Сонник до чого сниться старий будинок, тлумачення для чоловіків, дівчат і жінок

Іноді сновидіння пророкують нам майбутнє, іноді дають підказки і допомагають прийняти правильне рішення. До чого сниться старий будинок? Сам по собі будинок уособлює притулок, в якому в людина може сховатися в будь-який момент. Але, як каже сонник, старий будинок часто вказує на проблеми з відчуттям безпеки. Цей образ може означати проблеми в сім’ї, загрозу звільнення на роботі або в цілому стурбованість власним майбутнім.

Зміст:

Тлумачення значення сну з урахуванням подробиць

Якщо Вам приснився старий будинок, важливо згадати, як він виглядав, які емоції ви відчували при цьому. Все це дуже важливо для повного тлумачення сновидіння. Відчуваєте радість при вигляді старого будинку, в якому пройшло ваше дитинство? Тоді чекайте душевну рівновагу. Розгубленість і страх уві сні про проклятий старий будинок говорить про вашу незахищеність. Деталі обстановки в будинку або навколо нього так само грають важливу роль в тлумаченні.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 • Старий будинок уві сні для незаміжньої дівчини попереджає: будьте обережніше у виборі друзів і знайомих;
 • Для чоловіка сон обіцяє термінові невідкладні справи. Можливо, це будуть відрядження. Не варто довіряти оточуючим, серед них є зрадник.
 • Бачити уві сні старий будинок для заміжньої жінки може означати швидкий переїзд в нову простору квартиру;
 • Коли дитині сниться старий будинок, можливо, у нього є гостре бажання сховатися десь, сховатися від усього. Юному сновидцю не вистачає впевненості. З’ясуйте, чого ваша дитина боїться? Навчіть його довіряти оточуючим і справлятися з власними страхами.

Ви бачили знайомий вам або чужий будинок?

Бачити бабусин будинок з дитинства? Можливо, зараз ви знаходитесь далеко від рідного дому. Ваша підсвідомість дає сигнал, що потрібно щось змінювати. Зустріч з рідними і близькими додасть вам душевної рівноваги. Вам самим варто більше приділяти уваги рідним, частіше приїжджати до них в гості. Почуття туги пройде само собою.

Якщо Вам приснився будинок дитинства — то потрібно подумати, наскільки приємно було вам перебувати в ньому. Які почуття ви відчули, знову побачивши його. Можливо, сон дає вам зрозуміти, що ви повністю готові до створення своєї сім’ї. Швидше за все, ви самі цього ще не відчуваєте.

Ще подібне сновидіння можна тлумачити як тугу за рідним і близьким, які давно пішли з життя. І тільки уві сні ви можете знову і знову повертатися в минуле, де колись були щасливі. Навчіться жити сьогоденням, відпустіть свої переживання. Якщо спогади з дитинства неприємні вам, ймовірно, сон говорить про ваші внутрішні переживання. Ви незадоволені нинішнім станом ваших справ. Зверніть увагу на свій психологічний стан душі.

До чого сниться старий дерев’яний будинок чужий — він віщує серйозні зміни у вашому житті, і такі події можуть бути дуже неприємними. Можливо, доведеться змінити роботу або навіть місто проживання. А можуть постраждати ваші стосунки.

Великий старий будинок провісник змін у професійній сфері. Невеликий будиночок символізує вашу сім’ю. Якщо незнайомий будинок виявився цілком пристойним всередині і зовні – всі зміни в житті принесе тільки приємні емоції. Страшний будинок – провісник серйозних випробувань. Якщо стан старого будинку занадто сумний – перебувати там, значить бути незадоволеним до свого життя наяву.

Це був будинок з дерева або цегли?

Бачити уві сні старий дерев’яний будинок може мати кілька тлумачень:

 • У вас з’явитися натхнення, багато нових ідей і задумів, які легко втіляться в реальне життя;
 • Дерев’яний будинок уві сні обіцяє незаміжній дівчині весілля;
 • Будинок чорного кольору — варто чекати сварки в сім’ї;
 • Будинок потребує ремонту? Вам належить задуматися над відносинами з вашими рідними і близькими. Відкладіть свої справи і вирішіть проблеми з сім’єю. Іншого відповідного моменту може не бути.

Кам’яний будинок уві сні обіцяє зміни, які принесуть удачу в справах. Ви будете повністю впевнені в своїх силах і успіху. Цегляний будинок зруйнувався на ваших очах – несприятливий знак. Можливо, все до чого ви довго йшли розвалиться. Якщо не хочете розлучення, то варто налагодити відносини зі своєю дружиною. На роботі теж доведеться попітніти, інакше вас чекає звільнення.

В якому стані була побачена вами будівля?

Міцний грунтовний будинок з доглянутою територією віщує удачу у всіх починаннях. Покинутий будинок уві сні не обіцяє нічого хорошого. Можливо, у вашому житті все йде не так, як ви хотіли. Приділіть увагу своєму здоров’ю. Знайте, у вас є можливість все виправити.

 1. Приснився старий зруйнований будинок – наяву вас чекають проблеми зі здоров’ям. Однак матеріальне благополуччя підвищиться.
 2. Будинок, що вимагає ремонту, обіцяє душевні переживання.
 3. В будинку хороший ремонт – чекайте змін.Вам доведеться долати чимало труднощів. Але завдяки Вашій завзятості ви досягнете успіху. Також варто налагодити хороші відносини з оточуючими вас людьми.

Бачити багато старих будинків, покинуте село

 1. До чого сняться старі будинки? Побачена село з покинутих будинків обіцяє чорну смугу. Варто заздалегідь підготуватися до важких часів.
 2. Багато старих будинків уві сні для жінки-ознака міцних відносин і взаєморозуміння з рідними і близькими.
 3. Бачили доглянуте село зі старих будинків? Варто чекати міцного здоров’я. Вас, нарешті, оцінять на роботі. Зростання по кар’єрних сходах вам забезпечений.

