Сонник до чого сниться удав або пітон для чоловіків, жінок та дівчат

Сни, в яких з’являються змії, зазвичай залишають після себе неприємні спогади. До чого сниться удав або пітон? Як говорить сонник, удав, пітон — це поганий знак, що пророкує вам низку невдач і масу різних потрясінь. Річка долі буде настільки бурхливій та небезпечній, що у вашу душу ввійде повне розчарування в житті і людей. Особливо небезпечна зустріч з удавом великих розмірів — на вашому шляху будуть одні невдачі. А ось у сні вбити удава – дуже добрий знак, вам судилося швидко і вміло вирішити всі труднощі, ви будете наділені силою гідно пережити чорну смугу невдач.

До чого сниться удав або пітон: як стверджують сонники, змії уві сні символізують різні неприємності.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

До чого сняться удави — правильне тлумачення такого сну залежить від сюжетної канви. Для розшифровки важливі всі найдрібніші подробиці того, що відбувається в сновидінні: як себе вів пітон — лежав, повз, нападав або навпаки — ви вбили плазуна. Для точного розуміння сну важливо знати і колір удава. Такі деталі цілком можливо порівняти з маяками, адже саме вони призведуть до правильного розуміння сну. Що конкретно означає удав уві сні, можна зрозуміти, розтлумачивши всі наявні в сновидінні знаки комплексно.

Хто побачив сон: жінка, чоловік, дівчина, дитина

 1. До чого сниться удав або пітон жінці — знак сигналізує про серйозні проблеми в сім’ї. Найчастіше такі сни сняться жінкам, у яких чоловіки тирани, які дозволяють собі підняти руку на дружину.
 2. Сон, у якому жінка побачила золотого або срібного пітона — хороший знак, він пророкує сплячої зустріч з заможною людиною. Він озолотить кохану, задарував дорогими подарунками, але при цьому зробить її безправною — позбавить права на власну думку.
 3. Якщо чоловікові приснився удав, його чекає затяжна чорна смуга з масою проблем, труднощів і неприємностей, як на роботі, так і в сімейному житті. Для того щоб вийти і цієї трясовини, чоловікові доведеться докласти чимало зусиль і витратити багато часу.
 4. Якщо дівчина побачила уві сні удава — їй доведеться боротися з суперницею за звуженого;
 5. Дитині такий сон передвіщає багато справ, турбот і зайнятість.

Що значить бачити удава або пітона уві сні

Якщо уві сні з’явився удав — вам належить пройти шлях втрат, втрат, невдач, які заженуть вас у стреси, апатію та депресію. Якщо змія, вмираючи вкусила — життєва смуга перешкод залишить своєї слід на все життя. Сюжет сновидіння наповнений різнобарвними удавами — у стратегічних планах ваших недоброзичливців безліч тактичних ходів на ваше знищення як партнера в бізнесі. Якщо вам присняться пітони яскравих фарб, то ваші недруги сплять і бачать, щоб ви оступилися або допустили промах у своїй діяльності, щоб повідомити про це весь навколишній світ.

Якого кольору була змія, що приснилася ?

Жовтий удав або пітон по соннику означає зраду.

Жовтий удав уві сні — найпідступніший, цей колір пророкує зраду з боку друзів або близьких людей. Їх дуже важко розпізнати, адже в очі вони роздають похвалу і лестощі вищої проби, а за очима з ними відбувається метаморфоза — характеризують вас за допомогою найчорніших фарб.

Укус жовтої змії у сні означає, що льстец має намір завдати вам шкоди. Для того щоб цього не сталося, слід виявити зрадника і припинити з ним будь-яке спілкування. Є й інша версія тлумачення такого сну: удав жовтого кольору пророкує підступну хвороба, для лікування якої потрібно екстрена медична допомога. Вам приснилося, що жовтий вас вкусив удав — головний вибір свого життя вам зробити не під силу, і це породить глибоку образу на все життя.

Удав білого кольору сниться, коли обставини при складній ситуації зміняться в вашу користь та проблема автоматично вичерпається.

Змій зеленого кольору сниться людям, які страждають алкогольною чи наркотичною залежністю та у них фіксуються проблеми з порушенням сприйняття реальності. Можливий і такий прогноз — зелений змій сниться перед хворобою, яка потребує лікування під загальним наркозом. Вам приснився сон, в якому удав зеленого кольору плаває у водоймі з кришталево чистою водою — це хороший знак. Він сповіщає: всі плани недоброзичливців вам стануть відомі і ви їх швидко обезвредите.

Де саме ви бачили цю змію?

 • Сновидіння, в якому удав виявився в будинку сплячої людини, означає, що сімейні відносини тріщать по швах — у ваше життя увійшла коханка або коханець;
 • Якщо вам приснився пітон в лісовому масиві — на роботі вам доведеться жорстко відстоювати свою точку зору;
 • Якщо у вашому сні удав розташувався на центральній площі міста — нестандартна ситуація на вашому шляху;
 • Вам приснився змій у клітці — самотність прийде до вас;
 • У вашому сні рептилія купається в річці, море або будь-якому іншому водоймищі — ваше життя на даному етапі буде нагадувати тиху гавань. Всі проблеми на час відступлять.

