Сонник до чого сниться стіл, тлумачення і значення сну для чоловіків і жінок

За загальним столом часто збираються друзі і родичі, цей предмет меблів асоціюється з святкуванням дня народження, весілля та інших свят. До чого сниться стіл — сонник говорить, що цей предмет не завжди означає торжество. Щоб дізнатися правильне тлумачення, до чого сниться сидіти за столом у сні, потрібно заглянути в сонник і дізнатися, що вас чекає. Але для початку потрібно згадати подробиці сну, тому що для тлумачення важливі саме деталі.

До чого сниться стіл, тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Пригадайте, який вам приснився стіл обідній, письмовий або журнальний. Був він з їжею або порожній, а може бути, ви накривали обід або прибирали брудний посуд. Згадайте форму столу, був він круглий, квадратний, прямокутний. Хто сидів за столом: знайомі, друзі або родичі. Згадавши всі ці моменти, ви точно зможете дізнатися, що вас чекає в майбутньому.

Який був стіл?

Якщо стіл уві сні був обіднім, це символізує хворобу, пов’язану зі шлунком. Також обідній стіл може вам присниться як натяк на те, що ви зловживаєте їжею, і такий шлях харчування веде вас до ожиріння. Негайно зверніть увагу на свій раціон, що ви їсте і скільки. Обмежте себе в жирній їжі, урізноманітніть свій раціон овочами та фруктами.

Сонник радить вам приділити увагу своєму здоров’ю і зайнятися собою. Якщо ви не можете подолати тягу до їжі самостійно, обов’язково зверніться до лікаря. Якщо ви будете тягнути з цією проблемою, то можете запустити її, і вам вже важко допомогти.

Якщо ви бачили письмовий стіл, вам варто звернути увагу на організацію праці і ведення домашнього господарства. Письмовий стіл у сні говорить, що ви не дуже організована людина, і з-за цього у вас виникають проблеми з правильним розподілом свого часу. На роботі з цієї причини вам не довіряють важливі справи, і тому ви давно чекаєте підвищення, але його немає. Вдома ви практично нічого не встигаєте і вислуховуйте докори від своїх домочадців. Сонник радить більше уваги приділяти роботі над собою, вчитися правильно планувати свої справи і контролювати їхнє виконання, щоб досягти успіху.

Журнальний стіл сниться людям, які бувають занадто довірливі і відверті з чужими. Сон є попередженням, що вам варто бути більш завбачливі і думати, що і кому ви говорите. Якщо ви продовжите довіряти чужим людям інформацію, яка належить вам, то це може закінчитися погано. Люди можуть почати використовувати цю інформацію проти вас, завдяки чому подорвется ваш авторитет у суспільстві, і у вас почнуться великі проблеми. Подумайте над цим.

Накривати або прибирати зі столу

 1. До чого сниться стіл з їжею скоро ви опинитеся на святкуванні. Якщо вам приснилася смачна їжа у сні, ви можете не переживати за розвиток своєї справи, ви отримаєте хороший дохід. Також до чого сниться їжа на столі може означати, що скоро у вашому будинку зберуться багато гостей для святкування і всім буде дуже весело. Можливо, це буде весілля або народження дитини. Не виключено, що це буде святкування покупки нерухомості або іншого засобу розкоші.
 2. До чого сниться накривати на стіл — незабаром ви зустрінетеся з людиною, яка вам доріг і якого ви давно не бачили. Як говорить сонник, накривати на стіл означає, що ця зустріч принесе вам багато хороших емоцій і добрих новин. Не виключено, що зустріч з цією людиною змінить ваше життя. Сонник попереджає, що зміни повинні торкнутися матеріальної сторони, а не любовної.
 3. До чого сниться прибирати зі столу уві сні — зараз ви проживаєте не найлегший період свого життя. Якщо ви прибрали зі столу всі тарілки уві сні, цей проблемний період затягнеться. Сонник радить вам ні в якому разі не впадати у відчай і не опускати руки, якщо ви будете боротися далі, то обов’язково станете переможцем і ваше життя налагодиться, варто тільки вірити в це.

Форма: круглий, квадратний, прямокутний

Сонник до чого сниться круглий стіл.

До чого сниться круглий стіл — скоро ваш будинок відвідають багато гостей, прибуття яких необов’язково буде запланованим. Як говорить сонник, круглий стіл може означати, що гості нагрянуть до вас несподівано, це можуть бути ваші друзі, колеги або родичі, а можуть бути абсолютно незнайомі люди, яких ви запросите до себе при першій вашій зустрічі.

Сон, стіл у якому був квадратним або прямокутним, означає, що ваша робота займає у вас більшу частину вашого життя. Якщо ви не хочете щоб так і далі тривало, вам потрібно серйозно подумати про зміни в своєму житті, а при необхідності варто зовсім змінити роботу.

Хто сидів за столом?

Як говорить сонник, сидіти за столом у компанії знайомих означає, що скоро ви відновите відносини з людиною, з яким з давніх пір були у сварці. Будьте обачнішими в цій ситуації і не піддавайтеся хитрощів ворога, який під приводом укладення миру хоче проникнути у ваші справи.

