Сонник до чого сниться смерть мами уві сні для чоловіка або жінки?

Днями подрузі наснився страшний сон — вона побачила, що померла її мама. Прокинувшись серед ночі в холодному поту, вона стала набирати на стільниковий мамі. Почувши рідний голос, подруга заспокоїлася. Що означає таке сновидіння.

Існує кілька тлумачень такого сну. Вони мають як негативний, так і позитивний характер. Крім подробиць самого сну, тлумачі радять звертати увагу на день тижня, в який він пріснився. Наприклад, вважається, що сон, побачений в ніч з четверга на п’ятницю – пророчий і практично завжди збувається.

Психоаналітичний сонник

У класичній версії побачити уві сні смерть мами, яка в реальності жива, як не дивно, вважається хорошим знаком. Таке сновидіння обіцяють довге життя. Таке тлумачення міститься в Сонник Міллера. Якщо ж мама в цей період часу хворіє, то такий сон знаменує швидке одужання.

Сонник Ванги

У цьому соннику, навпаки, смерть матері трактується, як поганий знак. У житті людини можуть статися великі зміни. Вони будуть мати негативний відтінок. Такий сон може може також попередити людини про те, що слід звернути увагу на стан свого здоров’я. І все-таки якоїсь глобальної катастрофи від побаченого уві сні очікувати не варто – в результаті все закінчиться благополучно.

Сонник Міллера

Згідно з цим сонником, побачити смерть матері, яка жива, – до швидкої хвороби матері. Це одне з тлумачень. Інша говорить про те, що людину чекають напружені відносини в родині, можливо непорозуміння, сварки і з’ясування відносин.

Сонник Нострадамуса

Побачений сон трактується, як початок чогось нового, подій, які кардинально змінять життя. Причому в кращу сторону. По суті, один життєвий етап змінить інший. Що конкретно відбудеться, передбачити складно. В сонник озвучується кілька версій, серед яких: подорож в далекі краї, весілля, поява на світ дитини.

Сонник Фрейда

Даний сонник пояснює таке бачення, як недолік сімейного тепла, любові. Тобто людині не вистачає уваги і підтримки. Такий сон, як покликаний “повідомити” про самотність.

Міфологічний сонник

Трактує такий сон з негативним відтінком. Людина може опинитися в епіцентрі проблем і неприємних історій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code