8 знаменитостей, які є нащадками великих людей минулого – але ніхто про це не знає

Внучка Йосипа Сталіна, праправнук Чарльза Діккенса і дочка Ернесто Че Гевари — чим займаються нащадки великих людей і чи схожі вони на знаменитих предків?

Нам здається, що діти і онуки відомих особистостей теж повинні бути знамениті. Це не завжди так, проте багато хто з них дійсно домагаються великих успіхів. А ви знали, ким стали люди, в роду яких жили великі письменники, вожді і революціонери?

1. Внучка Алена Делона — актриса і модель

Елісон Ле Борж почала свій шлях до успіху з ролі в кінокартині «Блакитний острів», але незабаром переключилася на роботу моделі. Їй вже пророкують успіх, адже у Елісон є як мінімум приваблива зовнішність, що дісталася у спадок від дідуся.

2. Внучка Одрі Хепберн — модель

Дівчина на ім’я Емма Феррер, незважаючи на юний вік, є успішною моделлю. Їй всього 24, але вона вже з’являлася на обкладинці Harper’s Bazaar. Хіба це не успіх?

3. Син Джона Леннона — музикант і актор

Музика в житті Шона Леннона займає перше місце. Він встиг випустити кілька альбомів і 4 сингли. Також на рахунку сина зірки акторські ролі і сценарні роботи. Загалом, різнобічна особистість.

4. Дочка Френка Сінатри — модель, автор пісень, актриса

У дочки Сінатри-Ненсі — безліч талантів. Вона разом з батьком написала і виконала пісню “You Only Live Twice”, яка стала саундтреком до бондіани під номером 5, а також знімалася в кіно і брала участь у фотосетах для журналів, в тому числі для Playboy.

5. Внучка Чарлі Чапліна — актриса з “Гри престолів”

Внучку великого коміка, Уну, взяли в проект не по блату, а за талант і здобуту освіту: вона закінчила Королівську академію драматичного мистецтва. В результаті дівчині вдалося отримати роль Таліси Мейгір в серіалі «Гра престолів».

6. Внучка Йосипа Сталіна — продавець

Ольга Пітерс (псевдонім Кріс Еванс) дуже незвичайна особистість: любить яскраві образи, гостру їжу і навідріз відмовляється згадувати про вождя-предка. Вона працює простим продавцем і у владу навіть не прагнула.

7. Праправнук Чарльза Діккенса — актор

Праправнук Діккенса, Гаррі Ллойд, не пішов по стопах родича і вибрав іншу стезю. Він популярний актор, який отримав ролі в серіалі «Гра престолів» і у фільмі «великі надії». Останній був знятий за твором прапрадіда.

8. Дочка Ернесто Че Гевари — педіатр, меценат

Алейда Гевара Марч вибрала професію дитячого лікаря і присвятила своє життя лікуванню людей з Еквадору, Анголи і Нікарагуа. Зараз вона відкриває центри, які займаються допомогою тим, хто постраждав від домашнього насильства.

А ви знали про долі нащадків великих людей? Або про когось чуєте вперше?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *