Сонник: до чого сниться єдиноріг, тлумачення значення сну для дівчат, жінок і чоловіків

Сни з подібним сюжетом зустрічаються досить рідко. До чого сняться єдинороги? Цей знак долі оточений сильним магічним впливом на життя людини. Саме тому необхідно постаратися згадати всі подробиці і правильно трактувати їх, якщо вам приснилися. Як говорить сонник, єдиноріг уві сні символізує удачу, гідність і непідкупність. Це позитивний символ, один з кращих, який тільки може наснитися.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Щоб зрозуміти, до чого сниться єдиноріг, необхідно звернутися до емоцій, які супроводжували сон. Якщо ви відчували захват, щастя і радість, то сон, єдиноріг в якому вам з’явився, служить провісником швидких і хороших змін. Якщо відчуття від сну були негативні або з єдинорогом відбувалося щось погане, ознака негативна. Вам варто побоюватися різкого погіршення якості життя, вплинути на яке ви навряд чи зможете.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

До чого сниться єдиноріг дівчині — він служить символом її високих моральних принципів і нерозкритою жіночності. Часто уві сні дівчина може побачити промайнувшого повз єдинорога, це обіцяє швидку зустріч з цікавим чоловіком, який може скласти хорошу партію для любовних відносин і заміжжя. Він буде цінувати вашу недосвідченість і чистоту як доказ щирої жіночої сили.

Якщо приснився єдиноріг жінці, вона може розглядати цей образ як відображення своїх невисловлених сексуальних фантазій. Відкритість і безпосередність допоможуть здійснити бажане.

Чоловікам трактувати сон з єдинорогом трохи складніше. Якщо на сьогоднішній день бізнес і матеріальні цінності мають для вас чільну роль, то поява цього образу у сні обіцяє рік достатку і стабільного грошового потоку. Якщо на першому плані зараз стоїть моральний і особистісний ріст, то єдиноріг уві сні віщує правильні кроки на обраному терені, швидкі перемоги і докази вашого піднесення над міщанським існуванням.

Уві сні дитини єдиноріг найчастіше символізує фонтан творчої енергії, прагнення до чогось нового, казкового, незвіданого. Міфічна тварина показує дитині ідеальний світ без бруду і вульгарності.

Якого кольору була тварина: чорна або біла

  1. До чого сниться білий єдиноріг? Вас чекає найбільша удача! Як говорить сонник, білий єдиноріг, особливо, якщо вам вдалося його осідлати, передрікає позбавлення від хвороби, яка мучила вас довгий час
  2. До чого сниться чорний єдиноріг — це тварина, навпаки, пророкує швидку хворобу. Варто звернути увагу на профілактику хронічних захворювань. Можливо, підсвідомість посилає вам сигнал про необхідність звернути увагу на фізичне самопочуття. Якщо швидко і коректно відреагувати, хвороби можна уникнути.
  3. Сірий єдиноріг є попередженням про можливість отримання травми. Потрібно бути гранично обережним і приділяти підвищену увагу техніці безпеки за кермом і на роботі.
  4. Рудий єдиноріг, так само як звір із золотистою скоринкою, передрікає очищення, як фізичне, так і моральне переродження, після якого всі старі образи і проблеми будуть сприйматися як несуттєві.
  5. Плямистий єдиноріг, як міфічна тварина, якої ніхто не бачив, нагадує про наївності сновидця. Ви багато чого приймаєте на віру, не вимагаючи доказів від мовця. Це може обернутися грошовими втратами.

Які дії Ви здійснювали уві сні?

Бачити уві сні єдинорога з боку — отримати блага без явних дій. Удача буквально валиться до вас в руки. Якщо уві сні вам вдається ненароком погладити тварину, то в реальності потрібно звернути увагу, чи заслуговуєте ви тих почестей, які отримуєте. Можливо, в недалекому майбутньому доведеться прикладати для цього більше зусиль. Бачити єдинорога поруч зі знайомою жінкою – відкрити її з нової, несподіваної сторони.

Годувати єдинорога уві сні буквально означає “зловити удачу за хвіст”. Для самотніх людей даний сон може знаменувати майбутні відносини з ідеальним партнером. Також цей символ може обіцяти отримання подарунка від долі, до того ж, ви зрозумієте, завдяки яким добрим вчинкам в минулому ви його заслужили.

Приручити єдинорога значить зустріти в майбутньому людини, який буде чистий і моральний. Він буде дуже близький вам по духу і зіграє важливу роль у вашому житті. Кататися верхи на єдинорозі для жінки значить позбутися від давньої проблеми, яка буквально затьмарювала її життя. Скоро сприятливий збіг обставин змінить життя на краще без будь-яких ваших втручань.

