9 звичок, які будь-яку людину перетворять в невдаху

Вважаєте, що фортуна відвернулася від вас – тому й не щастить? Перегляньте свої звички — велика ймовірність, що винні ви самі.

Нещасливістю можна заразитися, вважають деякі. Навіть якщо на фізичному рівні це неможливо, дійсно існує ряд щоденних дій, які швидко призводять до змін в психологічному плані — і ці зміни виявляться зовсім не на краще. Таких людей називають невдахами, і якщо ви не хочете уславитися таким, зверніть увагу на свої звички.

9 звичок невдах: не треба так робити.

1. Прагнення здаватися хорошою людиною

Бажання сподобатися всім підряд у деяких стає нав’язливою ідеєю. Проблема в тому, що у людини просто не залишається часу на те, щоб розвинути свої дійсно сильні сторони. Очевидно, що ніхто з нас не може бути симпатичний всім відразу-це нормально, якщо хтось критикує вас і ваші дії.

2. Страх наполягти на своєму

Бунтарі і вперті зазвичай досягають великих успіхів, а ось ті, хто “прогинається під мінливий світ”, найчастіше залишаються не при справах. Вчіться стояти на своєму, відстоювати свою точку зору-в будь-якому випадку ви отримаєте досвід, що вже саме по собі непогано.

3. Страх зробити помилку

На помилках зазвичай вчаться – і не помиляється тільки той, хто не робить взагалі нічого. Саме страх помилки часто змушує людей погоджуватися з невигідною для них точкою зору або робити те, що не хочеться. Ми так боїмося зробити помилку, що нам страшно зробити крок у відповідності зі своїми бажаннями або мріями.

4. Пристрасть до перфекціонізму

Небезпечна і зворотна ситуація. Ідеальна частка невдач і помилок за оцінками експертів становить близько 15%. А ось занадто велика кількість успіхів змушує розслабитися, людина перестає шукати нові способи вирішення завдань-навіщо, якщо і без того все відмінно працює?

5. Впевненість у глобальній несправедливості

Невдахам здається, що весь світ проти них: це можуть бути різні теорії змов або інші домисли, аж до параноїдальних настроїв. Тим, хто досяг в чомусь успіху, зазвичай нормально відчувати подяку — до людей, обставин, власним умінням і зусиллям. Невдахи ж вважають за краще страждати і звинувачувати всіх навколо.

6. Низький емоційний інтелект

Сухарі і “люди в футлярі” рідко досягають справжнього успіху — ті, хто бояться проявляти власні емоції, зазвичай не вміють зчитувати почуття інших людей, їм складно працювати в колективі і вирішувати спільні завдання. Хороша новина в тому, що емоційний інтелект можна розвинути — читайте книги, дивіться хороші фільми.

7. Нав’язливе бажання представлятися повним ім’ям

Білл Гейтс. Мадонна. Земфіра. Ці люди представляються скороченими версіями свого імені, А то і зовсім коротким псевдонімом. Вони самодостатні, впевнені в собі і їм не потрібно ховатися за ім’ям. А Іванов Сергій Васильович з хорошою ймовірністю може виявитися невпевненим в собі юнаків – для того, щоб цьому бідоласі хоча б самому переконатися у власній реальності, йому потрібно повне і звучне ім’я. Подумайте, чи не стосується це і вас?

8. Однобокість інтересів

Людина дізналася все про жуків — і знати не бажає про те, що на світі водяться ще тисячі видів комах і тварин. Людина, яка все життя охоче розмовляє тільки про жуків, досить швидко набридне і сам собі, і оточуючим. Дізнавайтеся нове і цікаве — світ величезний, і дає мільйони можливостей підвищити свій рівень знань. Одночасно з цим людина навіть стає щасливішим.

9. Нехтування своєю зовнішністю

Образ геніального неохайного генія – не найвдаліший штамп. Навіть якщо такі індивідууми і існували, вони лише підкреслюють очевидність зв’язку між тим, як ми виглядаємо і що носимо всередині. Не потрібно зациклюватися на зовнішньому вигляді, але і забувати про нього не варто, якщо ви не хочете Одного разу виявити повного хаосу в думках і справах.

Яка з цих звичок є вашою? Ви тепер відмовитеся від неї або вважаєте, що вона вам не заважає?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code