До чого сниться повний стіл їжі, за яким сиділи ваші родичі і раділи: наяву у вашій сім’ї скоро станеться щаслива подія, яка послужить приводом зібрати всіх родичів разом. Сонник каже: чекайте вістки про весілля, народження нового члена сім’ї або повернення близької людини, якого ви давно не бачили і дуже за нього нудьгували. Якщо ваші родичі уві сні сидять за столом сумні, цей сон поганий. Сонник попереджає вас, це може означати хвороба близької людини, спробуйте допомогти йому.

Бачити уві сні накритий стіл з їжею, за яким сидять ваші друзі, означає, що вам потрібно бути уважнішими до людей, які вас оточують. Є величезна ймовірність, що одна людина з вашого оточення давно закоханий у вас і приділяє вам знаки уваги і турботи. Сонник радить вам придивитися до цієї людини. Якщо ви зможете розділити його почуття, то у вас складуться міцні відносини, побудовані на любові та повазі, які в майбутньому переростуть в міцну і дружну сім’ю. Всі навколишні будуть заздрити вашим відносинам і ставити їх у приклад іншим.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Тлумачення вашого сну про стіл залежить від того, який ви стіл бачили, що на ньому лежало, і хто за ним сидів. У більшості випадків передбачення сонників зводяться до того, що якщо стіл був накритий багато, то і ваші справи будуть супроводжувати удача і успіх. Якщо ж ви бачите стіл, на якому частування бідні або зовсім огризки і недоїдки, це не обіцяє вам матеріального благополуччя.

Сонник Міллера — нові знайомства

 1. Бачити уві сні накритий обідній стіл — к добрим знайомствам. Якщо ви бачите порожній стіл, у вас незабаром станеться сварка з близькою людиною чи колегою. Її слід уникати будь-якими способами, так як вона не призведе до хорошої кульмінації.
 2. Якщо уві сні ви сидите за столом без скатертини, скоро ви досягнете хорошого матеріального положення, і не будете ні від кого залежати. Якщо у вашому сні стіл рухався, скоро ваш спосіб життя вас не буде влаштовувати і ви будете шукати змін.
 3. Бачити уві сні зламаний стіл означає, що ваші справи прийдуть у занепад. Якщо ви сідали за свій робочий стіл, вам потрібно бути більш завбачливі. Бачити уві сні гроші, що лежать на столі, означає, що ваші проблеми незабаром вирішиться на вашу користь.

Сонник Ванги — матеріальне благополуччя

Якщо людині сниться стіл, це символізує матеріальне багатство. Якщо стіл був обставлений різними частуваннями і був багатий на смачні страви, справи сновидця підуть в гору. Цілком можливо, що запорукою успіху буде людина, яка має хороші зв’язки, ви давно знаєте. Якщо уві сні ви побачили стіл, на якому мало їжі або лежать недоїдки, це означає, що ваше матеріальне становище з часом тільки погіршиться і у вас почнуться проблеми.

Сонник Фрейда — чоловіча активність

Бачити уві сні стіл для чоловіка означає, що його сексуальний апетит занадто швидко розпалюється при вигляді красивої дівчини. Проблема в тому, що чоловікові достатньо лише поглянути на красиву дівчину, і він втрачає над собою контроль. Якщо чоловікові приснився стіл і на ньому дуже мало їжі, незабаром він зустріне партнерку, яка буде фригідною.

Сучасний сонник — радість у родині

 • Стіл означає, що найближчим часом у вашій родині станеться радісна подія, яка збере всіх за спільним столом;
 • У сні ви накриваєте на стіл, це означає, що ваші справи завершаться успіхом;
 • На столі стояли квіти, це віщує вам щасливий шлюб і довге сімейне життя;
 • У сні ви їли за столом, це означає, що скоро ви отримаєте хороший прибуток від своєї справи і будете матеріально незалежною людиною;
 • Ви побачили за столом людини, якого ви знаєте — цій людині не варто довіряти;
 • Чути стукіт по столу -скоро ви дізнаєтесь про вчинок свого близького друга, це змінить ваше ставлення до нього.

Древнеперсидскький сонник — дружня зустріч

Дружнє спілкування, розмови, жарти. Бенкет у сні — обіцянка веселій дружній зустрічі, вечірки. Якщо вам сниться, що ви з родиною чи друзями обідаєте разом, в майбутньому стосунки з цими людьми стануть міцнішими.

Китайський сонник — сімейні збори

Вся сім’я зібралася за столом — належить прийняти колективне рішення, радитися з сім’єю. Накривати стіл, розставляти прилади — організовувати захід, відповідати за подію. Є за великим столом — про вас кажуть, що ви викликаєте інтерес оточуючих.

Сонник Євгена Цвєткова — бажання самотності

Сидіти з великою компанією за накритим столом — вас не влаштовує ваш коло спілкування, хочеться спілкуватися з іншими людьми або побути на самоті. Сидіти на самоті за столом з їжею — ви сумуєте за старим друзям.

Висновок

На жаль, не завжди сонник радує передбаченнями на найближче майбутнє. Але ви ніколи не повинні турбуватися і опускати руки. Пам’ятайте, що навіть найгірше значення сну, яке ви прочитали, є найсильнішим мотиватором. Постарайтеся зробити все, щоб не допустити поганого розвитку подій. Пам’ятайте, хто попереджений, той озброєний. А ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code