Сонник до чого сниться тарілка уві сні, тлумачення для чоловіків і жінок

Нерідко нам сняться речі, які ми бачимо в реальності. До чого сниться тарілка? Вона є простою річчю, з якою ми стикаємося щодня, і не звертаємо на неї особливої уваги. Як говорить сонник, тарілка уві сні може тлумачитися по-різному. Але саме правильне значення сну можна одержати, якщо згадати його сюжет в деталях. Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

До чого сниться тарілка: сонник каже, що це хороший знак, особливо якщо тарілки уві сні були цілими і повними їжі.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Перед тим, як читати сонник, дайте собі відповідь на питання. Яка була тарілка: розбита або ціла, пуста або повна? Яку страву ви бачили уві сні: суп, салат, м’ясо, риба, десерт? Що ви робили з тарілкою: мили посуд, накривали на стіл? Якщо ви зможете пригадати свій сон детально, то прогноз буде найбільш точним.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Дівчині, якій сниться красива і ціла тарілка, сонник пророкує щасливе кохання. Якщо у дівчини ще немає коханої людини, то незабаром вона зустріне дбайливого й уважного чоловіка, який до того ж виявиться ще і щедрим.
 2. Якщо дівчині сниться некрасива тарілка, стара або дешева одноразова, то її можуть зрадити або підставити на роботі. Вам варто бути уважніше і обачнішими з вашими колегами.
 3. Сон з тарілкою, побачений жінці, говорить про те, що вона мудра і турботлива дружина. Якщо в сім’ї був розлад, то сон означає, що все владнається.
 4. Також якщо вам приснилася тарілка, у вашій родині все добре, не варто даремно хвилюватися. Оточуючі вважають вашу родину прикладом, а чоловік вас дуже любить і поважає. Ви відмінно справляєтеся з сімейними справами і вмієте створювати затишок у своєму домі.
 5. Якщо тарілку уві сні побачив чоловік, це до достатку і прибутку. Особливо щасливий такий сон, якщо ви збираєтеся відкривати свою справу або збільшити свій бізнес. Сонник говорить, що якщо до цього у вас щось не виходило, то тепер справи підуть в гору. Вам не про що хвилюватися.
 6. Дитині тарілка уві сні може приснитися, якщо він потребує або чогось сильно хоче. Сонник радить батькам поговорити з дитиною і з’ясувати його потреба. Обов’язково виконайте цю потребу, щоб ваша дитина відчув себе щасливим, і у нього зникло почуття незадоволеності.

Вам приснилася ціла або розбита тарілка?

Чистий ціла тарілка говорить вам, що у вас вдома та в родині все добре і не варто намагатися щось виправити або зіпсувати. Якщо сон приснився вам напередодні того дня, коли ви збиралися влаштувати серйозну розмову зі своєю половиною або дитиною, то сонник попереджає вас, що не варто цього робити. Залиште все як є, можливо, ви втомилися або просто намагаєтеся чіплятися до дрібниць. Якщо вам приснилася тарілка в той момент, коли ви вирішуєте серйозні справи на роботі або у вас планується значуща для вас правочин, то це хороший знак, сонник каже, що такий сон передвіщає благополучне вирішення фінансових питань.

Якщо ви бачили в сні багато тарілок, то це обіцяє вам гарні новини. Найближчим часом чекайте радісної події у своїй родині. Якщо тарілки були складені акуратно, то у вашій родині настане час благополуччя та любові.

До чого сниться розбита тарілка — такий сон вважається поганим знаком. Як говорить сонник, розбита тарілка передвіщає вам втрати і плутанину у справах. Причиною цих запитань є ви самі, так як дуже часто сумніваєтеся і помиляєтеся. Найчастіше такий сон означає проблеми і конфлікти на роботі, в результаті яких зменшиться ваш дохід. Якщо у вашій родині стався розлад, то такий сон є попередженням, що відносини буде неможливо відновити. Читайте також: до чого сниться посуд.

Вона була порожня або наповнена їжею?

Не розбита, а ціла і багато прикрашена тарілка уві сні обіцяє вам прихід гостей.

Порожня тарілка сниться до поганих змін у житті. Якщо вам приснилася порожня тарілка, то вас в найближчому майбутньому чекає розчарування. Постарайтеся розібратися в своїх відносинах зі своєю другою половиною.

Сонник говорить, що якщо ви розлучитеся з коханою людиною, то більше її ніколи не вдасться повернути.

Так само сон, в якому вам сниться порожня тарілка, може означати, що у вас можуть початися проблеми зі здоров’ям. Сонник Майя каже, що якщо вам приснилася порожня тарілка, то найближчим часом у вас можуть початися проблеми із зором. Щоб цього уникнути, сонник рекомендує розбити об стіну тарілку з водою.

Якщо вам приснилася повна тарілка, то цей сон можна вважати приносить успіх. Повна тарілка у сні означає повну тарілку в житті. Якщо ви довгий час не могли добитися успіху в справах, то цей сон для вас заспокоєння, ваші справи підуть в гору і вас чекає прибуток. Читайте також: до чого сниться блюдце.

Що за їжа була в побаченому блюді?

