Цікаві факти про кактуси

Цікаві факти про кактуси

Цікаві факти про кактуси – це блискуча можливість дізнатися багато нового про кольорах. Ці невибагливі рослини можна побачити як у дикій природі, так і в багатьох будинках.

Представляємо вашій увазі найбільш цікаві факти про кактуси.

16 цікавих фактів про кактуси

 1. Станом на сьогодні відомо про 1750 види кактусів.
 2. Автором назви «кактус» є Карл Ліней. Воно походить від давньогрецького слова «кактос», яке використовувалося для позначення різних рослин з колючками або шипами.
 3. Цікавий факт, що найбільші кактуси можуть виростати до 20 м.
 4. Кактуси активно використовуються при виготовленні спиртного, мила, вітамінів і деяких продуктів харчування.
 5. Мексиканці годують своїх корів очищеними кактусами, щоб збільшити удій молока.
 6. Чи знаєте ви, що в Монте-Карло знаходиться єдиний на планеті кактусовий сад під відкритим небом?
 7. Кактуси можна зустріти в самих посушливих місцях Землі, включаючи одну з найбільш сухих пустель – Атакаму, що в Чилі (див. цікаві факти про Чилі).
 8. Унаслідок активної вирубки дикорослих кактусів в американському штаті Арізона був прийнятий закон, згідно з яким кожному, хто зріже або навіть зашкодить кактус, загрожує 25-річний арешт.
 9. Блоссфельдии є найменшими кактусами. Їх висота не перевищує 3 див.
 10. В Австралії можна побачити пам’ятник аргентинської молі, яка врятувала цей континент від стрімкого поширення кактусів-опунцій. Рослини, що несли загрозу для життя домашніх тварин, які їли кактуси разом з колючками, після чого вмирали болісною смертю.
 11. У Латинській Америці голки деяких кактусів раніше застосовувалися для зашивання ран (див. цікаві факти про Латинській Америці).
 12. Стрільба по кактусам виду Карнегия в пустелях Арізони відбувалася настільки часто, що місцева влада вирішили оголосити такий «спорт» серйозним злочином. Порушникам загрожує $ 100,000 штрафу і 3 роки ув’язнення в тюрмі.
 13. Чи знаєте ви, що перед вживанням кактусів в їжу, осли в Південній Америці навчилися видаляти з них колючки за допомогою своїх копит?
 14. З якоїсь причини вовки й собаки не люблять і навіть побоюються кактусів.
 15. Останні дослідження показали, що колючки кактусів іонізують повітря.
 16. Те, що текіла нібито виготовляється з кактусів, є міфом.

Це була найцікавіша інформація про кактуси. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо вам взагалі подобаються цікаві факти про природу – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code