Тлумачення значення сну за різними сонниками: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Приснився старий будинок — до чого це? Сновидіння про будинок не варто вважати примітивними. Такі сни, як правило, віщують великі зміни в житті. Наші сни пророкують нам майбутнє, розкривають наші таємні бажання, приховану підсвідомість і повертають нас в минуле. До чого може снитися старий будинок з вашого дитинства або незнайомий вам? Такі далекі спогади можна розтлумачити за допомогою сонника.

Сонник Міллера — приємні новини

 1. Бачити старий будинок — до приємних новин. Якщо будинок у вашому сні був затишним, варто чекати тільки позитивних емоцій.
 2. А ось покинутий будинок — провісник горя і невдач.
 3. Перебувати всередині будинку – чекайте непорозуміння і навіть конфлікт з коханою людиною.
 4. Зруйнований будинок обіцяє проблеми на роботі, конфлікт в сім’ї і невдачу у всіх задуманих планах.
 5. Бачити уві сні як будинок руйнується — вас чекає втрата коханої людини.

Сонник Ванги — проблеми у відносинах

 1. Покинутий маленький будинок символізує виконання заповітних бажань. Вас чекають приємні клопоти, пов’язані з вступом в шлюб. Дерев’яний будинок по соннику Ванги віщує швидке весілля.
 2. Якщо ви постійно повертаєтеся в рідну домівку, то вас чекають приємні новини. Збільшиться сімейне благополуччя, запанує радість і затишок.
 3. Старий похилений будиночок принесе проблеми і суперечки в сімейних відносинах. В будинку потрібен ремонт – ваші взаємини з рідними залишають бажати кращого. Необхідно налагодити відносини.

Сонник Фрейда — пора працювати над собою

 1. Зруйнований будинок нагадує про ваші проблеми в сексуальній сфері. Якщо уві сні ви живете в старому будинку – не чекайте взаєморозуміння в своїх відносинах.
 2. Будинок зруйнувався? Вас чекає криза в житті. Варто очікувати як розладу у відносинах, так і звільнення. Виправте всі недоліки Вашого життя, щоб сон не виявився віщим.
 3. Якщо будинок руйнується на ваших очах, а ви цьому радієте, значить, у вас починається новий етап в житті. Можливо, знайдете високооплачувану роботу або ваш статус в сім’ї зміниться.
 4. Старий цегляний будинок принесе зміни, що сприяють удачі. Кам’яний будинок — символ надійності і впевненості в собі.

Сучасний сонник — ви шкодуєте про минуле

 1. Покинутий будинок уві сні — знак, що ви шкодуєте про свої вчинені вчинки.
 2. Опинитися всередині старого будинку, але при цьому відчувати тільки позитивні емоції – варто чекати білу смугу в житті.
 3. Бачити зруйнований будинок — не найприємніший сон. Невдачі і фінансові складності чекають вас. Вам доведеться розраховувати тільки на себе.
 4. Старий, доглянутий будинок – до труднощів на професійному фронті;
  Дерев’яний будинок – стабільність відносин.
 5. Цегляний, кам’яний особняк – стабільність у відносинах.

Давньоримський сонник — вам потрібен захист

Буде необхідний захист покровителя, вищестоящого по службі співробітника або старшого родича. Зверніться за допомогою до досвідченої і мудрої людини, вам підуть назустріч і допоможуть в небезпечній ситуації.

Любовний сонник — ви втомилися від побуту

Втрата інтересу до життя. Коло побутових обов’язків стає вам в тягар, ви жадаєте нових вражень. Бродити по старому будинку — ви знову повертаєтеся до занять, які вам не цікаві. Руїни, зруйнований будинок — ви бажаєте повністю змінити своє життя.

Сонник Деніз Лінн — неприємні спогади

Побачити зовні Старий лякаючий будинок — неприємні спогади, нав’язливі образи. Бродити по великому старому будинку — намагатися згадати щось важливе. Бути гостем в старому будинку — зустріч з людиною, яка зіграє важливу роль у Вашому житті.

Давньоруський сонник — ваше життя зміниться

Чужий будинок – знак того, що ваша доля різко зміниться. Якщо будинок маленький і затишний – виконуватися бажання. Якщо будинок порожній, покинутий і брудний – передвістя самотності, ніхто не допоможе у вирішенні ваших проблем.

Новий сонник 1918 р — Ви бажаєте влади

Старий будинок символізує серйозні проблеми в сімейному житті, з яких складно знайти вихід. Якщо жінка перебуває в чужому будинку або намагається навести там порядок, то в житті вона хоче панувати і керувати людьми.

Сімейний сонник — згасання почуття

Сентиментальні почуття, сльози хвилювання. Повернутися жити в старий будинок — сплеск почуттів до людини, з якою ви спілкуєтеся давно. Бачити старий будинок зруйнованим, в запустінні — розставання, згасання почуттів.

Сонник Друїдів — ви сумуєте про минуле

Сон про минуле в старому будинку — ви сумуєте за «раніше собі»: хочете повернути молодість чи знову зайнятися колишнім видом діяльності. Повернутися уві сні в старий будинок у справах або в гості до когось — ви виявите улюблену стару річ, яку вважали втраченою.

Висновок

Старий будинок часто може символізувати несприятливі події. Можливо, варто розібратися в своїх думках і переживаннях. Подібні сновидіння попереджають, що пора зайнятися собою. Варто розібратися в своїх відносинах з протилежною статтю, на роботі вирішити всі конфлікти з колегами і помиритися з тими, кого ви скривдили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code