 1. Бачити уві сні тарілку з супом — це до хороших новин, до умиротворення і до хорошого самопочуття. Також сон, в якому приснився суп, означає, що ваші друзі надійні люди, і ви можете їм довіряти – вони не підведуть. Якщо тарілка була наповнена супом до країв, це віщує вам достаток, якщо в тарілці був недоїдений суп, то це говорить, що вам долею відведено жити довго.
 2. Якщо уві сні ви бачите тарілку з салатом, то згадайте, з ким ви лаялись останнім часом. Незабаром вас чекає удар в спину від людини, яку ви образили словом, з-за цієї сварки ви можете сильно постраждати морально. Конфлікт може довести вас до хвороби або з-за лихослів’я вашого ворога, від вас можуть відвернутися друзі. Сонник радить вам спробувати згладити конфлікт.
 3. Сон, у якому ви бачите м’ясо на тарілці, має кілька значень. Всі значення хороші і несуть в собі позитивну інформацію. Якщо вам приснилося варене м’ясо, значить у вас міцне здоров’я і ви проживете довге життя. М’ясо курки сниться до багатства та добробуту. Якщо ви бачите уві сні яловиче м’ясо, ви себе добре почуваєте в реальності і вам не загрожують проблеми зі здоров’ям. Жирне м’ясо на тарілці говорить про те, що ваші невдачі і проблеми закінчилися і вас чекає світла смуга.
 4. Якщо вам наснилася риба на тарілці, такий сон також вас порадує. Він означає, що вас чекає успіх у всіх ваших справах. Скоро ви станете багатшими і будете пишатися собою.
 5. Сон, у якому вам приснився на десерт на тарілці, означає, що ви незабаром втратите якогось задоволення. Вам самим доведеться відмовитися від цього задоволення, так як причиною цьому стане ваше безвідповідальне ставлення до грошей. Сонник радить вам почати планувати свої витрати і дбайливо ставиться до фінансів.

Мити посуд або накривати на стіл у сні

До чого сниться мити посуд? У сні, де ви миєте тарілку, є кілька тлумачень. Якщо ви заміжня жінка, у вашій родині настане мир і всі конфлікти зважаться. Для самотньої людини такий сон означає, що ви втомилися від накопичених проблем. Сонник радить не відкладати на потім, а відразу приступити до вирішення своїх проблем. Також вам варто поділитися і розповісти про свої проблеми близькій людині, так вам стане набагато легше.

Якщо вам приснилося, що ви накриваєте на стіл і ставите парадну тарілку, це означає, що скоро ви станете учасником важливого торжества або вас запросять на захід. Можливо, що ви і самі станете причиною цього торжества, не виключено, що це може бути весілля або народження дитини.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Не варто недооцінювати значення снів у своєму житті, іноді сни можуть передбачити майбутнє або уберегти вас від небезпеки. Не полінуйтеся заглянути в сонник, що ви там прочитаєте, що може стати для вас важливим. І нехай вас не бентежить різноманіття запропонованих тлумачень, вибирайте той з них, який найбільш глибоко висловлюється у вашому серці.

Майже в кожному соннику тарілки є сприятливим знаком.

Сонник Міллера – сімейне щастя

Тарілка у сні означає, що незабаром ви налагодите стосунки зі своєю коханою людиною. Якщо такий сон сниться жінці, вона стане ще хозяйственнее і дбайливіше. Для чоловіка тарілка уві сні є передвісником того, що в його житті все налагодиться і незабаром він знайде щастя. Тарілка є символом домашнього затишку і говорить про те, що жінка здатна створити прекрасне практично з дрібниць.

Сонник Ванги – гармонія в душі

Якщо вам приснилася тарілка, то це хороший сон. Він говорить про те, що ви дуже уважні, дбайливі й терплячі. Якщо молода дівчина уві сні бачить тарілку, вона стане прекрасною господинею, буде відмінно створити в будинку затишок і завжди знати ціну грошам. Якщо дівчині сниться тарілка, то вона скоро зустріне чоловіка, з яким вони створять прекрасну сім’ю.

Сонник Фрейда – задоволеність в любові

Сон, де сниться тарілка означає жіноче начало. Чиста тарілка означає здорове сексуальне життя і гармонію. Брудна тарілка означає сексуальні розлади. Бачити уві сні розбиту тарілку — проблеми в інтимному житті, які найімовірніше виллються в розрив відносин. Тарілки з залишками їжі є приводом замислитися про своє інтимне життя.

Сучасний сонник – радісні новини

 • Якщо вам приснилася тарілка, незабаром ошарашат вас якоюсь радісною новиною, на честь якої буде велике застілля;
 • Якщо ви бачите уві сні велику тарілку, то ви скоро будете свідком розкриття великої таємниці, яка вплине на вашу особисту життя;
 • Якщо ви побачите розбиту тарілку або самі її розіб’єте, то вам не уникнути сварки з близькою людиною, швидше за все, ця сварка перетвориться в повний розлад;
 • Якщо ви миєте тарілку, то скоро у ваш будинок нагрянуть гості.

Висновок

Як бачите, більшість передбачень про тарілку несуть в собі тільки хороше: любов, багатство, здоров’я, хороші новини. Не варто засмучуватися, якщо ви побачили в соннику погане значення, найчастіше це попередження і ви, прочитавши його, зможете все виправити. А ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code