Сонник: до чого сниться вагітна дочка уві сні для дівчини, жінки або чоловіка

Коли комусь із батьків сниться такий сон, побачена картина надовго запам’ятовується. До чого сниться вагітна дочка матері або батькові? Почуття після побаченого можуть бути різні – збентеженість або здивування, радість, щастя, страх, хвилювання. І батьків буде мучити питання – що означає бачити уві сні вагітну дочку свою? Не поспішайте підозрювати вашу дочку в тому, що вона приховує від вас вагітність наяву. Краще зверніться до сонників, щоб зрозуміти, що означає такий сон.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Як говорить сонник, вагітна дочка віщує позитивні зміни, щастя і удачу. Це пророцтво стосується всієї вашої родини: і вас, і вашого чоловіка або дружини, а також вашої дочки і її чоловіка і дітей, якщо вони є Але розшифровка сну буде залежати від різних факторів: від віку дочки, від її сімейного стану наяву. Давайте ж звернемося до сонників і подивимося, які тлумачення підходять саме для вашої ситуації.

Сімейний стан дочки: заміжня чи ні

Якщо вам приснилася вагітна дочка, яка заміжня наяву, такий сон обіцяє деякі турботи, часто він говорить про хворобу або про те, що Ваші близькі не хочуть присвячувати вас в якусь справу. Ще вагітність заміжньої дочки розповідає, що ваша дочка наяву намагається приховати перед вами свої внутрішні переживання, думки, плани, а можливо і хвороба, про яку вона вам говорити не бажає.

Якщо ви побачили, що ваша дочка знаходиться в «цікавому положенні» і при цьому вона дійсно дозріла для цього і відчуває щирі почуття до свого хлопця – такий сон може означати швидке заміжжя.

Але також можливі і розбіжності в сім’ї. Можливо, ваша дитина виношує грандіозні плани на своє подальше життя і збирається їх здійснити без вашого відома, так як вам вони можуть не сподобатися. Наприклад, кинути навчання та влаштуватися на роботу в ресторан, виїхати жити до хлопця в інше місто, або відмовиться від престижної роботи заради сольної кар’єри співачки або обіцяної ролі у фільмі.

Якщо такий сон бачить батько — це означає, що всі мрії вашої доньки збудуться, благополуччя і успіх будуть йти з нею «рука об руку» все життя.

Побачити такий сон батькам дорослої дочки, яка поки що ще самотня — Вас очікують тяготи змін, хвилювання і недовіра в сім’ї. Але, якщо наяву у вас з дочкою була розмова, і вона присвячувала вас у свої плани мати дитину поза шлюбом, то сонник пише, що вона вже готова до цього, тільки от збутися плани зможуть в далекому майбутньому. Поки що доля не готова подарувати їй таку радість. Іноді сон виявляється правдою і можна очікувати швидке заміжжя і народження дитини.

Трактування сну про вагітність дочки може змінитися в залежності від того, чи є наяву у неї діти:

 • Якщо наяву у вашої дочки вже є діти, сон обіцяє занепокоєння і метушню, пов’язану з вашими планами;
 • Якщо ж дітей поки немає, то такий сон може бути знаком, що дівчина готова і їй дійсно пора заводити сім’ю і дітей. У її житті настав сприятливий період, продивившись його, в майбутньому доля такого шансу може і не надати.

Якщо ваша дочка наяву ще підліток або дитина

Побачити такий сон мамі маленької дочки означає, що в житті вас чекають приємні сюрпризи, або ви почуєте хорошу новину, виграєте в лотерею, отримаєте прибуток, а так само вас можуть підвищити по кар’єрних сходах.

Якщо ваша дочка–підліток сниться вам «в очікуванні малюка» і дитина штовхається в животику – це знак того, що вам варто більш пильно спостерігати за здоров’ям дівчинки, є небезпека захворювань кишечника, крові, шлунка, нирок і репродуктивної системи. Не лякайтеся, просто зверніться до лікаря і заздалегідь пройдіть обстеження.

Що ви бачили: тест, живіт, пологи

У тому випадку, якщо у своїх мріях ви бачили не саму вагітність уві сні, а тільки тест дочки і він був позитивний, то в недалекому майбутньому її вашу може очікувати дане «цікаве положення», або їй випаде шанс зайнятися улюбленою справою, змінити роботу, вдало вийти заміж, взагалі якось змінити своє життя в кращу сторону.

Якщо у своїх мріях ви бачили живіт і погладжували його, будьте спокійні за своє чадо і порадійте, вона зустріла надійного чоловіка. Якщо ж сама вона була засмучена своїм становищем, то в родині можна очікувати розбрат і чвари, часті сварки між рідними будуть тягнутися дуже довго. Коли ви приймаєте у неї пологи у сні – наяву ви допоможете своїй дочці прийняти дуже важливе рішення, підштовхнете її на правильний шлях, вбережете від великих неприємностей і невдач.

Перебіг вагітності: норма, аборт, викидень

 1. Якщо уві сні ви і ваша дочка задоволені перебігом вагітності говорить про те, що всі розпочаті вами і донькою справи увінчаються успіхом, а так само в сьогоденні і майбутньому буде привід пишатися і радіти за свою дитину.
 2. Якщо ви хотіли зробити аборт уві сні, то плани ваші не збудуться через помилки, які ви допустили при їх досягненні. Ці ж помилки можуть обернутися проти вас і доставити багато неприємностей, якщо уві сні ви погодилися на доччин аборт.
 3. Сон, де у дочки стався викидень, попереджає вас, що наяву потрібно бути обережніше. Ваші плани можуть несподівано зірватися. Такий сон може виявитися знаком, що в житті вам потрібно бути акуратніше деякий час.

Хто народився: хлопчик, дівчинка, двійня

Коли вагітність закінчилася пологами у сні, давайте згадаємо, хто народився і подивимося, що говорить про це сонник:

 1. Побачити уві сні як дочка народила вам онука – до прибуткової справи, несподівано великої суми грошей. Ваше матеріальне становище зміниться в бік багатства. Хлопчик уві сні може означати спадщину, виграш, можуть повернути забутий великий борг, або дати хорошу премію.
 2. Якщо уві сні народилася дівчинка, то наяву чекайте корисні знайомства, зустріч зі старими друзями, або новий яскравий роман.
 3. Народження двійні у сні обіцяє багатство і честь, зайняти важливе і значуще місце в суспільстві, загальну повагу.
 4. Якщо такий сон побачив батько, то можна готуватися до кардинальних змін в житті, в найближчому майбутньому все перевернеться, як то кажуть «з ніг на голову». Для батька Зміни будуть глобальними і абсолютно точно вони будуть на краще.

Бачити новонародженого внука уві сні

Побачити, як дочка годує дитину грудьми уві сні — наяву будьте готові до щастя. Воно прийде зовсім скоро, з несподіваного боку, але змінить ваше життя на краще. Для незаміжніх жінок такий сон обіцяє недовгу радість і велику суму грошей, яка дуже швидко зникне з вашого гаманця.

Коли уві сні ви граєте з дитиною – вам набридла ваша робота і ви давно були б не проти її змінити, можливо, ви перебуваєте в пошуку. Поки що такий сон не обнадіює і хороший варіант може з’явитися не скоро. Тому потрібно взяти себе в руки і ще трохи потерпіти своїх нав’язливих колег.

Сон, де ви укладаєте малюка спати, означає, що Ви втомилися від дрібних проблем і клопоту. Для жінки такий сон говорить про те, що пора добряче виспатися і відпочити від домашньої рутини, ваш організм на знос. Для чоловіка укладати спати дитину уві сні-наяву вашій родині не вистачає уваги, побільше часу проводите вдома.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Багато сонники по-різному трактують подібні сновидіння. Більшість іменних сонників розкривають такий сон позитивно. Вони говорять про те, що в житті ваша дитина успішна, і їй посміхається удача в сімейному житті і побудові кар’єри. Також сон про вагітність дочки обіцяє процвітання і фінансове благополуччя її матері і батькові.

