Сонник до чого сниться цілуватися уві сні з колишнім чоловіком для жінки

Іноді нам сниться те, що ми бажаємо, а іноді сюжети, які ми ніяк не очікували побачити. До чого сниться цілуватися з колишнім чоловіком? Як говорить сонник, уві сні цілуватися з колишнім чоловіком — добрий знак. Він віщує радісні події, щасливі дні або неждану прибуток. Цей сон може також передбачати зустріч з давнім другом або подругою. Різні тлумачі по-різному трактують цей символ. Так давайте ж розберемося в усьому докладніше.

До чого сниться цілуватися в губи з колишнім чоловіком — сонники кажуть, що зазвичай цей сюжет віщує радісні події.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

До чого сниться поцілунок з колишнім чоловіком? Якщо розрив ваших відносин відбувся нещодавно, подібний символ може просто вказувати на незавершеність відносин, недомовленість. Можливо, ви хочете повернути коханого. Дуже важливий емоційний фон і всі найдрібніші подробиці. Отже, що означає сон, цілуватися з колишнім чоловіком в якому вам довелося.

Поцілунок в губи

 1. Якщо у сну був явний еротичний підтекст,– у реальному житті ви можете відчувати потребу в любові і чуттєвих насолодах. Пристрасний поцілунок уві сні – це символ нестачі романтичних переживань. Ви жадаєте нових емоцій, відчуттів.
 2. Ще одне тлумачення даного сновидіння – якась стара проблема нагадає про себе незабаром, можливо, ви одержите несподівану звістку, пов’язане з колишніми стосунками;
 3. Коли поцілунок з колишнім партнером у сні приносить задоволення, а ви насправді не вільні, – чекайте сварок і конфліктів з нинішнім коханим. Особливо, якщо поцілунком справа не закінчується. У цьому випадку можливі дуже серйозні зміни у ваших стосунках, аж до розриву відносин.
 4. Якщо подібні сновидіння відвідують вас часто, проаналізуйте ваші справжні відносини, схоже, вони вас не зовсім задовольняють. Цілком можливо, ви дивитеся на свого нинішнього коханого крізь призму порівняння з колишнім чоловіком.
 5. Як говорить сонник, цілуватися з колишнім чоловіком в губи може означати небезпека піддатися легковажності. Швидкоплинні захоплення можуть серйозно ускладнити ваше життя. Бачення закликає вас бути розумніше і не ризикувати своєю репутацією – це може створити великі проблеми.
 6. Для жінки, яка в даний момент не пов’язана романтичними відносинами, пристрасний поцілунок з колишнім чоловіком у сні може означати звільнення від минулих емоцій і готовність до вступу в нові відносини. Деякі тлумачі навіть стверджують, що майбутній партнер буде нагадувати щось вашого колишнього чоловіка.
 7. А ось поцілунок, який не доставив вам задоволення, може бути, навіть викликав огиду – це провісник сварок і конфліктів. Такий поцілунок може обіцяти поява різних чуток, пліток і пересудів.

Читайте також: до чого сниться поцілунок в губи.

Поцілунок в щоку — що б це значило

 • Родинні обійми з колишнім чоловіком або поцілунок в щоку тлумачі розшифровують двояко. З одного боку, це може передвіщати дуже серйозні проблеми, які вас об’єднають. Наприклад, станеться біда у ваших спільних дітей, і потрібно буде спільно вирішувати які-то їх проблеми. Або у ваших спільних друзів станеться якась подія, яка зведе вас разом.
 • З іншого боку, це знак можливого примирення. Бачення пророкує вам добрі стосунки з колишнім чоловіком, а, можливо, і відновлення колишніх почуттів. Але, як правило, у дещо віддаленому майбутньому.
 • Якщо ж колишній чоловік був винен в події розлучення, наприклад, змінив або з родини пішов до іншої жінки, то сон, в якому він по-родинному цілує вас в щоку, може означати його переживання. Минув час, він усвідомив свою провину і, може бути, навіть хоче повернутися. Поважний, боязкий поцілунок в щоку означає його вибачення.
 • Іноді уві сні ви можете побачити сцену, в якій колишній чоловік цілує вас на прощання, теж в щоку. Тлумачі розшифровують подібний символ, як провісник ваших нових близьких відносин з колишнім партнером. Ці відносини будуть довгими і міцними, так як ви врахуєте всі колишні помилки.

Читайте також: до чого сниться цілуватися.

Ви цілувалися: на весіллі, в минулому, помирилися уві сні

Уві сні цілуватися з колишнім чоловіком може означати згасання конфлікту між вами і перемир’я.

Ви побачили сон, в якому цілувалися з колишнім чоловіком, як колись, у кращі часи. Такий сон говорить про ваших незавершених відносинах. Ви оформили розлучення, роз’їхалися в різні боки і, цілком можливо, навіть створили нову сім’ю. Але в глибині душі залишилася якась струнка, яка час від часу починає звучати. Уві сні підсвідомість демонструє приховані куточки вашої душі.

Якщо ж вам приснилося, що ви не просто цілуєтеся з колишнім партнером, а знову разом і щасливі, – означає, що ваша душа вільна від колишніх переживань. Ви повністю зцілилися, відпустили його і не відчуваєте ні образи, ні любові, – ніяких почуттів. Цей сон говорить про вашу готовність до нових близьким стосункам і віщує в недалекому майбутньому нове заміжжя.

До чого сниться весілля з колишнім чоловіком — цей символ має дещо негативний характер. Весілля у сні – символ початку, чогось нового, світлого. Поцілунок за весільним столом – знак позитивних змін, райдужних перспектив, нового щасливого життя. Але не з колишнім чоловіком. Коли ви цілуєтеся уві сні зі своїм колишнім партнером, будучи при цьому нареченим і нареченою, це не означає просування вперед і початок чогось, а навпаки повернення, гальмування. Це бачення може передвіщати збитки, погіршення існуючих близьких відносин, невдачі у професійній діяльності.

Якщо подібне сновидіння відвідало заміжню жінку, це вказує на проблемний, нещасливий шлюб. Ви не отримуєте задоволення від існуючих відносин, можливо замислюєтеся про інших чоловіків, може бути, шкодуєте про розлучення. Тому підсвідомість уві сні демонструє вам подібні картини.

Якщо поцілунок стався не за весільним столом, а в звичайній обстановці – теж знак не самий добрий. Тлумачі пов’язують його з різними майбутніми неприємностями в самий найближчий час. Для незаміжньої дівчини цей сон може означати легковажну поведінку, навіть аморальність. Символ закликає її замислитися про своїх діях і переглянути їх. Для нареченої – це теж поганий знак, провісник невдалого, складного шлюбу або скандалу відразу ж після весілля.

Є також тлумачення, яке обіцяє початок нових щасливих відносин. Поцілунок з колишнім чоловіком у сні як би ставить крапку в колишнього життя і віщує початок нового етапу. Якщо в реальному житті колишній коханий не залишав вас у спокої, докучав, мстився, – після такого сновидіння, будьте впевнені, він вас не буде більше турбувати. Читайте також: до чого сниться поцілунок.

Часто сниться колишній чоловік — до чого це

Якщо сон, у якому ви цілуєтеся з колишнім партнером, відвідує вас дуже часто, – це може привести вас в замішання. Коли сигнали підсвідомості не припиняються і постійно привертають нашу увагу, стає тривожно на душі.Багаторазове повторення одного і того ж символу посилює його значення в кілька разів. Якщо уві сні повторюється одна і та ж сцена і сон цей вас ніяк не відпускає, і колишній чоловік знову і знову, – це посилення значення цього сну.

