Цікаві факти про Брюса Уілліса

Цікаві факти про Брюса Уілліса

Цікаві факти про Брюса Уілліса – це чудова можливість дізнатися більше про голлівудських акторів. Вілліс є одним з найбільш затребуваних і високооплачуваних акторів у світі. Світова слава прийшла до нього після серії фільмів «Міцний горішок».

Отже, перед вами найцікавіші факти про Брюса Уілліса.

23 цікаві факти про Брюса Уілліса

 1. Брюс Вілліс (р. 1955) – американський актор, музикант і кінопродюсер.
 2. У дитинстві Брюс страждав від заїкання. Щоб позбутися мовного дефекту, хлопчик вирішив записатися в театральний гурток. Цікаво, що з часом йому нарешті вдалося позбавитися від заїкання.
 3. У 14-річному віці Брюс почав носити в лівому вусі сережку.
 4. Чи знаєте ви, що Вілліс є лівшею?
 5. Після закінчення навчання Брюс Вілліс перебрався в Нью-Йорк (див. цікаві факти про Нью-Йорк), бажаючи стати актором. У перший час йому доводилося працювати барменом, щоб забезпечувати себе найнеобхіднішим.
 6. В молодості у Брюса було прізвисько – «Бруно».
 7. Першу роль Вілліс отримав, коли в бар, де він працював, прийшов один кінорежисер, шукав людину як раз на роль бармена. Брюс здався йому підходящою кандидатурою, в результаті чого режисер і запропонував чоловікові знятися у своєму фільмі.
 8. До того, як стати знаменитим Брюс знімався в рекламних роликах.
 9. Першою серйозною роллю Вілліса стала роль у відомому телесеріалі «Детективне агентство «Місячне світло»», який транслювався в багатьох країнах світу.
 10. Цікавий факт, що Брюс Вілліс вважає за краще носити годинник на правій руці, застебнуті догори ногами.
 11. За роль головного героя в касовій картині «Міцний горішок» актор отримав нечуваний на ті часи гонорар в розмірі $5 млн. Варто зауважити, що тоді ще нікому не вдавалося отримувати таку суму за один фільм.
 12. У 1999 р. Брюс Вілліс знявся у містичному трилері «Шосте почуття». Фільм був високо оцінений як кінокритиками, так і простими глядачами, а гонорар актора склав близько $100 млн!
 13. А от у картині «Армагеддон» Вілліс удостоївся антипремії за найгіршу чоловічу роль.
 14. Брюс Вілліс почав лисіти ще в 30-річному віці. Він перепробував масу коштів, намагаючись відновити шевелюру. Артист і сьогодні сподівається на те, що наука незабаром відшукає спосіб ефективного відновлення волосся (див. цікаві факти про волосся).
 15. Після завершення зйомок «Місячного світла» кіноактор публічно пообіцяв ніколи більше не зніматися в телесеріалах. Поки йому вдається тримати своє слово.
 16. Брюс Вілліс є батьком чотирьох дітей.
 17. За плечима Вілліса близько 100 ролей.
 18. У 2006 р. на його честь була встановлена зірка на голлівудській Алеї Слави.
 19. Цікавий факт, що Брюс серйозно захоплюється музикою. Він володіє хорошими вокальними даними, виконуючи пісні в блюзовому стилі.
 20. Цікавий факт, що Вілліс є дуже азартною людиною. Незважаючи на часті програші, одного разу йому вдалося виграти в карти приблизно $500 000.
 21. Актор любить самостійно готувати їжу, внаслідок чого він навіть відвідував кулінарні курси. Спочатку Брюс захотів опанувати кулінарним мистецтвом тільки тому, щоб радувати стравами своїх дочок.
 22. Коли Брюс Вілліс вперше відвідав Прагу він настільки полюбив це місто, що вирішив придбати собі там дім.
 23. У 2013 р. йому присвоїли звання командора французького ордена Мистецтв і літератури.

Це були найцікавіші факти про Брюса Уілліса. Якщо вам подобаються біографії великих людей взагалі, та цікаві історії з їхнього життя зокрема – підписуйтесь на сайт. З нами завжди цікаво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code