Сонник: до чого сниться жираф, тлумачення значення сну для чоловіків, жінок і дівчат

Іноді ми можемо побачити уві сні абсолютно незвичних тварин. До чого сниться жираф уві сні? Як стверджує сонник, жираф уві сні в більшості випадків говорить про появу у вашому оточенні людини з дуже високою планкою: зарозумілого, вважає якісь справи або відносини з вами нижче своєї гідності. Така людина могла бути присутньою у Вашому житті і раніше. Сон звертає вашу увагу на цей факт і радить вам бути з ним обережним.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Є дуже маловідомий факт: дитинча жирафа ризикує життям з перших секунд після народження, так як падає при пологах зверхньо і може зламати свою довгу шию. Тому маленький жирафик є символом майбутнього всупереч тому, що відбувається. Таким чином, символіка дитинчати жирафа уві сні відрізняється від образу дорослої тварини. Існує безліч таких начебто незначних деталей, які можуть вплинути на тлумачення вашого сну.

Хто саме побачив жирафа уві сні: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. До чого сниться жираф жінці — сон носить попереджувальний характер. Вона не повинна вірити своєму партнеру і розраховувати на нього. Любов буде оманлива, принесе розчарування від зради і зради. Бачити жирафа, що гуляє на природі, ще більш негативне трактування – всі наступні чоловіки будуть гуляти, як вільний вітер.
 2. Якщо жираф приснився холостому чоловікові, сон носить позитивний характер. Обрана ним партнерка, швидше за все, відповість взаємністю. Далі відносини перейдуть в стабільне русло. Також якщо жираф знаходився в зоопарку, то це натяк на типові для чоловіка вчинки. Якщо сон приснився одруженому чоловікові, то йому треба переглянути свої вимоги до дружини, вони занадто критичні і можуть привести до сумних наслідків.
 3. Бачити уві сні жирафа для дівчини — поганий знак. Відносини скоро розваляться, продовження не буде. Серйозні стосунки з цією людиною не вийдуть.
 4. Якщо дитина побачила жирафа уві сні, то варто згадати, що старші набагато досвідченіші і треба не сперечатися, а вміти почути їх і спробувати не наробити помилок і не набити гуль. У підсумку дитина сама переконається, що дорослі були праві.

Кількість тварин: один, два, багато

До чого сняться жирафи — побачений табун або стадо попереджає вас про швидке з’ясування відносин, цікаво, що трапиться це безпосередньо «тет-а-тет». Вам доведеться витримати протистояння зі своїми недругами, причому для вашого життя результат подій буде грати велику роль. Побачити стадо жирафів також може позначати зустріч з давнім ворогом.

Якщо вам приснилася самка з дитинчам, то це хороший знак. Сон вам гарантує перемогу в будь-якій суперечці або конфлікті. Якщо самка була вагітна, це символ хороших відносин в сім’ї, гармонії і умиротворення. Якщо ви самотні, то знайдете увагу і успіх у протилежної статі.

Самка з двома дитинчатами – це сигнал, ви недооцінюєте свої здібності, це може позначитися на вашій долі негативним чином. Необхідно повірити в себе, позбутися страхів, і тоді фортуна повернеться до вас обличчям. Вас чекатиме великий успіх.

Які дії здійснював жираф уві сні?

 1. Приснився жираф, який їсть – вам треба придивитися до свого оточення. Там явно знаходиться людина, небайдужа до вас, що живить ніжні почуття і готовий “їсти з ваших рук”. З-за своїх якостей, боязкості і сорому, зізнатися або відкритися вам він не може. Вам треба піти йому назустріч, і сімейне благополуччя вас не обдурить.
 2. Якщо тварина спить – ви занадто себе запустили зовні. Варто звернути на це увагу, так як інші це вже помітили. І хоч вас не турбує такий малозначний факт, як думка оточуючих, все ж не варто змушувати інших приймати вас таким, який ви є. Зовнішній вигляд – це важливо.
 3. Якщо парнокопитне ходить — це привід для посиленого пошуку «другої половинки», тому, що настав найсприятливіший момент. При наявності партнера насправді-варто зробити кілька жестів або романтиків для зміцнення тилу.

Де саме ви бачили цю тварину?

 1. Тварина на волі — найприродніше, що можна собі уявити. А ось подібний сон, жираф в якому ходив на волі, вас не порадує. У реальному житті у вас не вийде розташувати до себе кохану і дорогу людину. Він не стане відповідати вам взаємністю.
 2. Жираф на міській вулиці — це незвичайний момент, і сон позначає безглуздість і неправильне сприйняття світу. Варто переглянути свою життєву позицію і зняти «рожеві окуляри».
 3. Бачити тварину у вас вдома – до великої удачі. Всі вороги будуть зламані, суперечки виграні, найбільш симпатичний вам партнер відповість взаємністю. Взаєморозуміння торкнеться всі області людського благополуччя.
 4. Якщо під час сну ви опинилися в зоопарку і там побачили жирафа, то скоро на вас дивитимуться з таким же захопленням, як ви на тварину. У вас попереду божевільні емоції, як ваші, так і близьких. Найближчим часом вам належить зробити щось фантастичне і навіжене.
 5. Бачити уві сні жирафів цирку. З таким же успіхом можна зловити золоту рибку. Якщо ви зробите правильні кроки, то здійсняться всі ваші бажання і надії. Слідуючи покликом серця, ви можете йти назустріч своїй мрії.

