих, і вона буде як не можна до речі.

Головне – звернути увагу на свою поведінку під час прибирання. Позитивним знаком є спільна робота. Якщо ж ви спостерігали або керували, то сон як би натякає на ваше прагнення «загрібати жар чужими руками». Ви делегуєте свої завдання оточуючим, уникаючи особистої участі. В недалекому майбутньому ви можете опинитися в ситуації перевірки і будете нести відповідальність за виконання роботи, до якої насправді не маєте ніякого відношення.

Робити прибирання в чужому будинку для жінки може означати заміжжя.

 1. До чого сниться прибирання в чужій квартирі у родичів? Цей сон віщує святкування, на яких збереться уся родина. Свято може не стосуватися особисто вашого життя, але увагу до вас буде пильна.
 2. Якщо вам сниться, що ви прибираєте будинок своїх колег, то скоро ви будете брати участь у спільному проекті. Однак його виконання несе вигоду тільки вашому колезі. Ви будете працювати на його успіх і авторитет. Ця ситуація складеться з вашої згоди.
 3. Приснилося, що ви ушиваєтеся у себе на роботі? Такий сон несе негативне забарвлення. Зазвичай сонники трактують такі символи як тривогу, яка накопичилася з-за гори обов’язків і завдань, які ви не закінчили. Відразу беретеся за справу! Сон дає чітку інструкцію, як діяти в даній ситуації. Зволікати не можна, гора сміття у вашому житті буде наростати, поки ви повністю не втратите контроль.
 4. Робота прибиральницею в сні обіцяє позбавлення від надокучливих неприємностей. Ви зможете позбутися від стримуючих обставин або людей. Сонник описує таке бачення як ознака швидкого позитивного зміни життя.

Які дії ви здійснювали у сні?

Мити посуд у сні — гарний знак. У недалекому майбутньому у вас з’явиться можливість змінити своє життя в кращу сторону. Найголовніше – пригадати, яка посуд була. Якщо в раковині була битий посуд, потрібно приготуватися до втрати грошей. Ситуація буде розгортатися не на вашу користь. Мити красиву, фарфоровий посуд – створювати затишок в будинку. Якщо сон бачить незаміжня дівчина, можна починати приготування до швидкої весіллі. Бачити уві сні цілу гору брудного посуду — до сварок в сім’ї.

 1. Протирання пилу говорить про можливості усунути людей, які ставляться до вас недобре. Можливо, в оточенні є людина, люблячий «пускати пил в очі», вам вдасться вивести його на чисту воду.
 2. Підмітаєте підлоги – є можливість уникнути спілкування з людьми, які вам неприємні. Якщо буде сприятлива ситуація варто виключити їх зі свого кола спілкування.
 3. Вологе прибирання будинку пророкує погіршення сімейної атмосфери. Деякі сонники трактують до чого сниться мити підлоги у сні як ознака швидкого переїзду.
 4. Миєте вікна – позбавляєтеся від проблем на своєму шляху

Ви робите прибирання поодинці або вам допомагали?

 1. Як говорить сонник, прибирання в квартирі на самоті символізує почуття покинутості. Особливо потрібно звернути увагу на цей знак, якщо цей сон повторюється. Потрібно терміново міняти своє життя і шукати близьких по духу людей.
 2. Вам допомагає ваш партнер – настають приємні зміни у вашому житті. Обидва докладуть однакові зусилля до досягнення бажаного щастя і любові.
 3. Допомагає друг або подруга – в недалекому майбутньому вам буде потрібно його або її допомога і підтримка.

Влаштував вас результат чи ні?

Якщо ви забралися повністю і насолоджуєтеся результатами своєї праці, то можна розслабитися! Зовсім скоро в житті настане біла смуга. Ви будете спочивати на лаврах, отримаєте задоволення від закінчення якогось складного проекту або довго тягнувся справи. Ви зможете зайнятися улюбленим хобі, присвятити себе родині та близьким. Головне – не розслаблятися. Так як це затишшя буде не таким вже й довгим.

Ви не впоралися, так як приміщення дуже брудне, значить, накопичені проблеми пригнічують вашу активність. Ви в буквальному сенсі не знаєте за що схопитися. Існує великий страх проблем. Не впадайте у відчай, він відступить відразу, як ви почнете діяти!

Також потрібно звернути увагу на сни, в яких ви встигаєте забрати тільки одну кімнату. Це має пояснення — у житті ви дивитеся тільки в одному напрямку, фарбуєте відбувається в чорно-білі кольори і багато втрачаєте можливості, які у вас є.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Часто сонники трактують прибирання у своєму будинку як символ настання часу, коли потрібно позбавлятися від незручних відносин, обридлої роботи або звичок, які призводять до занепаду сил. Якщо ви затіяли прибирання у своєму новому житло – чекайте пропозицій новій посаді або партнерства в бізнесі, про який ви раніше навіть і не мріяли.

По соннику Міллера прибирання уві сні в своєму будинку обіцяє сімейне щастя.

Сонник Міллера — сімейне щастя

Прибирання для жінки завжди обіцяє поліпшення сімейних відносин. Ви з чоловіком обоє прикладіть зусилля і відчуєте сплеск ніжності і довіри один до одного. Якщо під час прибирання ви підмітали підлогу віником, то діти будуть радувати вас своєю поведінкою і послухом.

Якщо ж ви бачите будинок в запущении, підлогу брудний, скрізь пил, але з якихось причин ви не ушиваєтеся, то варто насторожитися. Незабаром ви відчуєте розчарування, життя втратить фарби.

Сонник Ванги — рішення проблем

Цей сон несе хороший заряд. У вас знайдеться багато способів сприятливого вирішення якоїсь старої проблеми. Ви з ентузіазмом візьметеся за справу і виберете найбільш правильне рішення. Після цього сну вам буде супроводжувати удача.

Сонник Фрейда — нові експерименти

Бажання освоїти щось нове, пізнати всі глибини своєї сексуальності. Якщо сон є повторюваним, то варто звернути увагу на свого сексуального партнера. Можливо, він не задовольняє вас. У вас накопичується нерозтрачена енергія, яку ви не реалізуєте, а пригнічуєте.

Сучасний сонник — зміни у світогляді

Цей сонник описує прибирання в будинку як ситуацію, в якій доведеться змінити свій світогляд. Деякі старі звички і принципи будуть здаватися сковуючими і обедняющими життя. З’явиться бажання новизни і легкості. Потрібно бути обережним і в прийнятті рішень оцінювати всі «за» і «проти». Але сонник передбачає, що при правильному підході вас чекає новий, дивовижний виток життя.

Висновок

Для правильного тлумачення сну необхідно йти від загального до приватного. Так забруднене будинок завжди є відображенням життя або внутрішнього світу людини. Прибирання, яку ми проводимо, допомагає подумки почати розбір накопиченого сміття та незакінчених справ. Приватні подробиці сну покажуть, в якій сфері потрібно зробити найбільше зусилля, хто буде помічником і який буде результат. В цілому сон позитивний і мотивує до вирішення наявних труднощів. Головне – не ставити нездійсненних завдань, а рухатися поступово, невеликими кроками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code