Якщо удав напав на вас у сні

Сновидіння, в якому удав намагається напасти на вас,повідомляє вкрай неприємну для вас новину: в даний момент ви стоїте біля прірви, ще крок, і ви впадете вниз. Спроба удава напасти на вас — життя загнало вас у глухий кут, з якого вам складно вибратися самостійно.

Хороший сон, в якому вам вдалося знищити рептилію — для вас настали щасливі часи, і проблеми, нещастя пішли в небуття, матеріальне становище теж різко покращиться. Хороший фінал і у такого сну — у бою з удавом ви першим нанесли йому удар. Таке сновидіння пророкує удачу і безперешкодне досягнення намічених цілей. До наміченого рубежу ви доберетеся з першого разу і на цьому шляху не зустрінете жодної перешкоди.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Наші сни — підказка підсвідомості про те, що нас чекає в майбутньому, чого треба остерігатися, які вчинки не робити, щоб уберегти себе і близьких від небезпеки або навпаки, що треба зробити, щоб в будинок прийшли радість і благополуччя. Розуміння мови сновидінь дає можливість власноруч відкрити двері у своє майбутнє на короткочасну або більш далеку перспективу. Якісь доленосні події тягне за собою сон, у якому ви побачили удава, підкажуть сонники.

Сонник Міллера — серйозні неприємності

 1. Цей відомий сонник вважає удава самим страшним явищем у сні, порівнюючи його з образом диявола. Таке сновидіння — це шторм в долі людини, з невдачами, розчаруванням і падінням духу. Розчарування в людстві у сплячого досягає найвищої точки.
 2. Приснилося, що гад намагається душити вас — всі труднощі від ваших недругів і ворогів, але у вас є сили для того, щоб вистояти в цьому нерівному бою зі злом, підступністю і ненавистю. У вашому сні удав нападає раптово — це підступи ваших противників, які намагаються вибити вас із сідла
 3. Ви побачили в сні як маленький змієня через дуже короткий відрізок часу став удавом величезних розмірів — така зміїна метаморфоза сповіщає про неможливість перемогти недругів на даному етапі.

Сонник Ванги — зустріч з ворогами

Часто удав або пітон у сні символізує ворога, з якими вам доведеться зіткнутися.

Відома болгарська провидиця солідарна з традиційним тлумаченням образу удава уві сні. Вона передрікає, що удав несе людині не тільки великі неприємності, невдачі, але і потрясіння трагічного характеру.

Цей образ пророкує битву з ворогом. Якщо в сновидінні пітон був отруйним, то перемогу в цьому бою здобуде ваш ворог. Якщо ні, то у вас є всі шанси завдати ворогові нищівної поразки, не постраждавши в сутичці з ним.

Ванга вважає, що сон з удавом має позитивну сторону, адже сновидіння — попередження, а це значить, що у вас в руках з’явився інструмент дає можливість уникнути проблем, знизити силу удару по долі. У вас є час для того, щоб вжити запобіжні заходи і виробити тактику на подолання чорної смуги і на повернення життя в колишні береги.

Сонник Фрейда — експерименти в ліжку

У відомого психолога всі тлумачення снів пов’язані з психологічними станами людини. Згідно його тлумачення пітон уві сні сповіщає про пробудження сексуальності. Свою точку зору він підтверджує наступним фактом: у сні люди без страху — з цікавістю, а часом і милуванням спостерігають за діями рептилій. До чого сниться удав жінці — Фрейд вважає, що це свідчить про бажання проводити експерименти в ліжку. Він також переконаний, що якщо уві сні чоловікові приснився удав, від якого він тікає — це проблеми в інтимній сфері, позначаються на сексуальних стосунках з протилежною статтю. Втечі — відхід від їх рішення.

Сучасний сонник — проблеми і перешкоди

Сон, у якому ви бачите пітона — до неприємностей, вам під силу подолати їх. Якщо ви намагаєтеся боротися з удавів — ви здатні зробити кроки, які убезпечать вас від негараздів і проблем. Якщо ви не боїтеся протистояти рептилії, значить, у вас достатньо мужності дати бій чорної смуги в житті.

Висновок

Сни, в яких головним героєм виступає удав, зазвичай приносять події негативного плану, найчастіше розчарування і невдачі. Це знак, за яким стоять серйозні неприємності і труднощі. Сон вкаже на характер біди, тому прокинувшись, ви будете знати, звідки до вас лине суворий вітер. А значить, у вас буде час для підготовки до ударів долі і для формування внутрішніх сил, щоб з честю перенести всі ці випробування.

Ваша доля у ваших руках, все залежить від вашого бажання, вміння і працездатності, а сон вам тільки допоможе трохи раніше побачити своє майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code