Які дії Ви здійснювали уві сні?

 1. Годувати жирафа обіцяє світ з дорогою людиною. Відбудеться неодмінне примирення сторін. Всі недомовки залишаться в минулому, настане взаєморозуміння і лад у стосунках. Головне, вчасно і правильно оцінити обстановку і не зробити невірних пропозицій.
 2. Кататися на жирафі верхи — сон попереджає про швидке руйнування позитивної думки оточуючих про вас. Це все з’явиться наслідком неприпустимого зарозумілого поведінки. Саме воно відштовхне і далеке оточення, і близьких друзів.
 3. Полювати на жирафа – нанесення іншій людині незаслуженого образи, що принесе розрив з дорогим і улюбленим істотою і, як наслідок, сильне співчуття. Образа може бути заподіяно випадково, але біль від цього менше не стане. Запізніле принесення вибачень, теж не дасть полегшення і результату.
 4. Загиблий жираф пророкує провал всіх нових планів і можливих досягнень. Втрата пріоритетів зруйнує вашу життєву позицію і призведе до знищення цілей.

Трактування значення сну в різних сонниках

У далекі часи люди вважали, що великі Боги посилають сновидіння найдостойнішим і наділеним високим статусом громадським діячам. Тлумачі сновидінь супроводжували важливих осіб в далеких мандрах, а також слідували скрізь за полководцями. У Римській Імперії сни могли стати предметом судових розглядів. У наш час відпала потреба в такій професії, як тлумач снів. Завдяки сонникам можна дізнатися, що і до чого сниться, заглянувши в книгу або інтернет.

Сонник Міллера — успіх і благополуччя

Запаморочливий успіх і благополуччя у всьому накреслено тим, хто уві сні гладив тварина. Жінкам жираф уві сні обіцяє інтерес молодого шанувальника. Чоловікам-взаємність від цікавлячого його об’єкта зітхань. Годувати жирафа – забезпечити собі прихильність вищих органів, незалежно від роду діяльності. Зоопарку жирафа, що знаходиться за гратами, побачити уві сні — подія не радісна. Воно віщує дисонанс в суспільстві, викликаний безрозсудною поведінкою і вчинком того, хто побачив подібний сон.

Сонник Ванги — необдумані вчинки

 • Жираф уособлює несподіванку вчинків, скоєних людиною через низку обставин.
  Вільна тварина в звичному для себе середовищі попереджає жінку про те, що виникнуть складнощі в спілкуванні і оволодінні обраного партнера. Буде багато важких моментів підігріваються поза. Якщо такий обранець вже узаконений, то є можливість неодноразової зради з наслідками, що випливають звідси.
 • Жираф, що поїдає гілки, попереджає, що не варто засмучуватися завчасно, якщо деяким мріям не судилося реалізуватися. Треба просто почекати і відкласти їх на невизначений термін.
 • Жираф в будинку або на вулиці в місті – такого просто не може бути, а значить, і мрія нездійсненна — тому, що нереальна.
 • Якщо жираф схилив голову, це символ вдячності однієї людини іншій. Хтось поставиться до вас більш ніж доброзичливо. Причому для нього цей вчинок не характерний, тому до нього треба поставитися не поверхово, а з подякою. Тоді є надія, що людина буде змінюватися, здійснюючи благородні вчинки і в майбутньому.
 • При зустрічі уві сні з цілим стадом варто задуматися про ворогів в реальному житті. Не за горами зустріч з ними лицем до лиця. Ймовірно, після цього сну всі проблеми, що накопичилися роками, будуть вичерпані.

Сонник Фрейда — зустріч з егоїстом

Жираф розглядається як уособлення зарозумілого егоїста. Зустріч з ним не віщує ніякого задоволення ні в житті, ні тим більше уві сні. Такі сни, незалежно від дрібниць і деталей, не несуть в собі нічого мало–мальськи, позитивного. Спілкування на будь-якому рівні буде зведено до прояву егоїзму з боку опонента і виявленню зарозумілості і самозакоханості. Якщо раптом і вийде домогтися його успіху і розташування, то все одно це призведе до розчарування і приниження. Тому чи варто звертати на це свою увагу?

Сучасний сонник — вам доведеться потрудитися

 • Жираф об’їдає гілочки дерев — треба зробити зусилля для того, щоб отримати все найкраще, що неможливо для інших;
 • Голова жирафа знаходиться високо в хмарах — це застереження про те, що пора спуститися на землю і почати думати раціонально
 • Якщо жираф намагається щипати траву – приземленість вашого існування вам не зрозуміла, як і оточуючим, і варто над цим трохи задуматися і почати змінювати ситуацію. Але перш за все, слід все обміркувати і зважити.

Висновок

Побачити жирафа уві сні майже у всіх сонниках має на увазі наявність одного або декількох осіб у Вашому оточенні, з якими вам належить будувати відносини . Якими вони будуть — залежить вас, але ви можете отримувати підказки від світу ілюзій, в якому ми знаходимося ночами завдяки нашій підсвідомості. І хто знає, може, саме боги нам посилають можливість побачити сни і вибрати правильне рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code