як правильно відвідувати солярій

Як правильно засмагати в солярії перший раз

Існує кілька нюансів, з якими важливо ознайомитися перед процедурою. Ми розповімо, як правильно засмагати при відвідуванні солярію в перший раз.

Важлива інформація

Перше, про що необхідно подбати – власне здоров’я. Проконсультуйтеся з лікарем. Перевірте, чи немає серед ваших родичів схильних до онкологічних захворювань, хвороб серця або діабету. Не рекомендується відвідування подібних процедур і вагітним жінкам.

Також протипоказані такі процедури людям, які нещодавно перенесли операцію.

Порада! Якщо ви прийшли засмагати в солярій в перший раз, зробіть це правильно. Як не можна до речі припадуть попередні процедури щадного пілінгу. Так засмага ляже рівніше і протримається довше. Однак пілінг необхідно робити як мінімум за 6 днів до процедури.

Якщо під час проведення процедури у вас з’явилися такі неприємні відчуття, як біль, печіння, дискомфорт, свербіж – необхідно негайно зупинити сеанс солярію. В іншому випадку виникає ризик отримання теплового опіку. Також, якщо ви виявили на тілі почервоніння, рекомендується відмовитися від відвідування солярію, принаймні, до тих пір, поки шкірний покрив не прийде в норму.

Також перед початком процедури слід врахувати кілька моментів:

 1. Татуювання і родимки слід закрити спеціальними наклейками.
 2. Перед процедурою необхідно пити багато води, щоб компенсувати втрату вологи.
 3. Якщо до процедури ви хочете прийняти душ або ванну, не варто користуватися милом і гелями для душу.
 4. Щоб шкіра на губах не розтріскалася, слід нанести на них спеціальну захисну помаду.

як правильно ходити в солярій

На скільки відвідати солярій в перший раз

З особливою обережністю до подібних процедур слід поставитися людям зі світлою шкірою.

Щоб правильно загоряти в перший раз, і не отримати при цьому опіки, не слід проводити в солярії більше трьох хвилин. Однак навіть збільшивши тривалість сеансів домогтися бронзового відтінку, швидше за все, не вийде.

Для різних типів шкіри існує окрема градація тривалості процедур:

 • світла шкіра, погано піддається засмазі-7 хвилин двічі на тиждень;
 • світла шкіра, добре піддається засмазі-10 хвилин двічі на тиждень;
 • смаглява шкіра – 10-12 хвилин, найчастіше досить одного-двох відвідувань для придбання рівного південного засмаги.
 • Для підтримки засмаги після відпустки також рекомендується відвідування солярію тривалістю від 10 до 12 хвилин.

солярій як правильно засмагати

Вік

Багато жінок і дівчата задаються питанням: “зі скількох років можна починати відвідування солярію?”. Багато фахівців в один голос скажуть, що необхідно дочекатися хоча б 28 років.

Проте, деякі європейські законодавства забороняють відвідування подібних процедур до 18 років. Також не варто користуватися солярієм після 40 років. Це обмеження умовне, проте дозволяє уникнути деяких захворювань, пов’язаних з віковими змінами організму.

Корисно знати

Варто обговорити деякі нюанси і відповісти на найбільш часто задаються.

 1. Різниці між вертикальним і горизонтальним солярієм практично немає. Єдина відмінність може полягати в “технічній начинці” і кількості ламп. Однак слід зазначити, що вертикальні кабіни більш гігієнічні.
 2. Більшість антибіотиків, антидепресантів, а також протизаплідних таблеток, мають ряд протипоказань, що стосуються відвідин УФ-процедур. Деякі з них підвищують чутливість шкіри, інші руйнуються під впливом тепла і світла, знижуючи свою ефективність.
 3. Перед тим, як відправитися на процедури, не забудьте взяти з собою наступні речі: рушник, тапочки, захисні окуляри, купальник, косинку або купальну шапочку (щоб прибрати волосся).

В цілому, придбання засмаги за допомогою спеціальних УФ-ламп – досить безпечна і дешева процедура. Тим не менш, варто підкреслити, що власникам родимок до неї слід ставитися з особливою обережністю. Якщо після відвідування салону на тілі з’явилися нові родимки, а старі збільшилися в розмірах і почали хворіти – негайно зверніться до лікаря.

Важливо дізнатися не тільки про те, як правильно засмагати перший раз в солярії, але і про те, чи можна вам взагалі засмагати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code