Сонник Міллера — несподіваний сюрприз

 1. Вагітність неповнолітньої доньки сниться до несподіваного сюрпризу. Можливо, ви станете свідком аморального вчинку або почуєте несподівану новину. У такому випадку пам’ятайте, що вчинки потрібно здійснювати з холодним розумом, а не «на гарячу руку».
 2. Якщо ви побачили в сні, як ваша дочка народжує, то наяву ви можете змінити обридлу роботу або розлучитеся зі своїм бой-френдом». Такий сон обіцяє зміни на краще.
 3. Якщо дочки у вас немає, то сонник обіцяє вам полегшення від негараздів;
  Якщо наяву ваша дочка дійсно в очікуванні дитини, то її чекають швидкі і легкі пологи.
 4. Якщо вагітності немає, то дочку може обдурити близький знайомий або коханий. Зрада донька буде переживати болісно, тому в ваших руках захистити її від негативного впливу і вказати на людей, які можуть зганьбити або оббрехати.

Сонник Ванги — ваші плани збудуться

Як говорить сонник Ванги, вагітність дочки віщує успішні зміни, для вас відкриються нові горизонти. Можливо, зміни після такого сну можуть торкнутися не тільки вас, але і ваших рідних або близьких.

Тато може побачити такий сон до успішної реалізації задуманого. Його плани будуть успішні, прибуткові і можуть підняти в очах суспільства становище сім’ї.

Сонник Фрейда — поповнення в сімействі

Образ дочки в цікавому положенні може приснитися матері до того, що наяву зовсім скоро дочка дійсно завагітніє. А ось якщо такий сон приснився батькові, значить, чоловік ще раз готовий стати батьком і був би дуже радий такій звістці від коханої.

Сучасний сонник — матеріальне благополуччя

Якщо ж уві сні комусь із батьків приснилася вагітна дочка, то цілком можливо, таке сновидіння може позначати її вагітність в реальному житті або ж поліпшення матеріального добробуту.

Імператорський сонник — перевірте здоров’я дочки

Якщо дочка вже доросла до доходу і прибутку для неї. Бачити уві сні вагітної дочка, яка насправді ще занадто мала для материнства — поганий знак, що означає, що дівчинка не справляється з покладеними на неї обов’язками і з життєвими труднощами, такий сон може передвіщати і хвороба.

Кулінарний сонник — не втручайтеся в її життя

Мати, що побачила уві сні свою дочку вагітної, переживає за її особисті стосунки і вважає, що без її втручання ці відносини будуть невдалими. Це ознака зайвого занепокоєння, для якого насправді немає приводу.

Ассірійський сонник — дочка занадто втомилася

Якщо ваша дочка насправді ще дуже молода для материнства, але ви бачите її вагітною уві сні, дівчинка дуже завантажена і не справляється з усіма турботами. Бачити уві сні дорослу вагітну дочку – до неприємностей в її особистому житті, необачним вчинкам.

Російський сонник — щастя для дочки

Хороший сон, оскільки якщо батько бачить дочку вагітною, це означає позитивні зміни для неї в якійсь одній сфері життя. Це може бути нова робота, отримання додаткового доходу або нові відносини.

Сонник Девіда Лоффа — проблеми у відносинах

З великим животом — збирати інформацію про себе з чужих вуст. Везете її в пологовий будинок — бажати щастя для себе. Дбайте про неї-шукати вирішення проблем у взаєминах, купувати програшний лотерейний квиток.

Висновок

Батьки дуже тісно пов’язані зі своїми дітьми нерозривним енергетичним зв’язком. Особливо сильний цей зв’язок у матерів, які виношували і вигодовували своє дитя. Тому не дивно, що діти можуть бути присутніми в сновидіннях. Адже сон – це прояв неусвідомлених думок і переживань. Батьки можуть на інтуїтивному рівні відчувати своїх дітей, попереджати їх помилки і вберігати від неприємностей. Зверніть увагу на тлумачення вашого сну, і якщо це потрібно, дайте вашій дочці корисну пораду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code