Сонник до чого сниться риба? Варіанти тлумачення цього сновидіння для жінки і чоловіка

Рыара розповідає до чого сниться риба з різних сонникам і чого чекати від подібного нічного ведення.

До чого сниться риба по соннику Міллера

Бачити уві сні рибу за сонником Міллера може обіцяти як біди і втрати, якщо вона мертва, так і раптові сюрпризи, якщо вона плаває в прозорій, чистій воді (для закоханих це також є символом міцних почуттів). Прибутки і радість обіцяє також сон, в якому ви відправляєтеся на рибний ринок. Зловити рибу уві сні – до успішного завершення випробувань, правда, вам знадобиться багато мужності для цього. Ловити рибу уві сні за допомогою бредні – до благополуччя, яке ви зможете досягти за допомогою власної підприємливості. Рибальські гачки в руках дають вам підказку: у вас є все, щоб самостійно влаштувати свою долю. А ось якщо ви залишилися після риболовлі ні з чим, то вам потрібно переглянути свої бажання, в них багато хаосу. Стежити ж за чужий риболовлею означає, що скоро ви відчуєте прилив сил, і ви зможете грамотно і з великою вигодою для себе розподілити. Про швидких придбання вам скаже рибальська сітка. Зверніть увагу, в якому вона стані: якщо порвана, то вас чекають дрібні неприємності.

Сонник Ванги: риба

Якщо вам потрібно дізнатися, що позначає риба уві сні, сонник Ванги не зовсім допоможе в цьому питанні. Болгарська віщунка тлумачила сновидіння конкретно про щуку. Так, якщо вона попадеться вам під час риболовлі уві сні, то це хороший знак: вороги самі опиняться в пастці, призначеної для вас. Недоброзичливців символізує і сон, в якому вас годують солоною, смаженою, копченою або приготовленої будь-яким іншим способом щукою. Це означає, що наяву хтось заради своєї вигоди постарається вас обдурити, обхитрити. Риба без луски – це сигнал для вас: готуйтеся до проблем в житті і хвороб, краще перевірити своє здоров’я. При цьому все, що відбувається потрібно прийняти як випробування, дані вам для очищення душі і думок. Приводом переглянути своє життя також є сон про щуку без голови: перше враження може бути оманливим, не втрачайте голову.

Тлумачення снів про риб: ісламський сонник

Збереглася історія, як до відомого богослова і тлумача снів VII-VIII століть Мухаммаду ібн Сирин звернувся один чоловік. «До чого сниться риба, яку ми їли разом з моїм слугою?», – запитав він. Мусульманський діяч відповів: «Простеж за ним, від нього може страждати твоя сім’я». Виявилося, що слуга домагався близьких цієї людини. З тих пір сни, в яких ви їсте смажену рибу, трактуються як символи проблем в сім’ї. Але якщо блюдо буде солоним, то вас чекає подорож заради нових знань. Просто ж солона риба обіцяє складності через близького родича або чиновника. Мертва риба символізує нездійснені мрії, а жива сниться до жінок, якщо відомо її кількість. Якщо порахувати її неможливо – то до багатства. Обіцяє вигоду і ловля риби уві сні, але дістанеться вона важкою працею. Важливо, щоб вода була чистою. Мати справу з мутним водоймою – до гріхів і прикрощів. Якщо ваш улов складається з дрібних екземплярів, то ви швидко розгубите отримані мирські блага. Але якщо спійманих рибок уві сні ви будете обвалювати в борошні і смажити на олії, то наяву ви вкладете гроші в незначне на перший погляд справа. Але потім воно принесе вам багато радості. Спостерігати ж за чиєюсь риболовлею – до успіху в справах. Купили улов у рибалок? Готуйтеся до весілля! Риба уві сні, до речі, здатна розповісти про майбутній дружині. Так, якщо ви їсте несвіжу рибу, то у дружини характер буде настільки ж поганим, як і запах страви. Окремо ісламський сонник тлумачить сновидіння про китах або таких величезних рибин: вони обіцяють тривожні думки, погані події, приводи для гніву.

До чого сниться риба по соннику Фрейда

Риба по Фрейду відображає те, що відбувається у вашій інтимного життя. Маленька рибка символізує чоловіче сім’я, середня – дитини, вудка – чоловічий статевий орган.

Ловля риби сигналізує вам: абстрагуйтеся від думок про справи під час сексу, так ні ви, ні ваш партнер не зможете розслабитися і отримати задоволення, незадоволення може перейти в хронічну форму. Ловили, але без результату? Це ваш підсвідомий страх зганьбитися під час близькості. Швидше за все, його причина криється в минулому невдалому досвіді. Відпустіть ситуацію, поставтеся до неї філософськи – що було, то вже пройшло.

Для чоловіка сон, в якому він їсть рибу, це заклик звернути увагу на свою партнерку, а задовольняти виключно власні бажання.

Сонник Лоффа: риба

Риба уві сні – відображення пошуків коштів, які допоможуть задовольнити свої потреби, а також бажання знайти те, що добре приховано від очей. Крім цього риба може означати подорож. В іншому Лоффа згоден з Фрейдом.

За сонником Нострадамуса

Сни про рибу тлумачаться Нострадамусом в основному в негативному ключі, вона уособлює нестабільність, подвійність, труднощі. Падаюча з неба риба пророкує екологічну катастрофу, риба з обличчям людини – ядерну, бійка двох риб – атаку підводних човнів. Тухла риба сниться до чуток, через які погіршаться ваші відносини з важливою людиною. Велика кількість риби – це знак: покладайтеся на власні сили, а не на долю. В іншому випадку, ви пропустіть свій шанс. Ловля риби уві сні означає, що наяву ви намагаєтеся знайти вихід зі складної ситуації. Але не всі сни про рибу погані. Так, три приснилися риби обіцяють вам щастя. А якщо ви їсте рибні страви, то вас чекають несподівані, але позитивні новини. Живий короп уві сні відображає вашу стійкість і витривалість.

Сонник Цветкова: риба

До чого сниться риба? Сонник Цветкова пропонує таке тлумачення снів про риб: тухла – до прибутку або навіть раптового багатства; чіпати мертву – до проблем зі здоров’ям; їсти – до клопотів; жива риба в воді – до успіху в справах. Ще більший успіх обіцяє сон, в якому ви знайдете живу рибу. Жінкам він передрікає перспективного супутника життя. Якщо уві сні рибу зловив хтось інший, то потрібно чекати народження дитини.

Езотеричний сонник: риба

Якщо уві сні ви дивитеся на рибу, то настають проблеми, пов’язані з дітьми, навіть не виключена небажана вагітність. Ловля риби радить звернути увагу на своє оточення – спадкоємці придивляються до вашого майна. Якщо ж ви самі хочете стати спадкоємцем, то успіх в цій справі символізує поїдання риби уві сні, невдачу – чистка і приготування риби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code