Якщо це знак незавершених відносин, то ваша душа, безумовно, страждає. Ви повертаєтеся до минулого у снах. Якщо це знак того, що колишній чоловік відчуває провину перед вами, то він не просто переживає, а мучиться. Сон, що передвіщає невдале нове заміжжя, багаторазово повторюваний, просто волає до вашого розуму зупинитися і подумати, щоб не зробити помилки.

Тлумачення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

На думку психологів, до чого сняться колишні чоловіки вказує на найактуальнішу і тривожну проблему. Якщо в реальному житті людина цю проблему не вирішує, підсвідомість знову і знову нагадує про неї. Вам необхідно найбільш точно розшифрувати є уві сні символ, зрозуміти причину його появи і зробити якісь дії в реальному житті. Можливо, досить буде подзвонити раніше дружину і дізнатися якусь важливу інформацію або просто пробачити і відпустити минуле. А, може бути, вам варто скасувати майбутнє нове заміжжя. Можливо, воно не так вже й перспективно.

Часто поцілунок уві сні з колишнім чоловіком говорить про вашу готовність до нових стосунків.

Сонник Міллера — зміни в особистому житті

Густав Міллер стверджує, що подібне сновидіння віщує прийдешні зміни в житті, насамперед, в особистій. Вони можуть бути і позитивними, і негативними. Ви можете повернути колишню любов, врахувати всі минулі помилки і почати новий щасливий етап у житті.

З іншого боку, ви можете вступити в новий шлюб з новим обранцем, який не принесе вам нічого доброго. Цей символ, на його думку, може бути пов’язаний з колишніми стосунками, з їх незавершеністю, невысказанными надіями. Він може також обіцяти приємні та несподівані події, здивування.

Сонник Ванги — недомовленість між вами

Ванга також пов’язує цей знак, насамперед, з колишніми стосунками, колишнім життям, з якоюсь недомовленістю. Вона розшифровує цей символ як решту прихильність, яка тримає вас і не дає розвинутися новим відносинам. Якщо у вас є новий партнер, то він може вас не задовольняти, ви страждаєте від нестачі тепла та уваги з боку нового обранця. Ще одне тлумачення цього сну, на її думку, існуюча таємна зв’язок, інтрижка, про якої може стати відомо оточуючим.

Сонник Фрейда — ностальгія про минуле

Зигмунд Фрейд вважав, що подібне сновидіння – ознака залишилася образа на колишнього партнера, яка залягла в глибині вашої душі. Ви думаєте, що відпустили його, але насправді, у вас досі збереглася емоційна прихильність до колишнього коханого. Коли уві сні ви цілуєтеся з колишнім чоловіком, ви відчуваєте чуттєву незадоволеність, вам не вистачає різноманітності в сексі. Поцілунки з колишнім партнером у сні передвіщають, на його думку, невдалі сексуальні стосунки з новим обранцем. Ви сумуєте за минулим, жарким сцен у ліжку з колишнім чоловіком.

Сучасний сонник — невирішені проблеми

Автори цього збірника переконані, що подібні сни вказують на існування так званих якорів. Тобто, якихось проблем, які в повсякденному житті людина не помічає, про яких не замислюється, і вони ховаються глибоко в підсвідомості.

Даний сонник також трактує подібне сновидіння як отримання нежданої прибутку, поліпшення фінансового становища. Залежно від обставин, вони пов’язують цей символ і з попередженням про хвороби.Якщо уві сні партнер ласкавий і ніжний, а в реальності розпускав руки, був грубий – означає нещирість, лукавство нового обранця.

Що робити?

Насамперед, прислухатися до своєї підсвідомості. Сон, у якому ви знову відчули близькість колишнього колись рідним людини, не так вже і страшний, скоріше інформативний. Уважно згадайте всі деталі, проаналізуйте їх і виберіть вірне рішення. Бачення тільки попереджає вас, закликає замислитися. Створіть спокійну обстановку і постарайтеся повернутися в ту атмосферу, яка була уві сні, але з позиції реального часу. Прислухайтеся до свого серця. Напевно, ви зрозумієте, про що був сигнал і що треба зробити в дійсності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code