Фантастичні сюжети у вашому сні

  1. Розмовляючий єдиноріг уві сні оцінюється в залежності від слів, які він вимовляє. Розсерджений передрікає вчинення в недалекому майбутньому ганебного вчинку, слава про який пошириться швидко і вплине на громадську думку про вас.
  2. Сон, єдиноріг в якому був з крилами – символ недосяжності ваших цілей. Ви мрієте про нездійсненне. Витаєте в хмарах замість того, щоб зайнятися справою і оцінити наявні в ваших руках можливості.
  3. Літаючий єдиноріг пророкує вибух фантазії, необгрунтований оптимізм в бізнес починаннях, які, швидше за все, закінчаться провалом.
  4. Перетворитися в єдинорога уві сні обіцяє отримання слави у всіх сферах свого життя.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

У східній культурі єдиноріг відноситься до жіночого початку, стихії води. Саме тому часто єдиноріг символізує цнотливість, чистоту і невинність. Водночас Ріг цієї тварини мав здатність знаходити отруту в напоях. Тому єдиноріг уві сні допоможе розпізнати лукавство і підступність людей, які супроводжують його і вас уві сні.

У християнстві ріг цієї тварини символізував Христа, сина Божого, а сам єдиноріг був емблемою Діви Марії. Це міфічна тварина сниться як нагадування про побожність і звернення до Бога в справах мирських і молитвах від чистого серця.

В єгипетській міфології єдиноріг є уособленням всіх високих моральних якостей. Поява уві сні цієї тварини приписувало наявність цих якостей особистості у людини, з яким цей сон пов’язаний. Єдиноріг вважався одним з найсприятливіших персонажів сну.

Сонник Міллера — красиві любовні стосунки

Цей сонник передрікає вам любовні пригоди. Ваші емоції будуть палати і переливатися всіма кольорами веселки. Якщо ви женитеся за єдинорогом і в підсумку ловите його, вам вдасться побудувати відносини з людиною, яка буде вашим вірним супутником на все життя. Якщо ви вже перебуваєте в любовних відносинах, то в них відбудуться приємні зміни. Бачити у сні, що з єдинорогом відбувається щось погане, значить, відчувати себе загнаним в рамки обставин, коли від вашого рішення нічого не залежить.

Сонник Ванги – вам крупно пощастить

Побачений єдиноріг є уособленням чистоти і непорочності. Побачити уві сні цю міфічну тварину значить незабаром бути щасливим і везучим. Ваше життя значно покращиться, також буде легко даватися все, за що ви візьметеся.

Добрим знаком є годувати єдинорога уві сні, це означає отримання якогось рідкісного і дорогого подарунка. Якщо уві сні з єдинорогом відбувається щось погане, то, відповідно, вас чекають нещастя, випробування, які ви не зможете уникнути або подолати легко і просто.

Сонник Фрейда – можлива зрада партнера

На жаль, побачити єдинорога чоловікові трактується в соннику Фрейда як швидка зрада з боку супутниці. При чому знати про невірність будуть всі, крім вас. А правду відкриє хтось із ваших близьких друзів. Якщо ж у вашому сні єдиноріг агресивний і злий, то, можливо, в недалекому майбутньому вам захочеться нових любовних зв’язків або вражень. На жаль, про цей досвід залишиться тільки шкодувати.

Сучасний сонник — насолоджуйтеся життям

Сучасний сонник трактує єдинорога як символ величі і краси. Можливо, таким чином, підсвідомість дає вам наказ акцентуватися тільки на прекрасних моментах у Вашому житті. Намагайтеся бачити скрізь позитив, помічати кожний щасливий збіг обставин і подарунки, які нам поволі посилає доля.

Часто єдиноріг, як міфічна, неіснуюча тварина нагадує, що в житті нам підпорядковується не все. Варто задуматися, як давно ви відпускали контроль і насолоджувалися плином життя так, як уготовано самою долею, не опираючись їй.

Висновок

Єдиноріг, який відвідує наші сни, символізує щось міфічне і чарівне, нереальні події в житті. Часто мова йде про ідеали характеру, високих моральних нормах або нереальному везіння. Зазвичай єдинороги уві сні не з’являються просто так. Значить, в минулому ви зробили якісь благі вчинки, навіть собі на шкоду, і зараз пожинаєте плоди своєї доброти і непідкупності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code