Символізм букету зі 101 троянди

Зі стародавніх часів троянда вважається символом ніжності, кохання та краси. Також вона є визнаною королевою серед квітів, отримати яку мріє кожна жінка. Але флористи стверджують, що у композиції кожна дрібничка має велике значення. Правильно підібрана, вона може зіграти важливу роль у житті закоханих людей. Тому не зайвим буде дізнатися значення певних кольорів і кількості квітів у букеті.

Сенс букету зі 101 троянди

Кількість подарованих квітів люди звикли ототожнювати з певними намірами. Одна троянда свідчить про закоханість з першого погляду, а 50 квіток вказують на зрілу безсумнівну любов, перевірену роками. Водночас букет зі 101 троянди дає можливість висловити шалене кохання та бажання завжди бути поруч із коханою людиною.

Але у числа 101 є також і сакральний сенс. Провідна позиція належить одиниці, тому що вона зустрічається два рази. Вона означає тверді переконання у своїх намірах, чітку цілеспрямованість, а також мужність при прийнятті рішень. Одиницю ще вважають цифрою починань, тому такий букет можна презентувати не лише коханій жінці, але й людині, яка стоїть на порозі відкриття свого бізнесу, створення особистого бренду, картини, художнього або музичного твору.

Цікавою цифрою є нуль. Вона символізує нескінченність та постійний рух. Аналогічне значення вкладене у троянду, округлий бутон якої теж має вигляд замкнутого кола.

У сукупності всі ці фактори свідчать про серйозність намірів чоловіка, який дарує квіти, або у впевненості в позитивному результаті початої справи.

Значення кольору

Окрім кількості квітів у букеті їх колір також має велике значення. Наприклад:

  1. Білі та ніжно-рожеві троянди слід купувати у магазині GoldenFlora для молодої дівчини.
  2. Червоні квіти свідчать про пристрасть та уособлюють земні почуття. Бордові відтінки символізують крайній ступінь емоцій.
  3. Малинові троянди більш підходять для висловлювання подяки, ніж кохання.
  4. Жовті відтінки символізують успіх. Тому насичений помаранчевий колір підійде для букета ліпшій подрузі або колезі.
  5. Фіолетова троянда вважається чоловічою квіткою. Тому букет зі 101 фіолетової ружі дружина може подарувати на річницю весілля своєму чоловіку на знак любові, поваги або захоплення.

Привід для дарування

Варто виділити кілька випадків, для яких букет зі 101 троянди буде доречним подарунком:

  • пропозиція заміжжя;
  • народження дитини;
  • відкриття власного бізнесу;
  • річниця весілля.

Також такий великий букет можна подарувати молодятам на весілля на знак їхньої вічної любові та постійного розвитку сімейних відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *